TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395697 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 22, 2024, 01:18:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre alkalyn  (Pročitano 35036 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12794


Never give up!

« Odgovor #89 poslato: Septembar 12, 2012, 08:25:22 pre podne »

I jedan i drugi su mi odlicni jer daju mi rezultate.Ali kada je rec o kre alkalynu prefriram tecne.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #88 poslato: Septembar 11, 2012, 11:48:53 posle podne »

Mozda mi se cini,ali imam osecaj kao da monohidrat ne utice na mene,pa zato hocu da predjem na Kre alkalyn :)

I kod mene je tako..ja sam sad na mesec dana presla na monohidrat cisto da napravim promenu, pa se opet vracam Krealkalyn-u...Inace meni bas odgovara pre treninga da uzmem dva Krealkaly-na i jednu tableti caffeine od Natrola...
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #87 poslato: Septembar 11, 2012, 12:26:24 posle podne »

pa,jedem 4-5 puta na dan i unosim dosta proteina i ugljenih hidrata.ne znam sta smatrate pod slabom ishranom?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #86 poslato: Septembar 11, 2012, 12:22:17 posle podne »

Mozda mi se cini,ali imam osecaj kao da monohidrat ne utice na mene,pa zato hocu da predjem na Kre alkalyn :)

moguće i da imaš slabu ishranu, ako nisi zadovoljan rezultatima. Drugo, pitanje je šta očekuješ od kreatina, a treće je da ne reaguješ na njega - što je u manjem broju slučajeva
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #85 poslato: Septembar 11, 2012, 12:13:07 posle podne »

Mozda mi se cini,ali imam osecaj kao da monohidrat ne utice na mene,pa zato hocu da predjem na Kre alkalyn :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #84 poslato: Septembar 11, 2012, 11:49:09 pre podne »

A,kad prestanem da pijem kre alkalyn,da li samo gubim na snazi,ili malo i na masi koju sam dobio?:)

to zavisi od tvog načina ishrane, treninga... suplementacije. Samo nastavi sa treningom i visokoproteinskom ishranom, a što se tiče kre alkalyn-a kao i svih drugih suplemenata - nemaju jo jo efekat
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #83 poslato: Septembar 11, 2012, 11:38:53 pre podne »

Ne mozes izgubiti na masi ako imas dobre treninge i dobru ishranu...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12794


Never give up!

« Odgovor #82 poslato: Septembar 11, 2012, 11:36:28 pre podne »

A,kad prestanem da pijem kre alkalyn,da li samo gubim na snazi,ili malo i na masi koju sam dobio?:)

Oba,ali ako nastavis sa dobrom ishranom to nece biti toliko primetno.
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #81 poslato: Septembar 11, 2012, 11:24:34 pre podne »

A,kad prestanem da pijem kre alkalyn,da li samo gubim na snazi,ili malo i na masi koju sam dobio?:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #80 poslato: Jul 03, 2012, 10:56:17 posle podne »

Hvala na prenetim utiscima. :)

U suštini, ne moraš da dalje dižeš doze ako si zadovoljan trenutnim.
Sačuvana
domino420
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #79 poslato: Jul 03, 2012, 10:54:08 posle podne »

Ja sam na kraju druge nedelje korišćenja ovgo preparata i mogu reći da sam zaista zadovoljan i da nisam očekivao da me ovako odradi. Kad god sam čitao o kreatinu video sam da ljudi previše od njega očekuju, pa sam ga uzeo da probam i nisam se pokajao. Nemam iskustva sa monohidratom, u stvari, popio sam pakovanje onog šumećeg u tabletama.Mene je i to odradilo, osećao se napredak kako sa težinama tako i posle treninga. A ovo sad mi je stvarno super, za samo dve nedelje se vidi po meni da mi prija a i treninzi su sad jači, brži a težine svakim danom veće (da ne kažem teže :P )
Prve nedelje sam pio jednu tabletu ujutru ili pre treninga i jednu posle, a u drugoj cepam dve pre i jednu-dve posle. Od treće krećem sa 4 dnevno svakog dana, ali mi je frka da ne explodiram od snage :D (sad će opet da se izlože neki da je kreatin supermanova tajna) Sve u svemu, sada u zadnjoj seriji sa uglavnom većim težinama nego pre uradim 2-4 ponavljanja više. Od mene velika preporuka!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12794


Never give up!

« Odgovor #78 poslato: Mart 28, 2012, 07:06:55 posle podne »

Purple wraath je u tu svrhu neprikosnoven preparat,ali tema je ipak kre alkalyn  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #77 poslato: Mart 28, 2012, 06:04:13 posle podne »

Xtend je neverovatno dobra stvarčica. Trenutno idem na foru sa Isostarom i kombinujem sa šumećim multivitaminima(1 tableta šumećeg bude dovoljna da da taman ukus po meri jednom litru vode).
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #76 poslato: Mart 27, 2012, 11:27:32 posle podne »

Mnogi ne mogu da pijackaju vodu ali ako napravis blagu limunadu (ne stavljaj secer, nece ti biti gorko) povecaces unos tecnosti

Taj sam. ;D

Kad bih bio "običnu vodu" teško bih prelazio litar vode dnevno. :D Kupim SCIVATION Xtend i imam 60l ukusne vode koju pijuckam tokom dana. Preukusan napitak, a zanimljivo da je mnogo jeftiniji od, recimo, 60l Coca Cole. :)
Isto praktikujem dva dozera Isostara na 2l vode, tek da voda dobije blagi ukus. CeĂ°eni limun, narandža... Ima mnogo "recepata" za lagano unošenje većih količina tečnosti.

Jako jako dobra fora sa Xtendom. Sto se isostara tiche toga se nisam ni setio :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #75 poslato: Mart 27, 2012, 11:20:23 posle podne »

dali mogu zajedno da se koriste krealkalin i animal cats i  ako mogu kako da se kombinuje?

Mogu ..Krealkalyn pre i posle treninga a Animal Cut pre treninga...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 14 upita.