Pansport Forum

Vesti iz Pansporta => Ostale vesti => Temu započeo: maja Novembar 12, 2007, 09:57:37 pre podne

Naslov: Evropsko prvenstvo u assaut savateu
Poruka od: maja Novembar 12, 2007, 09:57:37 pre podne
Na upravo završenom Evropskom prvenstvu u assaut savateu, koje se održalo u mestu Tournai (Belgija) 01.-02. novembra, takmičari novosadskog kluba SK Vojvodina-Phoenix u sastavu reprezentacije Srbije postigli su izvanredan uspeh. Od tri takmičara iz ovog kluba koji su branili boje naše zemlje Siniša Zeljković (kategorija do 56kg) osvojio je zlatnu medalju i postao novi PRVAK EVROPE, a Miroslav Odžić (do 65kg) i Klara Pletl (do 48kg) osvojili su bronzane medalje.
Osim njih, medalju na ovom prvenstvu osvojio je i Igor Šivoljicki (do 60kg) iz SK King iz Sr. Mitrovice. Dva takmičara iz SK Banat iz Zrenjanina Predrag Darijević (u kategoriji do 70kg) i Stevan Arsenijević (do 75kg) nažalost nisu uspeli da proĂ°u četvrtfinalne mečeve. Sa njima su u Belgiju putovali i treneri Miodrag Rakić i Slobodan Popov i sudije Luka Baštinac i Velimir Karanović.
Ovom prilikom, Savate klub Vojvodina-Phoeinix se zahvaljuje PANSPORTu za “svu pomoć i podršku koju ste nam pružili i na taj način nam omogućili da budemo najbolji!”