TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:42:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biomed 6 Gain - cirkus :-)  (Pročitano 10427 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #19 poslato: Novembar 26, 2010, 09:03:42 pre podne »

Ne, hteo sam da kazem da to sto pricaju nisu nameste price, nego oni stvarno mislte tako... Mada kada mi spominju ne znam kakve brojke, onda se zapitam da li je stvarno istina... ali vec po profilu "svedoka" se moze da i nisu bas vispreni i bistri
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Novembar 26, 2010, 08:53:59 pre podne »

Ma, kakvi plaćeni. Daju im nekoliko pakovanja ovog čarobnog napitka i svi budu zadovoljni. :D Posle samo žvaću. :D :D :D :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #17 poslato: Novembar 26, 2010, 08:41:32 pre podne »

Ja sam siguran da ti ljudi nisu placeni da pricaju gluposti, nego oni stvarno nadju te likovi sto su umisli da su pronasli eliksir zivota...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #16 poslato: Novembar 24, 2010, 09:43:47 posle podne »

@ Robi (:D)

Što te čudi idiotizam ljudi? A reklama uopšte nije naivna! Čisto se zapitaj koja baka se nije zapitala da li svom unučetu treba da da biomed 6? :D "Samo žvaće!"
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Novembar 24, 2010, 09:04:24 posle podne »

Reklama: http://www.youtube.com/watch?v=8SUOFx1N4ZY

AHAHAHHAHAHHAH - ok, FitnessRobi :D :D :D :D :D :D
SImpa je nik, oduševio sam se! ahaha :D - jesi to ti Roberte ili sam pogrešio? :)

Kako li je meni promakla ova tema?! ???
:D


Šalu na stranu, možeš da dobiješ 2kg za 6 dana i to da nisu mast! Sve što treba je da tokom tih 6 dana dodaješ po 0.33kg peska dnevno u džepove. Moš' i biomed da piješ uz to ako 'oćeš. :D

Ko? Ja? Neee, to nisam ja. ;D :D

Pazi, ovaj preparat godinama postoji. Na početku je bio aktuelan, pa se onda dugo primirio u javnosti, a sada su iznenada počeli opet da ga forsiraju. To me iznenadilo. Otkud im sad došlo da ga opet intenzivno reklamiraju na tv-u?! A, ruku na srce, nije moj rečnik ali moram da konstatujem da su im reklame baš "debilske". Potpuno bez smisla.

Mislim, koji je smisao ove reklame? http://www.youtube.com/watch?v=QrlxaLCwbyo&feature=related

Ono dete na reklami jede ko .... (bolje da se ne izrazim) I koje je naravoučenije te reklame? Ako vaše dete nema apetita, kupite mu Biomed 6, ima da jede ko svinja. (Ups! Ipak sam se izrazio. :D ;D )

Ma, bezveze je. Ponekad se začudim krajnosti u koju ljudski idiotizam može ići.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #14 poslato: Novembar 24, 2010, 08:43:21 posle podne »

Reklama: http://www.youtube.com/watch?v=8SUOFx1N4ZY

AHAHAHHAHAHHAH - ok, FitnessRobi :D :D :D :D :D :D
SImpa je nik, oduševio sam se! ahaha :D - jesi to ti Roberte ili sam pogrešio? :)

Kako li je meni promakla ova tema?! ???
:D


Šalu na stranu, možeš da dobiješ 2kg za 6 dana i to da nisu mast! Sve što treba je da tokom tih 6 dana dodaješ po 0.33kg peska dnevno u džepove. Moš' i biomed da piješ uz to ako 'oćeš. :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Novembar 24, 2010, 06:34:42 posle podne »

Ne da "deluje" nego nista bolje... dobro, mozda beli caj :). Ja najvise pijem beli jer je nesto slabija varijanta zelenog, mladji je u procesu susenja i ima manje kafeina a mislim da mozda i ima vise antioksidanata! ali se kod nas ne moze naci. moze samo u kesicama "teekanne" u Mercatoru i dobar je skroz. white tea se zove, logicno :).

zeleni cajevi "zen" i "ehinacea", isto teekanne su ekstra ukusni! tako da ne znam koji kupujes ali sve preporuke za ova dva sto se tice domaceg trzista!

a najbolji biljni caj je rooibos, isti kolicina antioksa a 0 kafeina... takodje ga ima u zdravim hranama nekim i u prodavnicama. ima sa vanilom, isto teekanne i ima fructus domaci sa narandzom, tacnije korom i cimetom... i oba su pristojna sto se kvaliteta tice a jako su lepa...

a zelena kafa je zeleni caj + 3 tablete natrolove guarane :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Novembar 24, 2010, 04:12:06 posle podne »

Nisam probala zelenu kafu ali ono što mogu da potvrdim je da zeleni čaj zaista "deluje" i, iako ne volim čajeve, počela sam da se nalivam raznoraznim čajevima, izmeĂ°u ostalog i zeleni pijem ujutru i popodne...

jeftin je, jedno 50x nego zelena kafa :D
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #11 poslato: Novembar 23, 2010, 08:11:31 posle podne »

hahahahahaha :)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #10 poslato: Novembar 23, 2010, 04:40:07 posle podne »

Da, cetvorka bese . Ovo me podseca na onu provalu sa bonzitama, plava za masu a zelena za definiciju ^^
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #9 poslato: Novembar 23, 2010, 04:13:54 posle podne »

O Boze ovo je stvarno... ali sta radi reklama, pa samo gledajte, ima da se prodaje samo tako.

Ko zna sta oni i stavljaju u te proizvode, verovatno da u nekoj meri i rade kada ljudi tako masovno uzimaju i kada vec godinama gdja Bozen smara sa svojim algama i proizvodima :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Novembar 23, 2010, 01:00:52 posle podne »

Misliš na Biomed 4?
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #7 poslato: Novembar 23, 2010, 12:53:40 posle podne »

Mene samo zanima sastav onog za skidanje kilograma :D Isti 80% med i 20% neko drugo bilje ?
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2010, 11:32:38 pre podne »

Sibutramin je bio sporan.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2010, 11:29:25 pre podne »

Vraćena je u prodaju kada su navodno izbacili odreĂ°enu supstancu koja je stetna (ne mogu sada da se setim naziva) koja je navodno glavna zaslužna za silno skidanje kilograma, ali veći problem je što se prodaju fejk proizvodi ovog tipa pa onda raja plaća i po 50 evra za kutiju, a unutra neka obična kafa ili čaj i tako neke gluposti. Imaju čak i one tablete što su Hrvati gurali, ali sve je ovo još jedna veoma uspešna medisjka kampanja. Tako da se ja ne bih nešto mnogo nadao tim kafama da sam na tvom mestu.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.