TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 11:25:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li ce se videti rezultat.  (Pročitano 3627 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #15 poslato: Decembar 19, 2013, 07:07:37 pre podne »

Zavisi koliko jedes. Jedan deo ce se skladistiti u jetri,ostatak ide u salo.
Sačuvana
kapL0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #14 poslato: Decembar 19, 2013, 12:28:43 pre podne »

To sto radis 2x grudi sedmicno ne znaci da ce ti brze napredovati . Nema potrebe za 2 treninga sedmicno . I sto se tice voca , hocu da pitam , jel istina da se fruktoza pretvara u mast varenjem ?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #13 poslato: Decembar 14, 2013, 09:06:42 posle podne »

Samo trebas toga da se pridrzavas i kao sto kazu ako 21 dan nesto ponavljas to ti ulazi u naviku tako da izdrzi taj ritam i takve obroke bez testenine i to i videce ti se napredak,za crtaj sebi cilj na primer dobar izgled do leta i treniraj sa puno entuzijazma svaki dan i naravno da ce se videti rezultati !

SAMO HRABRO !
+ 1
Sačuvana
plivacpk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45


« Odgovor #12 poslato: Decembar 13, 2013, 09:30:48 posle podne »

Samo trebas toga da se pridrzavas i kao sto kazu ako 21 dan nesto ponavljas to ti ulazi u naviku tako da izdrzi taj ritam i takve obroke bez testenine i to i videce ti se napredak,za crtaj sebi cilj na primer dobar izgled do leta i treniraj sa puno entuzijazma svaki dan i naravno da ce se videti rezultati !

SAMO HRABRO !
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Decembar 13, 2013, 09:42:02 pre podne »

Potrudiću se da promenim ako te girice nisu dobre, ali nikako da dodjem do odgovora da li ce se videti promena posle 6 meseci :D

ako se budeš pridržavao svega može da se vidi napredak za 6 meseci...  ali ne možeš stvari posmatrati tako matematički... fokusiraj se na rad, a ne na rezultat, oni će doći sami od sebe ako budeš radio kako treba!

za pomoć, tu smo!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #10 poslato: Decembar 12, 2013, 04:12:55 posle podne »

Eeeeej,pa gde girice čoveče :D mislim da je to jedina riba koja nema ama baš ništa hranjiivo u sebi,plus se prži u ulju :) I jedi hleb samo za doručak.
A posle treninga kada si jako gladan,pa uzmeš i natrpaš sve u sebe,samo probaj da se iskontrolišeš pa ćeš videti da i kada pojedeš kvalitetno a dosta količinski,nećeš imati problema sa glaĂ°u.
Sačuvana
DusanMadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #9 poslato: Decembar 12, 2013, 04:11:03 posle podne »

Potrudiću se da promenim ako te girice nisu dobre, ali nikako da dodjem do odgovora da li ce se videti promena posle 6 meseci :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #8 poslato: Decembar 12, 2013, 02:02:13 posle podne »

Izbaci girice jer se prze u dubokom ulju. Zameni ih bilo kojim mesom. Svi koji treniraju su gladni kao zmajevi/vukovi/lavovi posle treninga,ali to ne znaci da treba da trpas u sebe bilo sta. Treba ti meso,pirinac/krompir/int.testenina ili hleb,i povrce. I jops jedan lagan obrok pred spavanje.
Sačuvana
DusanMadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #7 poslato: Decembar 12, 2013, 01:11:33 posle podne »

Pa ovako odprilike izgleda moj obican dan sto se tice ishrane i treninga:
Ustajem oko 10h
10-30h dorucak: 4-5 kuvanih jaja (jedno zumance), 0,2l bezmasni jogurt, i tunjevina (kupovna iz konzerve) <--sa integralnim hlebom
14h rucak: 200-250g riba (obicno girice vec spremljene u ribarnici) integralni pirinac, salata od povrca, i neki vocni sok <--rucak sa integralnim hlebom
17h uzina pre treninga: neko voce u zavisnosti sta imam kod kuce: jabuka ili narandza mozda banana
18 do 19h trening
20h vecera: e tu jedem sve zivo zato sto na treningu izgladnim preterano
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #6 poslato: Decembar 12, 2013, 09:51:54 pre podne »

Nemoj da -stalno nešto grickaš tokom dana,užina mora biti u jedno,tačno odreĂ°eno vreme.Ako treba stomak da skidaš,na testenine zaboravi totalno.Trebaće ti malo vremena da se privikneš na to,ali hoćeš sigurno :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Decembar 12, 2013, 09:19:14 pre podne »

6 meseci je lep period da bi se postigli rezultati vidni, ali moraš imati na umu da je okvirno 70% ishrana, a tek onda trening i u najmanjem procentu suplementacija.  Tako da davati neke prognoze nikad nije moguće zbog toga što smo svi različiti - genetika, metabolizam, i pogotovo jer se drugačije hranimo i treniramo.

Opiši npr. jedan tvoj tipičan dan, kakvo je stanje sada, npr šta jedeš u toku celog jednog dana...
Sačuvana
DusanMadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #4 poslato: Decembar 12, 2013, 12:05:14 pre podne »

Treniram tri meseca ali bez uzimanje tih preparata znaci pokusavao sam maksimalno da naucim pravilno vezbanje i da korigujem ishranu. Visok sam 178cm a tezina mi je 81 i stomak mi se bas poznaje :D
Imam tri velika obroka kao sto rekoh trudim se da maksimalno ubacim piletinu ribu jaja voce i povrce, izmedju obroka stalno ,,grickam,, neko voce i uz obrok samo crni takozvani integralni hleb. Izbacio sam gazirane sokove, grickalice slatkise i donekle testenine
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2013, 12:59:01 pre podne od strane DusanMadic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #3 poslato: Decembar 11, 2013, 09:53:17 posle podne »

I koliko si visok? Koliko imaš obroka dnevno?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Decembar 11, 2013, 07:07:41 posle podne »

Pa koliko dugo ti već treniraš i koliko kila imaš sada?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
DusanMadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2013, 02:57:13 posle podne »

Drugovi, interesuje me da li ce se neki rezultati videti posle 6 meseci uzimanje ovih preparata.
Treniram u teretanu 3 meseca, sada sam uzeo mutant whey protein od 4,5 kg i kreatin monohidrat upotrebljavacu to od nove godine. Pa me interesuje da li ce do leta tj za 6 meseci da se poznaje neki napredak ako protein neprestalno uzimam cim istrosim odma drugi a sa kreatinom bih pravio pauzu od 2 nedelje kako bi se malo ,,ocistio,, posto sam bio buckast popravio sam ishranu unosim vise ribu, piletinu, jaja, mleko voce, crni hleb i td a trening mi je standardan:
ponedeljak : grudi biceps
utorak : ledja triceps
sreda: ramena
cetvrtak: noge
petak: ponovo grudi biceps
sub i ned : posto teretana ne radi lagano trcanje
Za svaku grupu misica radim 4 eventualno 5 vezbe po 4 serije 10 ponavljanja
Inace cilj mi je da malo iskazem i napravim grudi pa sve ostalo :P
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2013, 03:01:44 posle podne od strane DusanMadic » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.253 sekundi sa 18 upita.