TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:16:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kupovina bicikla - gde, koji, za koliko?  (Pročitano 6858 puta)
nelli
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #7 poslato: Maj 23, 2010, 06:46:53 posle podne »

Ja gledam polar viper disc ovih dana i nekako mi najbolje izgleda-
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #6 poslato: Maj 18, 2010, 08:33:17 pre podne »

Niceky marke biciklova ne postoje, znaci postoje firme koje prave ramove a delovi: grupe, tockovi i sve ostalo prave druge firme. tako da treba da gledas da uzmes kvalitetniju grupu (menjaci, pogon, kocnice...) i tockove jer to je bike, ram je nebitan jer su oni svi uglavnom aluminijumski mislim, i ne mozes slomiti ram, dok za razliku od toga uvek kvarovi budu oko mehanike i tockova...
e sad uglavnom uz neke bolje brendove poput scotta ide i bolja oprema pa su zato i skuplji...
uglavnom napisacu opet, nadji na cikloberzi polovan dobar bike. duze ce ti trajati nego nov koji ces kupiti u radnji jer je razlika u kvalitetu velika. jer da bi nov kupio a da je solidan moras izdvojiti minimum 250, 300 eura mislim...

dhea nemoj da siris hejt, ne kupuje bike da skida spojlere oko stomaka
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #5 poslato: Maj 16, 2010, 12:54:54 pre podne »

Моја препорука да баталиш бајс...  ;) 
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
honda83
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2010, 11:48:46 posle podne »

Ja sam u septembru kupio Nishiki hybrid, platio 290 evra, polovan, model iz 2008 i nisam se pokajao... Odlicno me sluzi, samo sto cu diskove da promenim, da stavim neke malo bolje... Nov je bio oko 850 evra, a ja sam uzeo u finom stanju. I moja preporuka je da se kupi neki polovan ali bolji...
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #3 poslato: Maj 15, 2010, 10:35:10 posle podne »

Evo i ja gledam bajs, drugar mi preporucuje Scott, fini bajsevi ali se dvoimim da li meni zapravo treba takav bajs, da li oni vrede koliko kostaju(gledao sam oko 250e), kolika je razlika u odnosu na polar napr, jer ce mi lakse pasti ako mi polse sezone ili dve dosati bajs koji nije bas toliko skup. Da li ima jos neka pristojna marka koja moze da traje godinama(naravno ako se odrzava) da ne kosta previse i da moze da podnese "forsiranje". Imam dosta losa iskustva sa bajsevima capriolo i slicno, crknu posle 1 sezone ako i toliko izdrze.

Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2010, 04:11:26 posle podne »

Moja preporuka je da nadjes na cikloberzi neki polovan a bolji bike...

Po radnjama su krsevi za siroke mase... Mislim platices ga 150 eura min, i trajace ti jednu sezonu...

Ovako za neki solidan izdvojis ako mozes 250 eura recimo i imas masinu koji ces godinama voziti bez problema uz minimalan servis...

p.s. cikloberza.com je adresa
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2010, 01:39:35 posle podne »

Evo rešio sam ovog proleća konačno da kupim bajs i izaĂ°em napolje malo na vazduh, muka mi je više ove zime i samo čekam malo otopljenje... :D
E sad, ja sam godinama imao neki stari bajs koji više nije ni za šta, ne vredi ga ni popravljati jer bi trebalo menjati gotovo sve, pa sam definitivno odlučio da uzmem novi... pošto se nikada preterano nisam zanimao za biciklizam, osim rekreativne vožnje, saveti iskusnijih što se tiče kupovine bi mi bili i više nego korisni... :)
Znači, nameravam da vozim čisto rekreacije radi, znači na šetalištu na Savi, na Adi, malo po gradu, iako nisam baš ljubitelj gradske vožnje zbog saobraćaja, ali povremeno bih ga sigurno i po gradu vozio...
Konkretno, interesuje me sve... :D
Od toga koji su modeli za moje, rekreativne, potrebe najbolji, na šta najviše obratiti pažnju pri kupovini, u kom rangu cena otprilike da tražim, itd. Znači, nemam predstavu za koliko se može kupiti neki ok bajs, koji neću baš morati da menjam posle godinu dana, a da ne košta baš ni nekih 500e.... ;)
I još me interesuje, gde je najbolje kupiti u Beogradu, ako neko ima iskustva sa tim... mislim, Googlam, ali ima stvarno dosta tih prodavnica a predstavu nemam gde je to najpovoljnije, i sl.
Mislim, vidim da ih ima i na buvljaku i sl, al iskreno, malo sam sumnjičav što se toga tiče, a možda i grešim, i možda su oni sasvim ok, stvarno ne znam...

Ajd ako neko ima iskustva sa ovim, a ne mrzi ga da odgovara, bio bih mu veoma zahvalan na odgovorima... :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.