TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:05:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prva i poslednja kura?  (Pročitano 4695 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Maj 02, 2010, 05:30:04 posle podne »

Ako imaju smisla ti onda to i koristi  ;D
Sačuvana
Mickey.Mouse
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: Maj 02, 2010, 02:56:01 posle podne »

Smisao imaju, hcg u malim dozama koje ne iritiraju HPTA za održavanje funkcije testisa i proviron protiv vode i drugih efekata povišenog estrogena, potvrdjeno sa raznih izvora. E sad da li postoji efikasnije i/ili jednostavnije rešenje to pitam vas iskusnije, jedini savet koji mi ne treba je da ne koristim ništa jer ako zagasim na duže sopstvenu produkciju testa nisam siguran kako će oporavak teći u mojim godinama. Da li klomid tokom celog ciklusa uključujući i post može da zameni ova dva?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Maj 02, 2010, 09:30:29 pre podne »

Uzimanje depo i hcg u isto vreme nema smisla.kao i ubacivanje provirona.
Sačuvana
Mickey.Mouse
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2010, 05:56:22 pre podne »

Odmah da kažem da nisam nikakav sportista već običan omatoreli (40+) beach bodybuilder. Iako sam u teretanu prvi put ušao pre više od dve decenije u medjuvremenu je bila povelika pauza i svašta se izdešavalo do pre malo više od godinu dana kada sam rešio da poradim malo na sebi, u trenutku kada sam spao na 75 kg sa visinom 190. Malo truda oko ishrane i treninga i stabilizovao sam se na 85, deo toga je i mast što je dobro leglo da ne bauljam okolo sa upalim očima i obrazima, počeo sam da ličim na čoveka. Plan je bio da stignem na 90 sa ovim procentom BF, fali mi još 5kg mišića na onim grupama koje smatram da su deficitarne. Da li zbog neredovnog treninga i klope ili zbog godina nisam to ostvario za ovu godinu a kako vremena ponestaje (nije mi namera da se šepurim po staračkom domu) dodjoh na ideju da stvari malo ubrzam. Iako sam milion puta pročitao da se aas ne koriste da bi se stvari ubrzale već da bi se prebacila genetska granica ne slažem baš sa tim. Jednostavno granica se ne može prebaciti i zadržati duži period bez stalnog vraćanja na steroide dok verujem da se napredak može ubrzati pa održavati normalnom ishranom i treningom ako je ispod te granice.

Plan je sledeći, max safe kura sa medikamentima iz apoteke. 8 nedelja testosteron depo, 350-450mg ned, svakih 4-5 dana po 250. 9 nedelja najviše ako mi se osladi ali više od toga nisam spreman da rizikujem. Proviron posle druge nedelje, takodje minimalna doza 25mg za sprečavanje aromatizacije i više slobodnog testosterona. Zaštita od atrofije testisa tokom ciklusa 200-250 ij hCG dva puta nedeljno. To će obezbediti odredjeni nivo prirodnog testosterona što sa efektima provirona i činjenicom da ovo nikad nisam uizimao, nadam se čini dozu depoa dovoljnom za očekivane rezultate. Pošto sve tri stavke imaju jak androgeni učinak ako se pojave neželjeni efekti obezbedjen je i proscar (iz zaliha mog matorog koji kuburi sa prostatom). Opadanje moje bujne i još uvek crne kose bi mi skroz pokvarilo koncepciju :)  PCT, tj aktiviranje hipofize, pošto ću testise valjda održati na životu, bih odradio sa klomifenom ili nečim boljim ima vremena da odlučim.

Što se ishrane tiče za sada uspevam da pojedem minimum pola kg mesa, eventualno neke preradjevine ili tunjevine, nekoliko jaja i 2l mleka. Mleko je iz proizvodnje, duplo gušće od ovoga u prodavnicama. To sa pratećim žitaricama i šta još dograbim čini blizu 3g/kg. Na to bih dodao još kantu 5kg whey-a SN što bi trebalo da bude dovoljno za ovaj period, ako mi apetit poraste manje dodatka i obrnuto. Jedem i dosta slatkog, volim a i ubrzava metabolizam, insulin je dobrodošao. Pošto nisam sklon gojenju, mnogo brže gubim težinu nego što je dobijam a zbog posla sam dosta fizički aktivan eventualni višak kalorija me ne opterećuje. Na moju visinu i inače krupne kosti i široka ramena može da se obesi dosta sala a da ne izgleda ružno. Dok ne osta ne bi dosta.
Voleo da čujem vaše sugestije, znači radi se masa, akcenat je na bezbedno, napredak u drugom planu.
« Poslednja izmena: Maj 02, 2010, 06:09:36 pre podne od strane Mickey.Mouse » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 18 upita.