TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:29:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je "nesto" protein?  (Pročitano 4696 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Jun 02, 2010, 05:40:00 posle podne »

nije baš isti ukus, a imamo samo dva ukusa narandža i voćni punč...  ima 0 hidrata i 0 masti... ali super je kao jedna doza :)

i da, tečan je  :)
Sačuvana
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #16 poslato: Maj 31, 2010, 12:17:23 posle podne »

Imas sad ona mala pakovanja Elite proteina od 25g. Kupi jedno za 150-200 din, uporedi i kraj price.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Maj 31, 2010, 11:53:02 pre podne »

Pakovanje koliko se vidi deluje ok,ali mi na osnovu slika nikako ne mozemo da procenimo jel sa strane negde lepljeno itd...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Maj 31, 2010, 08:43:16 pre podne »

Probaj pravu Dym čokoladu, ukoliko znaš nekog da ima. Po ukusu ćeš odmah videti razliku, ukoliko je ima...

Inače takvo je pakovanje od 4,5 kg... zaista
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #13 poslato: Maj 31, 2010, 01:28:45 pre podne »

TakoĂ°e, ne samo boju i ukus...
Gledaj i koliko "peni".

Svi rastvori proteina kad ih promučkaš pene (proteini su prirodni tenzidi :P). Naravno da svi wheyevi ne pene isto, ali ako uspeš da izvedeš da ti neko "donira" mericu, dve tog istog proteina kao što su ti već preporučili - stvar rešena.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #12 poslato: Maj 31, 2010, 12:42:01 pre podne »

Gold cokolada uopste nije slatka tako da to ne treba da te cudi toliko, ja bi uzeo od nekog 100g kupljenog u radnji i testirao ukus jer fals nikad nece pogoditi fabricki ukus.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Maj 30, 2010, 11:52:13 posle podne »

Elite whey nije jako sladak, otuda odmah sumnja da nisu cista posla sto opet ne mora da znaci.Ako je kesa lepljena itd verovatno da unutra bas i nije sam elite nego mozda geiner ili jednostavno malo dekstroza.Moj ti je savet da sledeci put uzmes samo iz pansporta original ili ako imas nekoga kome bas verujes.A ovako reskir je ipak.
Sačuvana
Ketridz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #10 poslato: Maj 30, 2010, 11:07:44 posle podne »

Kupis lepo jos jednu kolicinu ali preko pansporta i onda uporedis i boju i miris i ukus i sve. Ako ti se cini da je isto ti uzimaj i dalje na crno ako je jeftinije a original cuvaj da bi uporedio i ostala pakovanja :D
Niko ti ne moze rec sta imas u kesi pa cak ni ti sam ne mozes to nikako da proveris jedino da uporedis kako sam vec napisao.

Vidi kod nekog druga ako ima pa uporedi sa njegovim ali pod uslovom da on nije uzimao na crno.

Haha zamoli nekoga da ti posalje preko poste malu kolicinu da bi uporedio. Ne znam sta vise da ti kazem. Ako mislis da to nije u redu nemoj da pijes. Ode 5000 din -.-
« Poslednja izmena: Maj 30, 2010, 11:09:30 posle podne od strane Ketridz » Sačuvana
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #9 poslato: Maj 30, 2010, 10:52:19 posle podne »

Da,da razumeo sam te!Nije bilo tog najlona nego je taj kartonski jezicak sto se izvlaci bio zalepljen!
Uzeo sam to preko druga koji zna nekog koji to navodno nabavlja iz prve/druge ruke od nekih dobavljaca iz BG-a!
Znaci to je bukvalno uzeto na crno...on to tako prodaje pa mi je bilo sumnjivo pa cisto da vidim vasa iskustva oko tog mesanja...da li moze tu uopste da se pomucka nesto a da se ne primeti...npr. da je stavljen hyper mass umesto proteina ili tako nesto slicno?
Probao sam i ukus je dosta sladji i jaci u odnosu na proteine koje sam ja pio...tj. u odnosu na 100% whey gold standard!
Nadam se da nisam kupio Nesquik :)

Druze, ja to ne bih pio :D ko zna sta je unutra...
Sačuvana
Squat till u puke!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Maj 30, 2010, 08:47:33 posle podne »

Ko će ga znati, sve je moguće. Boja praha mi se čini ok, za ukus  i sastav nemam pojma. Teško je nagaĂ°ati. Upada mi u oko jedino preniska cena. I da je oštećena kutija, a ne vidim gde je oštećena, 5 000 din je jako mala cena za ovaj whey. Verovatno se je i on ugradio nešto u tu cenu i onda tek mogu da razmišljam u pravcu toga da je u kesi ipak neki gejner a ne whey...
Sačuvana
Starke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #7 poslato: Maj 30, 2010, 08:27:39 posle podne »

Da,da razumeo sam te!Nije bilo tog najlona nego je taj kartonski jezicak sto se izvlaci bio zalepljen!
Uzeo sam to preko druga koji zna nekog koji to navodno nabavlja iz prve/druge ruke od nekih dobavljaca iz BG-a!
Znaci to je bukvalno uzeto na crno...on to tako prodaje pa mi je bilo sumnjivo pa cisto da vidim vasa iskustva oko tog mesanja...da li moze tu uopste da se pomucka nesto a da se ne primeti...npr. da je stavljen hyper mass umesto proteina ili tako nesto slicno?
Probao sam i ukus je dosta sladji i jaci u odnosu na proteine koje sam ja pio...tj. u odnosu na 100% whey gold standard!
Nadam se da nisam kupio Nesquik :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Maj 30, 2010, 08:18:20 posle podne »

Meni deluje da je ok, tj. boja praha mi se čini uredu za ukus čokolade.

Ne znam da li si me razumeo, malo parče najlona treba ići samo preko onog kartončića koji se izvlači iz kutije prilikom otvaranja(baš deo gde na prvoj slici piše Dymatize Nutrition). Ne ide najlon preko cele kutije ili cele gornje površine.

Nego, jesi li u Pansportu kupio?
Sačuvana
Starke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #5 poslato: Maj 30, 2010, 07:52:37 posle podne »

Evo to je to!
Da su nesto hteli smuckati mislim da su mogli jer nije bilo nikakvog zastitnog najlona preko kutije gde se otvara!
E sada me interesuje da li se nekako moze proveriti cega tu u stvari ima!
Jel' to uopste moguce i koje su mogucnosti da se to mesa?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Maj 30, 2010, 06:35:46 posle podne »

Ako je reč o Elite wheyu od 4.5kg, to je kartonska kutija u kojoj se nalazi jedna ili  tri plastične vreće(zavisi da li je jedan ukus ili tri različita). Svaka vrećica ima plastični mehanizam za višekratno otvaranje/zatvaranje.

Deklaracija na srpskom može se staviti na bilo kom delu kutije, a obično ide blizu dela na kojem je i originalna deklaracija proizvoĂ°ača(ali to nije isključivo pravilo).

Inače, treba da ima sigurnosni najlon preko dela za otvaranje kutije. Moraš da ukloniš taj najlončić da bi je otvorio.
« Poslednja izmena: Maj 30, 2010, 06:37:54 posle podne od strane Robert » Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #3 poslato: Maj 30, 2010, 06:29:55 posle podne »

Колико знам паковање од 5кг не постоји... или се варам!? Ајд ти лепо сликај ту кутију па постави слике, то бар није тешко...  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 19 upita.