TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:39:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Doping slucajevi(Fris, Kikanovic, bodybuilderi)?  (Pročitano 15829 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jul 12, 2010, 02:25:01 posle podne »

Stoji to, ali takodje je najveci problem ne edukovanost i ne zainteresovanost. Pa to je bukvalno drugi posao za sportise. Popunjavati whereaboutse i biti upucen i biti u koraku sa WADOM i svim zabranjenim supstancama. Naravno da je u vecini slucajeva sam sportista kriv jer je namerno uzeo nesto, ali nije ni mali procenat onih koji se zeznu kroz neke suplemente jer ne obracaju paznju.

Ljudi ne shvataju to ozbiljno, ali evo zbog ovakvih skandala doce sebi...

Ne opravdavam nikako, ali kada neko u biciklizmu, atletici uzme doping to mu dodje kao ajde normalno, pshicki pukne covek od silnog treninga, ali ne mogu da shvatim ljude iz ostalih sportova... koliko oni slabi u glavi moraju biti pa da uzmu, tipa eto kosarkas, teniser pa i rvac. to je za mene OGROMAN rizik, bukvalno sve mozes da bacis u sekundi, a zbog cega, neznam. U bicklizmu npr ajd kao mozemo i razumeti ali ovo, neznam...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #8 poslato: Jul 12, 2010, 12:05:46 posle podne »

Причам за атлетику - сви они веома добро знају шта им се налази у телу, тако да те приче окачите маци о реп...  Жалосно је то што се у Србији због просечног резултата, свашта ради и превише ризикује, али ок, њихов живот - њихова ствар!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
nickey
Gost
« Odgovor #7 poslato: Jul 12, 2010, 12:01:42 pre podne »

Tj ne treba kupovati taj USP labs....  :P
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jul 11, 2010, 08:43:51 posle podne »

Meni je smesan atleticar koji nema pojma kako se to naslo kod njega, mada necu da gresim dusu, stvarno se vrlo lako covek moze zenuti, jer evo bas danas su mi poslali (WADA, ADAS) listu 10 najprodavanijih suplemenata na svetu i od tih 10 u dva se nalazi valjda kontaminirano 4-metil-2-heksamin koji je zabranjen, a to je neka glupost koja se koristi za smanjenje otoka u nosu :/ i covek mozse popiti uz neki preparat od neke firme koja je neozbiljna i tako trpa sve i svasta...

Ovo je lista, i podvucena dva sadrze to (nikada nisam ni cuo za tu firmu, ali to su 10 najprodavanijih valjda):

· 1. Optimum 100% Whey Protein
· 2. USPlabs Jack3d
· 3. Gaspari Nutrition SuperPump250
· 4. BSN NO-Xplode
· 5. USPlabs OxyELITE Pro
· 6. Optimum 100% Casein Protein
· 7. Optimum Opti-Men
· 8. BSN Syntha-6
· 9. Bodybuilding.com Shaker Bottle
· 10. Gaspari Nutrition MyoFusion
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #5 poslato: Jul 11, 2010, 04:02:22 posle podne »

hahaa a jos da je i neki opaki doping vec beda, a ovo za bb se vec ranije pricalo ispod 1g natural preko 1g... ::) :D:D:D:D

Kikanovic je ispao jadan pa se vadio na to da ne zna da je to nedozvoljeno i  da "svi" koriste, hahha sad ce bar moci nesmetano 2 godine da krlja koliko god 'oce... ;) ;)
ma glupost je ziva za kikanovica....meni su jaci fris i onaj drugi rvac koji kaze da je slucajno popio tatin lek koji boluje od raka...inace pozitivan je na metan! :)
lazes da je to rekao
da bre. . . Ma bolest. . . Zato ce takmicenja da gleda na tv-u. . . Mada on ima neku teoriju da ce ici u drugu zemlju. . . :)
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #4 poslato: Jul 11, 2010, 03:10:20 posle podne »

hahaa a jos da je i neki opaki doping vec beda, a ovo za bb se vec ranije pricalo ispod 1g natural preko 1g... ::) :D:D:D:D

Kikanovic je ispao jadan pa se vadio na to da ne zna da je to nedozvoljeno i  da "svi" koriste, hahha sad ce bar moci nesmetano 2 godine da krlja koliko god 'oce... ;) ;)
ma glupost je ziva za kikanovica....meni su jaci fris i onaj drugi rvac koji kaze da je slucajno popio tatin lek koji boluje od raka...inace pozitivan je na metan! :)
lazes da je to rekao
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #3 poslato: Jul 11, 2010, 12:07:51 posle podne »

hahaa a jos da je i neki opaki doping vec beda, a ovo za bb se vec ranije pricalo ispod 1g natural preko 1g... ::) :D:D:D:D

Kikanovic je ispao jadan pa se vadio na to da ne zna da je to nedozvoljeno i  da "svi" koriste, hahha sad ce bar moci nesmetano 2 godine da krlja koliko god 'oce... ;) ;)
ma glupost je ziva za kikanovica....meni su jaci fris i onaj drugi rvac koji kaze da je slucajno popio tatin lek koji boluje od raka...inace pozitivan je na metan! :)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jul 11, 2010, 10:53:14 pre podne »

hahaa a jos da je i neki opaki doping vec beda, a ovo za bb se vec ranije pricalo ispod 1g natural preko 1g... ::) :D:D:D:D

Kikanovic je ispao jadan pa se vadio na to da ne zna da je to nedozvoljeno i  da "svi" koriste, hahha sad ce bar moci nesmetano 2 godine da krlja koliko god 'oce... ;) ;)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #1 poslato: Jul 11, 2010, 10:25:44 pre podne »

Da li ste culi za ovo? Pominju se i neki bodybuilderi IFBB saveza...kako je uopste moguce da oni budu u grupi koja se proverava...Je l postoji neko natural takmicenje tog saveza?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 18 upita.