TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394934 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 10:37:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC  (Pročitano 2855 puta)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2010, 03:35:09 posle podne »

Kao zutokljunac, zutokljuncu, najibtniji savet!!! Prvo iscitas sve teme sa tri crvena uzvicnika. :)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Septembar 07, 2010, 12:14:10 pre podne »

VISOK SAM OKO 190 A TEZAK 78KG ZANIMA ME KAKO DA SE UGOJIM

Obicno ljudi koji to zele prave gresku i late se suplementacije ocekujuci od nje neke velike rezultate a da pri tome nisu obratili paznju na ishranu.Onda kada ne bude rezultata a nece sigurno krive proizvodjace,prodavce itd... tada su imsvi krivi a ne shvataju da su krivci samo oni.Problem je uvek ishrana,ako ona nije sredjena dzaba sve.Ni najbolji suplementi nece uspeti da ucine ono sto bi hrana uradila.Znaci pod broj jedan sredis ishranu prvo.
A sta je tu vazno?
Vise obroka u toku dana,da su obroci kvalitetni i da sadrze proteine,kvalitetne hidrate,masti i vlaknaste materije.Na svakih dva sata po jedan kvalitetan obrok i to na duzi period tako.Kada se ishrana sredi onda se tek razmilja o suplementaciji gde se opet vodi racuna sta se zeli postici ali neka osnova je; whey ili geiner(ako se zeli telesna masa) vitamini i minerali,omega 3 masne kiseline...U tvom slucaju moze geiner jer ti si visok kao i ja a mala ti je kilaza.Znam da i ja sebi ponekad delujem mrsavo a kilaza mi ne pada ispod 90kg.
Znaci kreni od toga da sredis ishranu i veruj mi sve ostalo bice lakse.
Ako te nesto konkretno jos zanima pitaj slobodno,a ako nisi prelistaj malo forum ima zanimljivih stvari koje smo vec pisali.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Septembar 06, 2010, 08:54:42 posle podne »

Jedi više...ne stvarno jedi više. Statistika pokazuje je da je 80% ljudi koji imaju problem sa manjkom kilaže uglavnom zato što ne jedu dovoljno kalorija tokom dana. Dodaj na to ubrzan metabolizam i moguću visoku fizičku ili mentalnu aktivnost treba ti dosta kalorija u toku dana da se ubaciš u pozitivni bilans kalorija i proteina da počneš da dobijaš na kilaži.

Obično ovde ljudi kažu kako već mnogo jedu, ali u praksi je to drugačije. Treba mene da vidiš kako jedem, a nisam ubrzanog metabolizma i čak šta više lako se gojim ali i dalje jedm mnogo hrane da bi uspeo da napredujem u masi.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
miki___ns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #1 poslato: Septembar 06, 2010, 08:32:35 posle podne »

VISOK SAM OKO 190 A TEZAK 78KG ZANIMA ME KAKO DA SE UGOJIM
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 19 upita.