TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 05:55:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ciscenje od odredjenih supstanci  (Pročitano 5754 puta)
valentine
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Avgust 27, 2010, 08:55:39 posle podne »

Hvala na odgovoru, da li bi mogao da mi das jos neke korisne informacije o ciscenju i zadrzavanju u mokraci (krvi)? Neke sajtove koji pisu o tome? tipa gde da nadjem za t3,klen i vijagru... Pritom, da li je tacno da se metan cisti za 1,5-2 meseca kao sto sam napisao? Jesam koristio, ali nisam bio na dop kont od tad tako da ne mogu tvrditi info, vec je to samo rekla kazala..
a efedrin?

Hvala jos jednom!

Valentin
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2010, 08:42:58 posle podne »

hormon rasta ne moze da se detektuje,testosteron zavisi da li je spor ili brzi estar ili kombinacija jednog i drugog
Sto se tice deke od svih supstanci gore ona se najvise zadrzava msm da sam citao da je moguce naci tragove deke ukoliko se trazi cak i posle 6 meseci.
Naposim-metan-danabol ...... To je sve isto (trebalo bi da znas s'obzirom da si koristio danabol)
Winstrol nisam siguran msm da je period detekcije 30-45dana ne bi trebalo da je vise,ako gresim neko ce me ispraviti,mada pogledaj na netu
Sustanon je kombinacija vise estara tako da sadrzi spore estre koji se mogu naci i posle 2 meseca od zavrsetka kure,zato se pred takmicenje uglavnom ide sa brzim estrima koji i brzo izlaze iz organizma ne zadrzavaju se kao spori estri i po mesec dana nakon kure.
Masteron je brzi estar tako da se on ne bi trebao zadrzavati puno mada proveri na netu
T3,clen,vijagra proveri na netu.

Ciscenje sa diureticima je debilnost,mozes unistiti bubrege itd.
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
valentine
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Avgust 27, 2010, 08:18:47 posle podne »

Pozdrav forumasima! Citao sam ovaj sajt jedno par meseci i juce odlucio da se prikljucim te postavim jedno malkice delikatno pitanje.
Naime, hteo bih da znam za koliko vremena se isciste odredjene 'nedozvoljene' supstance zbog doping testa?
Ono sto sam ja cuo je da se:
1) Metan (ja sam koristio Danabol) cisti za 5-6 sedmica,
2) Marihuana (koja je takodje nedozvoljena po listi ADAS-a) za 7-10 dana,
3) Alkohol (isto nedozvoljen) za 48 sati,
4) Kofein (dozvoljeno 600mg u krvi) za 4 sata,

Pa bih voleo da mi potvrdite saznanja, i prosirite listu. Tipa zanimalo bi me za:

1) Naposim
2) Sustanon
3) Winstrol
4) T3
5) Klembuterol
6) Deca
7) Vijagra
8) MASTERON

I na kraju naravno od hormona rasta (to me posebno zanima) i cistog (ili kakvog vec ima na trzistu) Testosterona.

I da, da li je tacno da se to zadrzava u lipidima, da li duze ostaje u krvi ili mokraci. Jos jednom pozdrav, znaci interesuje me vreme ciscenje, i ako imate neki logican savet za ciscenje naravno bez diuretika koji su takodje zabranjeni.

Valentin



Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.