TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394567 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:53:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KUPEROV TEST HITNO  (Pročitano 4846 puta)
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #6 poslato: Mart 26, 2012, 11:33:34 posle podne »

Evo malo ohrabrenja i od mene :) Cuo sam da primaju neki trocifren broj (mislim oko 400) a da vec ima prijavljeno 3-4 hiljade :D


Srecno... :)
Sačuvana
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #5 poslato: Mart 26, 2012, 07:41:09 posle podne »

Napisao ti je Stefan L. jedan primer, sad sve zavisi od tvoje fizicke spreme. Napravi sebi test, idi na neki fudbalski teren (krug na f.terenu ti je oko 300-350m raspitas se u svom mestu za tacnu duzinu)  ili na neku stazu ciju duzinu znas, i pokusaj za tih 12 minuta pametno rasporediti vreme i istrcati sto vise mozes, daj svoj maksimum. Najbitnije ti je da se skoncentrises i naucis da kontrolises svoj tempo, da ne pratis druge (trcace vas po petnaestak u grupi),znaci gledaj sebe i samo optimisticno. Nakon toga ces otprilike imati predstavu koliko mozes. Ti ces najbolje znati koliko kondicije imas, nase pisanje ovde je slaba vajda. I neko posebno razmisljanje o programu ti za mesec dana nece bas mnogo doneti.... Testiraj svoje sposobnosti, pa javi koliko si uspeo istrcati  :)
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
Mike93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Mart 26, 2012, 07:08:42 posle podne »

Hvala Vam.. Ako moze samo neko da mi objasni malo detaljnije oko programa.. Kolike distance da trcim , koliku da pravim pauzu i to .. Sta koji dan da radim ..
Sačuvana
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2012, 01:08:51 posle podne »

Zar se to jos trci...   ???   Jos vi panduri,koji ce vama Kuperov...  :o  To je nauka iz 70-tih godina proslog veka...  :D  ;D
Trci se, a i to nije jedino sto mu treba za prijemni. :) Na akademiji se kuper trci na odredjenu distancu,na prijemnom moras istrcat minimalno negde oko 2700m za 12 min, tako nesto...krug je 250m, pa racunaj.
Kolko se secam trcanje ce ti biti poslednje na testu BMS-u, znaci pre njega mozes okinut i na sklekovima, trbusnjacima, skokovima, silama itd, obrati paznju i na to, pogotovo na mrtvo dizanje jer je sprava na kojoj se radi mnogo cudna i dobro gledaj kako drugi pre tebe rade na njoj, a imas samo 1 pokusaj (ako su raspolozeni, dozvolice 2put  :D ).
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2012, 12:34:36 posle podne »

Zar se to jos trci...   ???   Jos vi panduri,koji ce vama Kuperov...  :o  To je nauka iz 70-tih godina proslog veka...  :D  ;D

Test ti traje 12 min,mislim da to znas i da je pozeljno da pretrcis sto vise za to vreme...Pocni da trcis 3x nedeljno,prvo se zagrej nekih 10-15 min lagano,a onda trci tih 12 min kao da trcis taj test,a kad ga istrcis trci jos 10-15 min lagano.Trci tako da bi naucio kako da racionalno trosis energiju tih 12 min i da odrzis ritam dovoljno visok za prolazno vreme.Trebao bi trcati svih 12 min oko 60-80 % brzine.

P.S imas u Pansportu Liquid Speed,jeftin je a dace ti kick pre trcanja.Probaj ga par puta pre testa,a onda na testu ga takodje popi i istrcaces to lagano.E da,nemoj 2 dana pre prijemnog nista raditi da budes svez.
« Poslednja izmena: Mart 26, 2012, 12:36:29 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Mike93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2012, 11:14:06 posle podne »

Potrebna mi je pomoc oko Kuperovog testa.. Trcim vec neko vreme i u solidnoj sam kondiciji , potreban mi je program za trcanje . Test mi je nadam se za mesec dana . Treba mi za upis Kriminalisticko-policijske akademije.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.