TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:36:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kosarka - Srbija vs Spanija  (Pročitano 4013 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #19 poslato: Septembar 12, 2010, 10:10:29 posle podne »

Кад савез нема пара казне да плати, а екипа заврши на (незаслуженом) 4. месту, ту се већ говори о великом успеху! Момцима свака част, имају још 2 године да стекну искуство и онда да царују неколико година... жао ми је једино што амери нису одиграли како треба и уништили турке са једно 25-30 разлике... За неколико минута почиње финале УС ОПЕН-а... идемо Новачеееее!!!  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Septembar 12, 2010, 07:02:39 posle podne »

Da je moglo bolje moglo je...ali ne zaboravimo najmladji tim imamo i pred njima je svetla buducnost! Ne treba ih pljuvati vec docekati kao heroje jer to i jesu!  Svaka im cast na borbenosti!
ZIVELA SRBIJA!
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #17 poslato: Septembar 12, 2010, 04:23:44 posle podne »

Уууу... иако се на први поглед чини да је "банана" Ердана, то је био чист ФАУЛ на Величковићем... питајте некога ко се иоле разуме у кошарку!

Jbga kad se to desilo samo sam ugasio tv psovao neko vreme i onda otisao da ucim nisam gledao ponovljeni snimak :(
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #16 poslato: Septembar 12, 2010, 01:19:39 posle podne »

Уууу... иако се на први поглед чини да је "банана" Ердана, то је био чист ФАУЛ на Величковићем... питајте некога ко се иоле разуме у кошарку! Па не досуђен фаул над Теом при шуту за 3 поена... Заиста сам поносан и то из неколико разлога: најмлађа смо репрезентација, победили смо хрвате и шпанце, а за победу против нас министар спорта Турске је обећао милион долара награде сваком играчу! Данас у 18ч свим срцем уз кошаркаше!

П.С. Честитке и за Новака! Било лепо гледати како се Федерер нервира...  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
nickey
Gost
« Odgovor #15 poslato: Septembar 12, 2010, 11:24:27 pre podne »

Joj kakvi bi ono bila pobeda da Erden nije poklopio Velickovica na 0.5 do kraja, reprezentacija sve bolja tako da mozemo za bronzu bez prob... :)
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #14 poslato: Septembar 12, 2010, 12:18:28 pre podne »

Nole mi ulepšao dan....svaka čast SVIM našim momcima...mi smo sportska velesila.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #13 poslato: Septembar 12, 2010, 12:15:53 pre podne »

DHEA opet lepo sročio suštinu. Dakle, X2.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #12 poslato: Septembar 12, 2010, 12:06:24 pre podne »

Прво, СВАКА ЧАСТ ватерполистима на бронзи! Признајем, потајно сам се надао злату, сребру, АЛИ када ти тим одигра 2 такмичења у 2 месеца и освоји медаље на истим + за одлазак на ЕП се узимају кредити из банке(!?!?!), реално, нисам очекивао ни борбу за 5. место...

Друго, нервирао сам се јер смо САМИ криви за пораз против турака, али свакако треба напоменути не срамно суђење, већ... не знам... не могу да нађем праву реч, а да не опсујем... ок, неписано правило је да домаћин има предност домаћег терена, али ово је потпуно друга прича - уношење у лице арбитрима, без да добију техничку, разговор са истим као да су изашли на кафу, као и фолирање Ашика као да му је Тео око ископао... Нека, за наше момке има времена, а шта ће турци кад им оде "брат Хидо" и без судијске помоћи?!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #11 poslato: Septembar 10, 2010, 11:23:08 posle podne »

Respect vaterpolistima u svakom smislu. Savršeno igraju.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2010, 10:45:02 posle podne »

После Словеније, ни у лудилу више не гледам фудбал! А кошаркашима свака част шта год да ураде сутра, неће бити нимало лако, али верујем да можемо победити! Најмлађа смо репрезентација, али очигледно са огромним *тестисима*...  :)  Наравно не смеју се заборавити ни ватерполисти који су дошли до утакмице за 3. место (и на какав начин)!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Septembar 09, 2010, 11:47:37 posle podne »

Znas moj techa ima odlicnu rutinu kad su utakmice u pitanju.Posto ima slabije srce malo jbg stariji covek,on lepo uzme i snimi utakmicu,e onda kad se zavrsi tekma koji god sport bio u pitanju cuje rezultat i onda lepo sedne i odgleda na miru :).Sto kad pogledas i nije lose :)

Pa to je veoma pametno hehe...  jos ako je pobeda u pitanju sedne lepo covek i uziva :)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #8 poslato: Septembar 09, 2010, 10:59:40 posle podne »

Znas moj techa ima odlicnu rutinu kad su utakmice u pitanju.Posto ima slabije srce malo jbg stariji covek,on lepo uzme i snimi utakmicu,e onda kad se zavrsi tekma koji god sport bio u pitanju cuje rezultat i onda lepo sedne i odgleda na miru :).Sto kad pogledas i nije lose :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 09, 2010, 12:58:02 posle podne »

Mislio sam ovde samo na udarne sportove: fudbal,basket,odbojku,vaterpolo i eventualno tenis na kojem je i moj otac izgubio kilu zivaca gledajuci Anu i Djokovica koji bogu hvala umeju dobijene partije da izgube.Za malo da nisam televizor bacio kroz prozor jednom.Suvise se unesem u mec i to mi ne treba lose je za zdravlje a jos ako sam na teskim dijetama zivci brzo pucaju.
Radujem se kada pobedimo naravno! Ali da gledam cele utakmice,neka hvala..bar ne neko vreme.
Sačuvana
Cedomir Curcic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #6 poslato: Septembar 09, 2010, 12:49:46 posle podne »

Svako ima svoje pravo na misljenje, ali meni je srce puno svaki put kad vidim onaj klip ma koliko se nervirao tokom celog meca a gubljenje je sastavni deo sporta. You win some you lose some  ;)

Kao sto je reka Biochemo, kosarka, vaterpolo, Ervin  :D, Tenis uvek cu ih gledati za razliku od fudbala koji me uvek razocaraju ali kakvi su takvi su ipak su nasi i navijacu za njih...
Sačuvana
PANSPORT NOVI SAD
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2010, 12:27:30 posle podne »

Bate, grešiš. To što nemamo dve balge sa fusbalom, nema veze sa košarkom, vaterpolom i Ervinom (:D) kada je strongmen u pitanju.
Tu vladamo.
A nerviranje je sastavni deo svake utakmice sigurno.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 18 upita.