TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 03:10:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana za plivace?  (Pročitano 3961 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Septembar 11, 2010, 10:02:06 pre podne »

Ako nisi ranije koristio sagorevače, slobodno za početak neki L karnitin, npr Carnitech Universalov.  Koriste ga uglavnom plivači, biciklisti, i dr.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2010, 11:32:59 posle podne »

ok :) hvala dosta si mi pomogao! :) poz

Drago mi je ako jesam.Sta god da ti ustreba ti slobodno pitaj , tu smo da pomognemo ;)
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2010, 11:09:31 posle podne »

ok :) hvala dosta si mi pomogao! :) poz
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2010, 11:03:46 posle podne »

Odmah pa na najjaci :)  nemoj odmah njega, krenes prvo od slabijih pa onda ides ka jacima.Na primer mozes uzeti L karnitin pa imas fat burner...probas prvo njih pa ides na jace postepeno jer imaju dosta kofeina ti jaci sagorevaci i slozenije sastave pogotovu animal cuts.
Nema tu poseban program zna se sta je preporucljivo i sta se uglavnom jede ako nam je cilj dfinicija.Od mesa pilece grudi i oslic kuvani su najbolji izbor...od mlecnih proizvoda ella sir kao visoko bogati izvor proteina a jako malo masti je idealan za obrok pre spavanja kao i za medjuobroke.Od hidrata je dobro; ovsene pahulje,pirinac,integralni pirinac,krompir...vlaknaste materije su obavezne i gledaj da povrce bude zastupljeno u tvojoj ishrani.U toku dana ako mozes imati 3-4 kvalitetna obroka bilo bi dobro.Odnose odredjujes prema tvojim mogucnostima i ciljevima.Niko ti tacno to ne moze odrediti jer to moras sam isprobati i videti kako ti organizam reaguje na varijacije.
Inace neces izgubiti na rukama ako imas dobar unos proteina kroz hranu.Mozes uzeti i whey protein pa malo pojacati taj odnos i na taj nacin ali zapamti da su suplementi samo dopuna ishrani a ne zamena.U PANSPORT ponudi imas dosta suplemenata i mozes naci sve sto ti treba.
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #3 poslato: Septembar 10, 2010, 10:33:35 posle podne »

aha...razumem, razmisljao sam da uzmem animal cuts, al se bojim da ne izgubim na rukama...pa zato pitam za  ishranu....:)
pa ako imas neki program ishrane.....dosta sam citao po forumu....al nikako da nadjem nesto...uglavnom su razliciti programi? :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 10, 2010, 10:16:35 posle podne »

Plivac sam ! hteo bi malo da skinem stomak.....jel ima neko neki savet? :)) pozz

Pozdrav...stomak se skida dijetom to jest pravilnom ishranom.Nema veze kojim se sportom bavis nijanse su uvek oko ishrane kljucne.Balans hidrata veci unos proteina i pravilni treninzi dace rezultate.Suplementi su tu dobrodosli kao pomagaci moze sagorevac koji ce ubrzati taj proces i naravno vitamini minerali...
Gledaj da obroci budu cesti ali po malo i kvalitetni.
dosta smo pisali o tome vec ima u delu foruma za pocetnike...pogledaj bice ti sve jasnije ;)
Sačuvana
mare90vet
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #1 poslato: Septembar 10, 2010, 09:44:19 posle podne »

Plivac sam ! hteo bi malo da skinem stomak.....jel ima neko neki savet? :)) pozz
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.