TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:16:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sredjivanje ishrane  (Pročitano 8016 puta)
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #31 poslato: Mart 15, 2011, 03:36:41 posle podne »

ok, hvala na odgovorima.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Mart 15, 2011, 02:17:51 posle podne »

Da li jesti zumanca (2-3 dnevno) na definiciji ili izbegavati???

Mozes,ne brini.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Mart 15, 2011, 10:47:17 pre podne »

Da li jesti zumanca (2-3 dnevno) na definiciji ili izbegavati???

2-3 je sasvim OK.   Bez brige.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #28 poslato: Mart 15, 2011, 10:38:56 pre podne »

Jedi slobodno,jaje ne goji,a o unosu zumanceta se vodi racuna zbog holestrerola,koji je takodje potreban organizmu,ali naravno sve u granicama normale,zato slobodno jedi i uzivaj,naravno ne 10 zumanaca,ali recimo 3-4 nece da skodi...
Sačuvana
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #27 poslato: Mart 15, 2011, 10:12:45 pre podne »

sta je tolko smesno???
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #26 poslato: Mart 15, 2011, 09:46:33 pre podne »

LOL
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #25 poslato: Mart 15, 2011, 09:42:08 pre podne »

Da li jesti zumanca (2-3 dnevno) na definiciji ili izbegavati???
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Septembar 28, 2010, 11:45:43 pre podne »

e baš tako... kao da je to neka "prečica"...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Septembar 27, 2010, 12:23:45 posle podne »

Ljudi uglavnom misle da hemijom resavas sve probleme.Nije to bas sve tako jednostavno.Tek onda treba da pazis ako zelis prave rezultate.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Septembar 27, 2010, 10:46:57 pre podne »

Zaboravio sam da kazem da je ovo prvi put da drzim dijetu ali sto se tice teretane nisam pocetnik . Treniram vec 3-4 godine , dosta sam napredovao s obzirom da nisam koristio nista od hemije i da mi nije nikad teretana bila prioritet . Sto se tice definicije , jednom sam probao , uzeo sam animal cuts , trenirao sam ali nisam drzao dijetu vec sam jeo sta sam stigao . Rezultat je bio sledeci : Izdefinisao sam sve sem stomaka . Sa stomaka sam samo skinuo vodu koja se ubrzo vratila . Tu sam odustao od trbusnjaka i vratio se na masu . Sada sam se primio na trbusnjake i necu stati dok ne sredim taj deo tela pa makar uzeo i hemiju .
Problem sam resio . U dijetu sam ubacio musli - ujtru , protein i bcaa pijem 3 sata pre treninga a jedem 2 sata pre treninga obicno tunjevinu rio mare . Za vreme treninga popijem jednu dozu amino kiselina i posle treninga popijem jednu dozu . 30 minuta posle treninga tj 30 minuta nakon amino kiselina popijem bcaa i protein a 20minuta nakon toga jedem , uglavnom ribu sa povrcem . Pred spawanje popijem amino . Sto se tice sagorevaca , omega 3 , vitamina i minerala nastavio sam kao i obicno . Danas i juce sam imao treninge i bilo mi je ok .

nema potrebe za hemijom, samo redukcija ugljeni hidrata i što više čistih proteina, i KONTINUITET paralelno sa ishranom i kvalitetnim treningom
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #21 poslato: Septembar 26, 2010, 07:54:36 posle podne »

Slažem se sa Fanatikom. Samo dobra ishrana je put ka trbušnjacima. Držimo ti palčeve, samo budi uporan i ne odustaj! Pločica jesu najveći izazov za dečake (a i za devojčice :)). Najvažnije je da izbegavaš UH uveče i da se oprostiš od šećera i alkohola
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Septembar 26, 2010, 11:31:51 pre podne »

To nije blaža varijanta - to je realna za nekog ko tek počinje pa čak i za nekoga ko želi da dobro izgleda ali ne i da ide na takmičenja.

Mislio sam blaza u odnosu na ognjenovu ;)

@ Dejan013... Odmah pa na animal cuts :)  vecina ljudiodmah ide na najjace sagorevace a da nisu ni svesni da su mozda isti rezultat mogli postici i sa nekim slabijim i time bi ustedeli novac a i sam animal cuts bas i nije bezazlen ako se uzima kako ne treba i na duze staze.U tvom slucaju uopste nije bilo potrebe za njime jer nisi se drzao pravih dijeta pa zato si i imao stomak.Tu veruj mi ni hemija ne bi mnogo pomogla jer bez pravilne ishrane dzaba sve.Ako hoces da sredis taj deo tela kao sto si napisao onda se baci na dijetu i drzi se pravila a nemoj da varas i bice vremenom rezultata.
Sto se tice suplementacije koje si napisao da uzimas odmah sam video gresku posle treninga koju pravis.Cim ga zavrsis savetujem ti odmah malo whey proteina..sacekas malo oko 10-15min pa amino pa onda malo posle opet whey+bcaa.A zasto ne odmah posle treninga amino?  Zato sto ce organizam te amino iskoristiti kao energiju a ne da hrani misic i onda si ih bacio.Zato prvo zrtvujes malo wheya pa ono posle sto uneses ide u misic vecim delom.Pred spavanje ne uzimaj amino vec mozes whey sa mlekom ili ella sir.Sto se hrane tice baziraj se na ovsene pahulje a batali musli, mozes ponekad ako bas zelis ali ovsene su najbolji moguci izvor uh.
Ako sam nesto preskocio a zanima te slobodno pitaj.
Sačuvana
Dejan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #19 poslato: Septembar 25, 2010, 09:35:57 posle podne »

Zaboravio sam da kazem da je ovo prvi put da drzim dijetu ali sto se tice teretane nisam pocetnik . Treniram vec 3-4 godine , dosta sam napredovao s obzirom da nisam koristio nista od hemije i da mi nije nikad teretana bila prioritet . Sto se tice definicije , jednom sam probao , uzeo sam animal cuts , trenirao sam ali nisam drzao dijetu vec sam jeo sta sam stigao . Rezultat je bio sledeci : Izdefinisao sam sve sem stomaka . Sa stomaka sam samo skinuo vodu koja se ubrzo vratila . Tu sam odustao od trbusnjaka i vratio se na masu . Sada sam se primio na trbusnjake i necu stati dok ne sredim taj deo tela pa makar uzeo i hemiju .
Problem sam resio . U dijetu sam ubacio musli - ujtru , protein i bcaa pijem 3 sata pre treninga a jedem 2 sata pre treninga obicno tunjevinu rio mare . Za vreme treninga popijem jednu dozu amino kiselina i posle treninga popijem jednu dozu . 30 minuta posle treninga tj 30 minuta nakon amino kiselina popijem bcaa i protein a 20minuta nakon toga jedem , uglavnom ribu sa povrcem . Pred spawanje popijem amino . Sto se tice sagorevaca , omega 3 , vitamina i minerala nastavio sam kao i obicno . Danas i juce sam imao treninge i bilo mi je ok .
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Septembar 25, 2010, 08:22:03 posle podne »

To nije blaža varijanta - to je realna za nekog ko tek počinje pa čak i za nekoga ko želi da dobro izgleda ali ne i da ide na takmičenja.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #17 poslato: Septembar 25, 2010, 02:39:41 posle podne »

I zato je važno šta im ti i drugi profi bilderi preporučuju na ovom sajtu...


Upravo tako, jer mnogo je tema gde se eksplicitno navodi da treba sto manje uh i onda to neko shvati pre ozbiljno i bude kontraefekat...

za rekreativce sam uvek da se pod bro j 1 izbaci junk i lose masti. nista vise, bukvalno... to deluje kao jednostavno, ali kada bi se to ucinilo, pih, napredak kao kuca

A ja sam za jos blazu varijantu.ne da izbaci nego da umanji i to isto radi postepeno jer bice mnogo lakse a i nema razloga da se oni odricu svega.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 19 upita.