TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:27:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Muska hemija :)  (Pročitano 7623 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #37 poslato: Oktobar 18, 2010, 12:48:50 posle podne »

da, znam za cijanid sigurno, ali mislim da male kolicine mogu imati beneficije, a ne mogu stetiti...

pa cijanid se koristi za lecenje raka :) tumora i sta ti ja znam... ali naravno, ko pretera... ... ...

errr... da. Ali je to lečenje po sistemu sebe trujuckam jer sam veliki, a ono što je malo baš trujem. Tako da nisam siguran da baš želiš te beneficije. Isto kao što ne piješ po 500mg sinacilina svako jutro jer je lek. ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 18, 2010, 09:29:05 pre podne »

da, znam za cijanid sigurno, ali mislim da male kolicine mogu imati beneficije, a ne mogu stetiti...

pa cijanid se koristi za lecenje raka :) tumora i sta ti ja znam... ali naravno, ko pretera... ... ...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #35 poslato: Oktobar 17, 2010, 11:25:33 posle podne »

Сад је јасно ко је појео бамбија!!!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 17, 2010, 10:56:09 posle podne »

ja jedem sve...celo nema bacanja...od jedne svinje ima i cvaraka i masti i slanine..i creveca...i belih bubrega :D i dzigerice i mesa i pitija i tako toga :D

salim se naravno
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #33 poslato: Oktobar 17, 2010, 03:48:12 posle podne »

Те семенке из јабуке нису опасне по здравље, али садрже смешно малу количину цијанида (или неког облика, не сећам се већ)...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 17, 2010, 07:41:23 pre podne »

Kakav cekic, ja sam se ustosio najobicnijim nozom (sto se kajsije tice, zubi su tu :D, a avokado - noz). Samo zabijem po sredini i on se otvori...

Probao sam cak i kospice od visnje, i to cele sam, pravo da vam kazem to je ukusno kada se sazvace, prava ona kao aroma visnje, kontam da se iz nje dobijaju te arome... naravno pojeo sam samo par da ne pomislite da sam lud i jedem kospice, jednostavno sam radoznao bio :)

Posto je tema ne ozbiljna malo, malo off topica: da li valjaju kospice iz jabuke? od malena ih jedem, t.j. ne bacam od jabuke nista sem peteljke i onog dole malog listica. A cuo sam dosta puta da je toksicno. E sada da li je toksicno zbog male kolicine otrova ili? Jer ta mala kolicina je u stvari dobra, kao npr kod kospice kajsije... pa ako je neko upucen vise?
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 17, 2010, 12:21:51 pre podne »

U odbranu sljivovice, hahaha!
Drogiramo se! Evo upravo razbijam košticu iz kajsije da bi došao do mirisnog sadržaja! :D
Ok je doktore, shvatili smo da je to supstanca bez mirisa.;)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 16, 2010, 11:57:16 posle podne »

Drogiramo se! Evo upravo razbijam košticu iz kajsije da bi došao do mirisnog sadržaja! :D
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 16, 2010, 11:50:46 posle podne »

Кхм кхм... Момци, а зашто се ви не дрогирате као сваки "нормалан" тинејџер!?  :D  :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #28 poslato: Oktobar 16, 2010, 05:47:00 posle podne »

КЦН је јак отров, не турај нос у тегле у лабораторији.

Вид кад ће ово и да испадне тема до краја, законске регулативе, о складиштењу и коришћењу свих потенцијално штетних материја, требају бити а и јесу веома строге, не само цијаниди, све то треба под кључ...

Ево нешто екстра... :o :o :o
http://www.psss.rs/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?2604.post
Citat
Ova jedinjenja su veoma štetna po ljudski organizam, i njihova pojava je karakteristična za rakiju šljivovicu.
[/color]

Ај сад да вас видим да се тетурате у три сата ујутру из кафане ;D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #27 poslato: Oktobar 16, 2010, 01:07:52 posle podne »

AHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHHHAH

OČEKIĆAĆU te kod Ogija za ovo što si rekao! ahahahahhahahah

(Btw, na jednoj tegli je bili bledo napisano flomasterom KCN. Znao si šta je unutra po mirisu badema. :S)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 16, 2010, 12:55:44 posle podne »

Ма ђаво ће га знати, сомун, соман тако нешто, није битно...СВ, је сузавац војни, или је ВС- војни сузавац...
А КЦН, бре, знаш како, ако им не смета костурска глава нацртана на амбалажи, нек се освеже...

Citat
kospica iz kajsije, tacnije sredina iz ljuspe - obilje cijanida + B17  pa ko hoce, kontam priblizan ukus, nek jede
ja sam jeo i kospicu od avokada, ne da je gorsko, nego jaj. kada pojdem avokado, razbijem pa gricnem tek tek, kontam mora biti dobro, h
aha

Замислите сцену, седите у неком ресторану, стиже воћна салата, кад ето га Огњен, вади чекић из ранца и трас, трас, трас по столу...шалим се :D ;)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 16, 2010, 12:36:12 posle podne »

Горенаведене супстанце су бојни отрови, тако да је вема тешко набавити их, не брини, исто и цијанид, није баш да је доступан у апотеци.
Пошто смо већ ту, давно беше када сам прочитао чланак о једном кинезу који је хтео да опише укус цијанида, сео човек за сто, узео папир и оловку прогутао таблету, и написао: Укус је помало гор..., код слова р рука му је нехотице склизнула у страну остављајући траг хемијске оловке до ивице папира. Јест жалосно, али када год се сетим тога ја умрем од смеха. Једна од најјачих извала икад.

Citat
Kao ono - univerzalni lek za sve - METAK
А може и тако :D, само да не дрхти рука, никако суицид после тренинга за руке, јавља се дрхтавица због истрошености глико депоа.

Нема живота без хумора, поготову овог розе :D


Sick si batice totalno. :D Nije dostupan u apoteci, ali recimo da sam više puta u životu držao teglu od kg ili 2 KCN-a. ;D

(Btw, sarin znam šta je, somun je vrsta hleba (???), a "CB" je prilično neodrećeno.)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 16, 2010, 11:23:28 pre podne »

kospica iz kajsije, tacnije sredina iz ljuspe - obilje cijanida + B17 :) pa ko hoce, kontam priblizan ukus, nek jede :)
ja sam jeo i kospicu od avokada, ne da je gorsko, nego jaj. kada pojdem avokado, razbijem pa gricnem tek tek, kontam mora biti dobro, haha
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 16, 2010, 07:54:58 pre podne »

Горенаведене супстанце су бојни отрови, тако да је вема тешко набавити их, не брини, исто и цијанид, није баш да је доступан у апотеци.
Пошто смо већ ту, давно беше када сам прочитао чланак о једном кинезу који је хтео да опише укус цијанида, сео човек за сто, узео папир и оловку прогутао таблету, и написао: Укус је помало гор..., код слова р рука му је нехотице склизнула у страну остављајући траг хемијске оловке до ивице папира. Јест жалосно, али када год се сетим тога ја умрем од смеха. Једна од најјачих извала икад.

Citat
Kao ono - univerzalni lek za sve - METAK
А може и тако :D, само да не дрхти рука, никако суицид после тренинга за руке, јавља се дрхтавица због истрошености глико депоа.

Нема живота без хумора, поготову овог розе :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 18 upita.