TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397117 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 03:26:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 56 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nabaciti mišiće i skinuti salo  (Pročitano 275893 puta)
RašaBg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #393 poslato: Mart 20, 2011, 12:13:08 pre podne »

Jel imate neki savet koje vežbe da radim kako bi se koža zategla??? Skoro sam sve skinuo, naravno salce kod bubrega je još tu?? Primetio sam da me vožnja na bajsu ½radi½ al reko da proverim, sigurno ima nešto efikasnije ;)
Sačuvana
"One Ring to rule them all,
One Ring to find them
One Ring to bring them all
and in the darkness bind them."
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #392 poslato: Mart 19, 2011, 11:01:57 pre podne »

ja sam ih jedno vreme koristila, bukvalno trpala po 10 dnevno Huxola u kafe i chajeve, i to je bilo uzasno, imala sam neki osecaj kao da mi je zeludac ispran od njih... osim toga uzasno su losi, ako nishta drugo za bubrege.. najbolje je izbaciti totalno i te zasladjivace i sve proizvode koji u sebi imaju beli shecer, smedji svejedno.. posle mesec-dva ce se svako odviknuti koliko god da voli slatko, chak toliko i da nikad ne pomisli da stavi tako neshto u usta
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #391 poslato: Mart 19, 2011, 10:20:29 pre podne »

A zašto goje pića sa veštačkim zaslaĂ°ivačima? Zato što veštački zaslaĂ°ivači dokazano povećaju želju za slatkim
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #390 poslato: Mart 19, 2011, 12:15:48 pre podne »

Taurin je isto bitan faktor u energetskim picima, uz kafein.

Odlican savet od Monike, Carni Tech isto da manju "kick" nazovimo to tako. Bas lepo razbudi jer ima ekstrakte biljaka.

Tako da bih u svakom slucaju njega uzeo i izbegao nuklearnu hemiju iz energetskih pica, najmanji problem su ekstremne kolicine kafeina, vec ostala hemija i boje i arome i vestacki zasladjivaci.

inace dokazano je da i vestacki zasladjivaci (0% secer) goje, grubo receno, stoga bolje pravi secer nego tu hemudzu...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #389 poslato: Mart 17, 2011, 09:03:08 pre podne »

nisam :p Navraticu ovih dana do Pansporta po par stvarcica pa cu uzeti i to da probam.. Planiram prvih mesec dana da eksperimentishem, pa cu videti shta najvishe odgovara mom telu od svih tih stvarchica.. posto sam stalno u pokretu, imacu kod sebe u torbi uvek spremnu flasicu vode od 500ml i whey, bar dva komada... sa duplom dozom whey=a buduci da sam svakako u kalorijskom deficitu koliko god se trudila da ne budem .. a mislim da ce mi to biti super buduci da na zalost nemam preterano naviku da pijem puno technosti.. uvek na silu pijem..

iscedi jedan grejp u flašicu 0,75 ili limun, i pijuckaj izmeĂ°u obroka... stvar navike :)

4 takve veće flašice su već 3 litre vode dnevno....

whey - dovoljna je jedna doza da zameni obrok, uz to dodaj nekoliko badema (zdrave masti i usporavanje apsorpcije)
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #388 poslato: Mart 16, 2011, 03:16:05 posle podne »

nisam :p Navraticu ovih dana do Pansporta po par stvarcica pa cu uzeti i to da probam.. Planiram prvih mesec dana da eksperimentishem, pa cu videti shta najvishe odgovara mom telu od svih tih stvarchica.. posto sam stalno u pokretu, imacu kod sebe u torbi uvek spremnu flasicu vode od 500ml i whey, bar dva komada... sa duplom dozom whey=a buduci da sam svakako u kalorijskom deficitu koliko god se trudila da ne budem .. a mislim da ce mi to biti super buduci da na zalost nemam preterano naviku da pijem puno technosti.. uvek na silu pijem..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #387 poslato: Mart 16, 2011, 01:35:31 posle podne »

Preporučujem ti Universalov Carnitech :)   "pokrenuće" te pre treninga i efikasnije ćeš trošiti masti...

a što se tiče energetskih napitaka, liquid speed Dymatize da li si probala??  ukus nije na baš zavidnom nivou ali kalorije 0 i fantastično " radi " :)

da li je bolja light varijanta od obične - naravno. Red Bull light mmm
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #386 poslato: Mart 16, 2011, 01:01:01 posle podne »

Slazem se potpuno sa Alenom,ne moze te ubiti ni unazaditi 2 limenke nedeljno.

Meni takodje odgovara kofein za trening,ali ne volim energetske napitke jer meni licno ne prijaju gazirana pica nikakva.Ali zato imam varijantu sada ovog Dymatize Liquid speeda ili BioTech-ovog Energy drinka koji nisu gazirani i odgovaraju mi,mada sam najcesce na kofeinu iz tabl;eta ili nekom sagorevacu kad mi je potrebno

Sačuvana
Be Happy!!!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #385 poslato: Mart 16, 2011, 07:33:23 pre podne »

Imaš onu guaranu bez šećera...ali taj efekat koji se tebi sviĂ°a je efekat kofeina (guarane) koje razbudi i naravno dodaje na osećaju energičnosti.

Inače neće ti ništa smetati ako dva puta nedeljno popiješ čak i tu sa šećerom ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #384 poslato: Mart 16, 2011, 01:17:22 pre podne »

ima, oko 25g po piksli... ali ne bih tablete, vise mi odgovara u tecnom obliku
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #383 poslato: Mart 16, 2011, 01:13:06 pre podne »

Ni Guarana nema secer,tako da je svejedno ona ili Red Bul...Ako je vec zelja uneti Gyaranu,imas u Pansportu cini mi se tabletice prave prirodne Guarane,a i cena je mislim pristojna. :) ;)
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #382 poslato: Mart 16, 2011, 12:36:57 pre podne »

pitanje, znam da su energetska pica losha ali to mi je jedina nezdrava navika.. 2 limenke nedeljno guarane .. e sad primetila sam da duplo bolje odradim trening kada popijem jednu guaranu pre ili za vreme treninga.. mnogo vise energije nego od hrane 1-2h pre treninga.. Da li je to ok, moze li ometati neke procese vezane za dobijanje misicne mase/definicije i sl? mada su to prvenstveno UH, pa se valjda istrosi to za sat ipo treninga.. da li je mozda bolje red bull sugar free ili su to price za malu decu? i da li ima nekog efekta piti proteine i za vreme treninga? Tipa 2 supene kasike whey-a u 500ml vode?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #381 poslato: Mart 14, 2011, 10:36:35 pre podne »

Hehehe :)

Secam jos kada sam ja poceo da pisem na forumu krajem 2008e da je bas bilo debate i da se iskljucivo insitiralo, naravno sa punim pravom, na GL-u umesto GI-a..

Grubo receno, t.j. "narodski" objasnjeno GL oznacava kolicinu unete namirnice sa odredjenim GI. Iako se u toj formuli mnozi sa kolicinom secera ja mislim da i dalje mora "normalna porcija" odredjene namirnice da se uracuna
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #380 poslato: Mart 13, 2011, 10:11:39 pre podne »

Al smo pametni!  :P
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #379 poslato: Mart 13, 2011, 04:28:18 pre podne »

:)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 56 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.