TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 08:23:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC  (Pročitano 2215 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 24, 2010, 03:03:14 posle podne »

Moguce,verovatno je svo troje po malo(san,Trening i uh) :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Decembar 24, 2010, 12:58:47 posle podne »

mada taj tvoj umor i pad snage ne mora biti uzrokovan smanjenim unosom hidrata... možda si samo imao jače treninge ili lošiji san...  u svakom slučaju, Marko te je uputio na "pravi put" ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Decembar 24, 2010, 12:11:25 posle podne »

Hvala Marko,bas zbog Glikogena koji najvise trosim kod trcanja(ako sam u pravu) sam se i uplasio oko unosa uh da li je dovoljno i sta da radim a da ne krenu kg da se vracaju.Ukapirao sam gde sam pogresio,tj. sta treba da dodam...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #9 poslato: Decembar 24, 2010, 12:03:51 posle podne »

Hvala Monika :) I ja sam mislio da je to dovoljno uh ili cak puno,ali posle odredjenog vremena je dalo rezultate,ne znam ni sam kako,cak ispade da mi fali uh jer sam osetio pad snage,pogotovo kod trcanja,opala je sigurno za nekih 30% u poslednjoj nedelji.Inace meni genetski testosteron radi ubrzano,ne znam da li to ima efekta?!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Decembar 24, 2010, 11:51:05 pre podne »

Hvala,a ja tupadzija mislio obrnuto,da kad odmaram smanjim uh a kad treniram pojacam.ccc :) Jel treba nesto da promenim u ishrani ili da dodam?
Verovatno ces vremenom morati i malo da smanjis hidrate,ali za toliko pojacavaj proteine.Mnogo je bitno da kada pauziras napunis depoe glikogenom.Prati formu i ako primetis da se gojis smanji hidrate ili nadji i menjaj izvor hidrta.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Decembar 24, 2010, 11:47:46 pre podne »

Svaka čast na napretku u rekordnom roku :)   baš sam prijatno iznenaĂ°ena kako si i pored toliko hidrata uspeo da ostvariš tako lep napredak (kažem to jer je za mene puno hidrata... i kriška crnog hleba, bananaa, voće, pirinač, suve kajsije... :) )
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 24, 2010, 10:35:06 pre podne »

Hvala,a ja tupadzija mislio obrnuto,da kad odmaram smanjim uh a kad treniram pojacam.ccc :) Jel treba nesto da promenim u ishrani ili da dodam?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Decembar 23, 2010, 11:34:25 posle podne »

Pokusaj u toku nedelje blago da povecavas hidrate ili cak ubaci malo jaci proteinski obrok ujutro.Nedeljom kada odmaras jedi vise hidrata,jedi i nesto slatko i taj dan slobodno smanji proteine.To ce ti dodatno ubrzati metabolizam i naredna dva dana imaces primetno vise snage a neces gubiti na formi.Prvog dana u nedelji smanji drasticno hidrate i povecaj ih drugog dana.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #4 poslato: Decembar 23, 2010, 11:01:13 posle podne »

probaj da povecavas polako uh ako se bude vracalo smanji...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #3 poslato: Decembar 23, 2010, 10:56:30 posle podne »

5x50 m progresije :) Al sam se pogubio... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Decembar 23, 2010, 10:54:50 posle podne »

E,da trcao sam 3-5 km svaki dan sem vikenda,a trening trcanja se sastoji iz trcanja 40% brzine,70%,maksimuma i progresije,npr.1500 m 40%,1500 m 70% 10x30 m maksimum i 5x50 progresije,a u teretani sam radio po jednu grupu misica pon.,uto.,cet., i pet.,za svaku grupu 5-6 vezbi po 3 seriji plus jedna serija sa veoma malom kilazom za zagrevanje... ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #1 poslato: Decembar 23, 2010, 10:42:18 posle podne »

Prvo da se zahvalim svima na savetima i podrsci,uz korigovanu ishranu,Elit Whey,Kre-alkalin,BCAA i Glt sam postigao sto sam hteo za samo 4 nedelje.Skinuo tri kg viska,sad salceta nema uopste,plocice su tu,svaki misic se poznaje i napredak je ogroman,ja sam licno prezadovoljan.Ali,problem je u tome sto sam u cetvrtoj nedelji osetio nagli pad snage,a to je zbog smanjenog unosa UH(pretpostavljam).Hranio sam se i ziveo ovako: kad ustanem popijem mericu  Whey-a na prazan stomak,pa posle 20-tak min doruckujem 3 jajeta sa elom i kriska crnog hleba,uzina banana i mandarina,trening trcanja sat-dva posle toga,pa za rucak Pilece belo sa elom i pirincem ili krompirom,uzina lesnik,suve kajsije i bademi,pa onda posle 2 sata trening u teretani(popijem pre i posle treninga po 2 kap. kre-alkalina,po mericu Whey-a i 2x15 g BCAA i GLT ),zatim u 20h vecera curetina sa elom,u 11 sam u krevetu.Tako svaki dan(naravno menjao sam obroke,tako sto sam za dorucak jeo musli ili pilece,rucak i veceru teletinu ili junetinu),u cemu je problem,zasto je doslo do pada snage,jel fali Uh ili nesto drugo,plasim se ako dodam previse uh da cu opet poceti da se gojim iako se trosim dosta,a gubim snagu koja mi je najpotrebnija jer sam od 10.1.2011. na probi u Austriji i snaga mi je najpotrebnija!? Unapred hvala,puno ste mi pomogli prosli put i sad sam nadomak cilja,ali...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 19 upita.