TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:22:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: moja zamena za dekstrozu  (Pročitano 22089 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #6 poslato: Januar 28, 2011, 07:16:50 posle podne »

Cemu tolika frka oko dekstroze,reci roditeljima da je ima i u zdravoj hrani,zene je cak koriste za razne kolacice,fondan i slicno.Cak imamo musteriju koja kupuje za malu cerkicu kod nas dextrozu jer je alergicna na slozeni secer.

Ali Ok ako je vec tako idi po prethodnim savetima
Sačuvana
Be Happy!!!
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #5 poslato: Januar 28, 2011, 07:11:23 posle podne »

Tacno.
Sačuvana
I don't give a fuck
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2011, 06:57:32 posle podne »

Najbolje nista, jedi kad dodjes kuci. Nema bas smisla uzimati sam secer
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Januar 28, 2011, 06:31:09 posle podne »

ponesen postom o ishrani posle treninga poceo sam da pijem dekstrozu ,ali sam naisao na smaranje od strane roditelja koji cim su videli da pijem suplement. Rekli su mi da je zdravije da posle treninga u litar vode rastvorim tri kasike meda i da nacedim jedan limun i da je to bolje nego dekstroza ,u sustini zvuci logicno da je zdrvije ,a mene zanima da li je bolje za misice???

dekstrozu cak ne bih svrstala ni medju suplemente... ima i u zdravoj hrani da se kupi... to je samo jedan od oblika secera.

Med je ok kao secer, ali posle treninga bolji izbor je bas suvo grozdje kao sto je Robert predlozio.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 28, 2011, 04:54:01 posle podne »

Auuu, ako su ti za običan šećer napravili frku, šta će tek reći za neki whey, amino i sl...
Dextroza, kao i ni jedan drugi suplement, nije štetna po zdravlje. Zdraviji ti je protein surutke nego med, ali je bezveze da poredimo dalje...

Ako je već takva situacija, uzmi bilo koji oblik šećera posle treninga i ok. Možeš i suvo grožĂ°e.
Sačuvana
Dukiknight
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


znaci plazma ,znaci litre i litre mleka dnevno :)

« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2011, 04:26:18 posle podne »

ponesen postom o ishrani posle treninga poceo sam da pijem dekstrozu ,ali sam naisao na smaranje od strane roditelja koji cim su videli da pijem suplement. Rekli su mi da je zdravije da posle treninga u litar vode rastvorim tri kasike meda i da nacedim jedan limun i da je to bolje nego dekstroza ,u sustini zvuci logicno da je zdrvije ,a mene zanima da li je bolje za misice???
« Poslednja izmena: Januar 28, 2011, 04:28:44 posle podne od strane dukicar » Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 19 upita.