TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 05:27:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280501 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #69 poslato: April 10, 2011, 09:57:47 pre podne »

Marko imam ja koje pitanje:
1.da li imas iskustva sa torrentom od univerzala,licno preferiram dobar whey posle treninga ali sada imam priliku da ga nabavim upola cene i manje pa ako je dobar da iskoristim priliku..?
a pod 2 :planiiram jos do kraja aprila imam rezim ishrane za masu pa onda da krenem da skidam malo, imam 110 kg, realno jedno 5 kg mora da se skine...planrao sam da pocnem sa rotacijama za pocetak ,kardio ne volim bas :P,e sad moje ptanje je da li je ok da samo tako "od sutra " krenem na rotacije ili neki uvod? sad sam na oko 350-400g uh i 250proteina 50 g masti
ako treba napisacu i sta jedem posto vidim da trazis od odtalih ladi rakseg nalazenja resenja...


Nisam probao Torrent,uglavnom svaki whey koji uzmes neces pogresiti.ja sam trenutno na scitecovim proizvodima i zadovoljan sam,imaju dobre ukuse i ne zatvaraju mi apetit narocito posle treninga.
bilo bi dobro da mi napises kako i koliko jedes pa cu ti odprilikernapisati sta da radis.
Sačuvana
MarkoBre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #68 poslato: April 10, 2011, 09:40:41 pre podne »

Marko ako mozes da mi kazes kako da dodjem do mase treba mi jedno jos 6, 7 kg... Inace treniram 2 meseca i stvarno sam se zarazio :D
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #67 poslato: April 09, 2011, 07:30:25 posle podne »

Marko imam ja koje pitanje:
1.da li imas iskustva sa torrentom od univerzala,licno preferiram dobar whey posle treninga ali sada imam priliku da ga nabavim upola cene i manje pa ako je dobar da iskoristim priliku..?
a pod 2 :planiiram jos do kraja aprila imam rezim ishrane za masu pa onda da krenem da skidam malo, imam 110 kg, realno jedno 5 kg mora da se skine...planrao sam da pocnem sa rotacijama za pocetak ,kardio ne volim bas :P,e sad moje ptanje je da li je ok da samo tako "od sutra " krenem na rotacije ili neki uvod? sad sam na oko 350-400g uh i 250proteina 50 g masti
ako treba napisacu i sta jedem posto vidim da trazis od odtalih ladi rakseg nalazenja resenja...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #66 poslato: April 08, 2011, 09:29:11 posle podne »

Napisi mi detaljnije koliko i sta jades u toku dana i kakav trening ima...ovo sto si mi napisao je nedovoljno da bih ti pomogao !
Sačuvana
MarkoBre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #65 poslato: April 08, 2011, 03:24:30 posle podne »

Pre jedno 2 meseca sam krenuo u tertanu sa namerom da se malo ugojim i da nabacim malo misica. Crni sam pojas u karateu... Imam 58 kilograma a visok sam 177 cm zanima me kako da nabacim jos jedno 6,7 kg???
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #64 poslato: April 08, 2011, 01:54:36 posle podne »

Nije bitan trening,u sustini moze biti isti kao za misicnu masu,promenu pravis u ishrani,prevashodno u smanjenom unosu slozenih hidrata i povecavanju proteina kao i ubacivanju kardio treninga.Ukoliko zelis konkretniji odgovor moras napisati kako se hranis i kako ti izgleda trenutni trening.
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #63 poslato: April 08, 2011, 01:13:59 posle podne »

kakav trening treba za definicciju...tj sta da radim da skinem masu a da dobijem definiciju tela....
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #62 poslato: Mart 26, 2011, 07:30:23 posle podne »

Ono sto ti je potrebno da u toku dana imas 4 obroka u kojima ces imati proteinsku ishranu (pilece belo mesto,junece ili konjsko meso,riba,belanca) i slozene hidrate (pirinac,krompir,ovsene,razani hleb),povrce,salate,za uzinu od voca jabuka ,grejp...Posto si se nezdravo hranila ,treba postepeno da izabcujes lose namirnice ,u prvoj nedelji doruvak i vecera neka budu po novom rezimu,rucak zadrzi kao do sada...slatko jedi pre podne ili posle treninga bar narednih 10 ak dana,postepeno smanjuj i izbacuj.Pojacaj unos vode u toku dana...( e sada ti napisi na osnovu namirnica koje sam ti dao kako tebi odgovara da kobminujes pa cu postepeno da korigujem i to )
Sto se treninga tice bar 4x nedeljno teretana,za pocetak kruzni treninzi celo telo prve 2 nedelje,trcanje izbaci,idi brzo hodanje sa usponom i steper,puls 120 do 140 u trajanju od 45 min za pocetak nakon treninga.
AC pola sata pre treninga,jedna kesica.
Trening cu ti detaljno napisati,ukoliko zelis?
Sačuvana
sara0609
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #61 poslato: Mart 26, 2011, 12:43:38 pre podne »

e ovako.. imam 18 god,visoka sam 185cm imam 88kg.. uzela sam danas super cuts,pocecu da ga pijem uskoro, da treniram  intezivnije i cesce,promenim ishranu..e sad.. zanima me da mi napises kako postepeno da smanjim ishranu.. da te nebude sok za organizam..mozes i treninge da mi promenis malo slobodno i onako mi je monotono postalo..  trenutna ishrana je...zavisi kad sam u skoli.. pojedem u skoli jednu pizu najcesce ponekad i cokoladicu..kad dodjem kuci oko 2 jedem sta ima za rucak..ne jedem hleb uz rucak.. legnem da spavam.. pa pojedem ono sto je ostalo od rucka.. :)  oko 8 odem u teretanu.. i posle nista ne jedem..a kad ne odem u teretanu.. obicno pojedem jos nesto oko 10 :)  sendvic recimo..u toku dana ili predvece mozda jos nesto slatko pojedem,kako kad..voce ponekad,retko.. a za trening... obicno volim da se izmucim psihicki,da trcim puno...10 km.. sad od skoro sam smanjila na 7,8km i ubacila sprinteve.. 300-500m na 15-17.5 brzini... i tako par serija.. onda radim trbusnjake obicno 4 vrste po 20,hiperestenziju15-20,one divne cucnjeve sa rasirenim nogama 20 ili iskorak kako kad..i onda sve to ponovim u 3 ili 4 serije.. i na kraju volim da istrcim 500m na 15...
Sačuvana
zivi i pusti druge da zive
Stefan L.
Gost
« Odgovor #60 poslato: Mart 20, 2011, 10:08:40 posle podne »

Decko,ili bolje deckic ima 13 godina,zato polako,nemoj te biti nestrpljivi... ;) Mihajlo,napisi jedan svoj dan,ustajanje,aktivnosti,obroci(sta pojedes za ceo dan),tako ce moci da ti se pomogne i dobices to sto zelis. :)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #59 poslato: Mart 20, 2011, 08:50:52 posle podne »

Live update!
Samo da se saceka koji dan i imace se okvirna slika njegovog menia.
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #58 poslato: Mart 20, 2011, 08:33:52 posle podne »

i u 6 sam malo pre pojeo tanjir pasulja....a doruckovao sam ok 12-13h
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #57 poslato: Mart 20, 2011, 08:32:35 posle podne »

danas:ujutu sam pojeo jedno parce hleb i dva tri mala parceta mesa i popio solju mleka...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #56 poslato: Mart 20, 2011, 08:29:13 posle podne »

marko sorry sto upadam :D
mihajlo napisi tacno sta si danas jeo npr, bukvalne sve kada i koliko
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #55 poslato: Mart 20, 2011, 07:54:44 posle podne »

pa ovako jedem swe sem kupusa,buranije ne znam ii tako to......ali jedem pomalo.....ali problem kod mene je to sto kad jeedem odma legme ...ali dodjem iz skole e kewo daj da jedem i onda posle legnem i zaspim..........
Sačuvana
Stranice: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.381 sekundi sa 18 upita.