TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 04:41:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280929 puta)
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #714 poslato: Maj 16, 2012, 10:15:06 pre podne »

I dan: abs, biceps, podlaktice
II dan: grudi, triceps, trapezi
IV dan: abs, ramena, noge
V dan: ledja, trapezi
III i Vi dan odmor

Mislio sam na konkretan raspored vezbi za odredjene particije, ukoliko nisam bio bas najjasniji sa pitanjem...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #713 poslato: Maj 15, 2012, 09:27:43 posle podne »

Kojim danima i sta radis,ne razumem bas ovo?
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #712 poslato: Maj 15, 2012, 09:25:29 posle podne »

Pozdrav :)

Zanima me da li sam dobro rasporedio vezbe i redosled:

1. Biceps: sedeci jednorucni biceps pregib, hummer pregib
2. Podlaktice: zglobni pregib, unilateralni zglobni pregib
3. Triceps: jednorucna stojece ekstenzija iza glave, francuska ekstenzija sedeci, propadanja
4. Grudi: benc i razvlacenje, koso i na ravnoj klupi, pullover
5. Ledja: jednorucno veslanje, dvorucno veslanje u pretklonu, mrtvo dizanje, letenje za ledja (na klupi)
6. Ramena: militari pres, frontalno letenja, fronatalno letenja u pretklonu, vucenje do ramena
7. Trapezi: sleganje ramena, ispred i iza
8. Noge: iskoraci, cucnjevi

Ps. treniram u stanu, sa bucicama i bench klupom, samo ti imam od opreme...

Hvala unapred :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #711 poslato: Maj 04, 2012, 11:56:33 posle podne »

Inace,kad vec spomenuste bilten,evo linka za one koji nisu procitali najnoviji bilten :

http://www.pdfdownload.org/pdf2html/view_online.php?url=http%3A%2F%2Fwww.pansport.rs%2Fimages%2Fbilteni%2Fmaj-jun2012.pdf
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #710 poslato: Maj 04, 2012, 10:30:53 posle podne »

doslo vreme da se definise. . . ne treba puno da skinem , ali sve sto treba da skinem nalazi se uglavnom u butinama , dupetu , i malcice stomak i vrat. . . e sad , ne bih zeleo da ugrozim misicnu masu , sta vise zelim da je zadrzim mozda i povecam ako je moguce ? naprimer da li bih to mogao kad bih oko 2 imao trening sa tegovima a predvece negde brzo hodanje/trcanje ili steper ( oko 45 min ) , sto se tice ishrane smanjio bih proteine na 2,5g ( oko 200g dnevno ) UH i masti bih mnogo smnjio , samo pred treninge i posle treninga sa tegovima ? sta mogu ovim da postignem ?
Nemoj da smanjujes proteine,naprotiv povecavaj ih za onoliko koliko smanjujes hidrate.mozes da razdvajas trening,mada bolja opcija da onda ujutru cim ustanes radis kardio a popodne tegove.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #709 poslato: Maj 04, 2012, 10:24:43 posle podne »

Vec vise od god dana me boli rame , na sastavu izmedju prednjeg, srednjeg i zadnjeg ramena u kosku, iso sam na silne terapije i mazao sve is vasta. Odlucio sam da radim malo laganiji trening za rame radim ovako preednji potisak na hameru 4x 12-8,  letenje bocno na spravi 4x 12-8 , prednje letenje 3x 12-8 , letenje u predklonu 3 x12-8 i na kraju trapez 3 x12 -8 Kazi mi jel je ovako ok.Imam ful suplementaciju i ne pravi mi se bas sad pauza pred leto. Sa ovim vezbama me ne boli ,pokusavam da izbegavam sve vezbekoje se potiskuju iznad glave ( zgibovi , lat hamer (ledja) razvlacenja za grudi ,.... )
Kada imas problem sa nekom povredom a ne zelis da pravis pauzu,onda nadji vezbe pri kojima ne osecas bol!Dobra opcija je da manjis tezine sa kojima radis a da radis neku vrstu kruznog treninga.Moja preporuka(ono sto sam ja probao ) je biofriz par puta mazes u toku dana ili sprej i kinesio tape(to mora fizioterapeut da ti postavlja).
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #708 poslato: Maj 04, 2012, 10:21:43 posle podne »

Pozdrav, Marko, imam jedno pitanje. U Pansport biltenu si napisao da je u periodu niskog unosa UH, najbolje da ih uzimamo pre treninga. Do sad sam bas na dosta mesta video da kazu da je bolje da UH unosimo u obroku nakon treninga i da nam pre treninga nisu neophodne. Mozes li da mi malo da mi detaljnije pojasnis zasto je bolje UH konzumirati pre treninga? Hvala, pozdrav.
Da bi imao energiju da izdrzis trening potrebni su hidrati,narocito ako imas jak trening.A nakon treninga ukoliko radis na misicnoj definiciji je mnogo bitnije da nakon treninga uneses bitne amino koseline,BCAA,glutamin i jak proteinski obrok uz veoma malu kolicinu hidrata ili cak bez hidrata.napominjem to je faza kada zelis da gubis masti a da ocuvas ili dobijes kvalitenu misicnu masu.
I bitna stvar je intezitet treninga!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #707 poslato: Maj 04, 2012, 10:18:21 posle podne »

Kratko i jasno ,jos samo to da sprovedu u delo  ;D.Hvala!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #706 poslato: Maj 03, 2012, 03:08:26 posle podne »

Marko super ti je tekst u biltenu, kratko i jasno si objasnio svima kako da se srede za leto ;) Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #705 poslato: Maj 02, 2012, 09:01:13 posle podne »

doslo vreme da se definise. . . ne treba puno da skinem , ali sve sto treba da skinem nalazi se uglavnom u butinama , dupetu , i malcice stomak i vrat. . . e sad , ne bih zeleo da ugrozim misicnu masu , sta vise zelim da je zadrzim mozda i povecam ako je moguce ? naprimer da li bih to mogao kad bih oko 2 imao trening sa tegovima a predvece negde brzo hodanje/trcanje ili steper ( oko 45 min ) , sto se tice ishrane smanjio bih proteine na 2,5g ( oko 200g dnevno ) UH i masti bih mnogo smnjio , samo pred treninge i posle treninga sa tegovima ? sta mogu ovim da postignem ?
Sačuvana
train hard or go home !
mladen92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41


« Odgovor #704 poslato: Maj 02, 2012, 07:28:23 posle podne »

Vec vise od god dana me boli rame , na sastavu izmedju prednjeg, srednjeg i zadnjeg ramena u kosku, iso sam na silne terapije i mazao sve is vasta. Odlucio sam da radim malo laganiji trening za rame radim ovako preednji potisak na hameru 4x 12-8,  letenje bocno na spravi 4x 12-8 , prednje letenje 3x 12-8 , letenje u predklonu 3 x12-8 i na kraju trapez 3 x12 -8 Kazi mi jel je ovako ok.Imam ful suplementaciju i ne pravi mi se bas sad pauza pred leto. Sa ovim vezbama me ne boli ,pokusavam da izbegavam sve vezbekoje se potiskuju iznad glave ( zgibovi , lat hamer (ledja) razvlacenja za grudi ,.... )
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #703 poslato: Maj 02, 2012, 03:04:52 posle podne »

Pozdrav, Marko, imam jedno pitanje. U Pansport biltenu si napisao da je u periodu niskog unosa UH, najbolje da ih uzimamo pre treninga. Do sad sam bas na dosta mesta video da kazu da je bolje da UH unosimo u obroku nakon treninga i da nam pre treninga nisu neophodne. Mozes li da mi malo da mi detaljnije pojasnis zasto je bolje UH konzumirati pre treninga? Hvala, pozdrav.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #702 poslato: April 27, 2012, 11:22:27 posle podne »

pozz marko,imam pitanje,hocu da budem siri u ramenima,sta bi mogao da radim po tom pitanju?hvala :)
kada je sam trening u pitanju,mnogo serija potisaka i mnogo letenja
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #701 poslato: April 27, 2012, 08:44:06 posle podne »

Takodje...:D  Jbg,malo smo diskutovali. ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #700 poslato: April 27, 2012, 05:23:57 posle podne »

U pravu si totalno, Marko izvinjavam se na nepotrebnim postovima.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.