TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395185 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 07:22:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteinski recepti  (Pročitano 58631 puta)
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #40 poslato: Mart 19, 2011, 01:21:43 pre podne »

Nemoj zaboraviti da osim ako nije keto u pitanju da i dalje je naveci procenat uh koje unosimo, tako da se bespotrebno opterecujes. Ako imalo pazis neces imati problema, ali biti opsednut sa unosom uh je kontraproduktivno!

Za onog ko se imalo razume u ovu materiju nema skrivenih uh, tako da veruj mi da na voce i povrce ni sekunde ne moras da pazis :)

krenula sam sa ketom, zivim na grilovanoj ribi i svoj vrsti mesa 3 nedelje, a onda cu ubaciti i mlecne proizvode sa tim u sledece 3 nedelje, plan mi je 6 nedelja da je drzim - pa javim rezultate. mozda ubacim jedan uh dan na svakih 2 nedelje
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #39 poslato: Mart 19, 2011, 12:11:17 pre podne »

Nemoj zaboraviti da osim ako nije keto u pitanju da i dalje je naveci procenat uh koje unosimo, tako da se bespotrebno opterecujes. Ako imalo pazis neces imati problema, ali biti opsednut sa unosom uh je kontraproduktivno!

Za onog ko se imalo razume u ovu materiju nema skrivenih uh, tako da veruj mi da na voce i povrce ni sekunde ne moras da pazis :)
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #38 poslato: Mart 18, 2011, 11:23:49 posle podne »

Vas dvojica(Bojan i Sasa) nemoj da ste zloce... ;) Xenia,samo se opusti i uzivaj,nemoj da brines nista jer ce to tako brzo da spadne da nisi ni svesna,pogotovo sto nisi npr. odbojkasica pa imas utakmice pa zbog toga moras da imas i odredjeni nivo snage i odrzavas formu a skidas kg. :) Veruj mi da i bez treninga mozes skinuti visak,a sa treningom ces to ubrzati i sto je takodje bitno oblikovati telo a biti zdravija i bolje se osecati. ;)  Najbitnije je da si naucila da je ishrana na prvom mestu i da kao sto su ostali rekli kad si na dijeti smanjis uh,ali nikako odjednom da ih svedes na minimum jer ako pogledas svoju dosadasnju ishranu to su 80% uh,i ne valja da sad odjednom smanjis na recimo 20%,polako i strpljivo to sredi,recimo na 60% prvih 10 dana,pa 40% drugih 10 dana i na 20% trecih 10 dana,a onda vrati na 40 % i odrzavaj tako po principu dorucak 60% uh,a ostalo 40%,pa rucak 50% uh,a 50% ostalo i vecera 70% proteini,a 30% ostalo. :) Po slici koji si na nekoj temi stavila ti nemas na struku puno viska i to ce za mesec dana spasti. :) ;)  Moja devojka je imala nekih 3-4 kg viska i skinula za mesec dana a trenirala je samo dva puta nedeljno,i to ponedeljak 25 min trcanje a posle malo trbusnjaci i cetvrtak isto to i tako svake nedelje povecavala trcanje za 5 min i trbusnjake za 5 ponavljanja,posle 5 nedelja evo je vec me zeza kad cemo na bazen. :) ;)

malo je zeznuto sve to - skidati salo a istovremeno dobiti misice. jer za prvo je potrebno biti u kalorijskom deficitu-logichno a to opet nikako ne pogoduje dobijanju misica. jedino kad smanjih na minimum Body fat- videce se misici jer ih svako ima ispod sala- da nema - ne bi mogli uspravno stajati...... po meni je to onda varka.. treba trenirati u svakom sluchaju pa kad se postigne nizak bf lupiti malo jache anaerobne treninge i suplementacija- siguran napredak
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #37 poslato: Mart 18, 2011, 11:15:11 posle podne »

Lol plasis se 50gr borovnica :D tuzno

hahaha plashim se borovnica, a nocu sanjam kako whey ubija kreatin :))) shto se hvatate za svaku rech, koliko god mi ovde trtljali stava sam da svi generalno i previse konzumiramo UH i naprosto ih je tesko izbeci osim ako ne zivis na cistom mesu.. samo pogledaj raznovrsnost namirnica koje poseduju skrob, maltozu, dekstrozu, galaktozu, laktozu, glukozu i bice ti sve jasno.. a proteini- stvar je jasna. samo AK. jedini divrzitet proteina cesh naci jedino unutar organizma kicmenjaka,.... dakle nek na meniju od sad budu gmizavci ptice i sisari :D sve shto vrsi fotosintezu je zlo :P

ali da ne sabotiramo temu vishe, moje izvinjenje ..
« Poslednja izmena: Mart 18, 2011, 11:18:11 posle podne od strane Xenia » Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #36 poslato: Mart 18, 2011, 05:47:36 posle podne »

Nisam zloca... :D Samo mi je bio malo smesan komentar... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #35 poslato: Mart 18, 2011, 05:39:23 posle podne »

Vas dvojica(Bojan i Sasa) nemoj da ste zloce... ;) Xenia,samo se opusti i uzivaj,nemoj da brines nista jer ce to tako brzo da spadne da nisi ni svesna,pogotovo sto nisi npr. odbojkasica pa imas utakmice pa zbog toga moras da imas i odredjeni nivo snage i odrzavas formu a skidas kg. :) Veruj mi da i bez treninga mozes skinuti visak,a sa treningom ces to ubrzati i sto je takodje bitno oblikovati telo a biti zdravija i bolje se osecati. ;)  Najbitnije je da si naucila da je ishrana na prvom mestu i da kao sto su ostali rekli kad si na dijeti smanjis uh,ali nikako odjednom da ih svedes na minimum jer ako pogledas svoju dosadasnju ishranu to su 80% uh,i ne valja da sad odjednom smanjis na recimo 20%,polako i strpljivo to sredi,recimo na 60% prvih 10 dana,pa 40% drugih 10 dana i na 20% trecih 10 dana,a onda vrati na 40 % i odrzavaj tako po principu dorucak 60% uh,a ostalo 40%,pa rucak 50% uh,a 50% ostalo i vecera 70% proteini,a 30% ostalo. :) Po slici koji si na nekoj temi stavila ti nemas na struku puno viska i to ce za mesec dana spasti. :) ;)  Moja devojka je imala nekih 3-4 kg viska i skinula za mesec dana a trenirala je samo dva puta nedeljno,i to ponedeljak 25 min trcanje a posle malo trbusnjaci i cetvrtak isto to i tako svake nedelje povecavala trcanje za 5 min i trbusnjake za 5 ponavljanja,posle 5 nedelja evo je vec me zeza kad cemo na bazen. :) ;)
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #34 poslato: Mart 18, 2011, 02:35:40 posle podne »

Lol plasis se 50gr borovnica :D tuzno

:D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #33 poslato: Mart 18, 2011, 12:45:44 posle podne »

Lol plasis se 50gr borovnica :D tuzno
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #32 poslato: Mart 18, 2011, 10:06:15 pre podne »

vidjala sam i ja to zamrznuto ali samo kupine, maline i jagode.... u svakom sluchaju ne smem sad ni da pomishljam to, treba mi chisto proteinska ishrana
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Mart 18, 2011, 09:50:33 pre podne »

Recimo proteinske palacinke   ;)
Evo recepta :
2 belanceta
1 merica proteina
50gr borovnice
Priprema;
Umutiti belanca i dodati mericu proteina. Tu smesu sipati u tiganj za palacinke i dok se jedna strana pece staviti odozgo borovnice. Kad se malo zapece prevrnuti palacinku i servirati. Prijatno  :)

Sinoc i malopre sam vecerao ovo. MNOGO je ukusno i osvezavajuce :) ..sve pohvale za ovaj recept..
I samo da pitam.. da li mogu ovo da uzimam kao veceru, posto sam trenutno na niskom unosu UH.
POZ

ako je baš strogo nizak unos UH onda može ali bez borovnica, a u drugom slučaju opet može ali obazrivo sa količinom borovnica i ulja ako stavljaš ;)
samo klopaj...


Xenia,
zamrznuta varijanta u marketima...  jedino što sam nalazila...
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #30 poslato: Mart 18, 2011, 12:24:39 pre podne »

gde ima da se kupe borovnice u novom sadu? znam da sam ih pre mesec-dva bash svuda trazila i nema nigde da se kupe sveze borovnice
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #29 poslato: Mart 17, 2011, 09:08:07 posle podne »

Mozes :D borovnice idu savrseno uz nizak unos uh
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
gnew
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50


« Odgovor #28 poslato: Mart 17, 2011, 09:02:04 posle podne »

Recimo proteinske palacinke   ;)
Evo recepta :
2 belanceta
1 merica proteina
50gr borovnice
Priprema;
Umutiti belanca i dodati mericu proteina. Tu smesu sipati u tiganj za palacinke i dok se jedna strana pece staviti odozgo borovnice. Kad se malo zapece prevrnuti palacinku i servirati. Prijatno  :)

Sinoc i malopre sam vecerao ovo. MNOGO je ukusno i osvezavajuce :) ..sve pohvale za ovaj recept..
I samo da pitam.. da li mogu ovo da uzimam kao veceru, posto sam trenutno na niskom unosu UH.
POZ
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #27 poslato: Mart 17, 2011, 02:33:49 posle podne »

http://nutritiondata.self.com/
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #26 poslato: Mart 17, 2011, 02:17:38 posle podne »

imash dosta dobrih recepata na bodyrock.tv od Zuzane Light.. meni su super.. Da li neko moze okaciti listu proteinskih namirnica i koliko grama proteina sadrze po 100g proizvoda ?
« Poslednja izmena: Mart 17, 2011, 02:33:40 posle podne od strane Xenia » Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.