TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 07:57:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 141496 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #191 poslato: Jul 20, 2011, 12:58:17 posle podne »

Odvratno mi i da zamislim unapred spremljen napitak  sat i po kasnije. :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #190 poslato: Jul 19, 2011, 08:41:17 posle podne »

Hvala na odgovorima.Resio sam da ujutru ili preko dana pre treninga pijem sa mlekom a posle vezbanja sa vodom naravno,kreatinom i dextrozom.
jos samo jedno pitanje,izvinite sto off-ujem sa teme:jel lose ako kuci pre teretane razmutim u flasu whey,dex i kreatin sa vodom i to tako stoji nekih sat,sat ipo,tj dok ne odem do teretane i ne odradim trening...znam da nije tacno da se kreatin pretvara u kreatinin posle duzeg stojanja u vodi(barem ne do 48 sati),ali ne znam da li skodi to stojanje u vodi whey-u...

Jedino ta jaka vrućina može da smeta - kad dodaš vodu u šećer i smešu kvalitetnih AK kao da si napisao pozivnicu raznoraznim mikrobima.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #189 poslato: Jul 19, 2011, 04:32:47 posle podne »

Hvala na odgovorima.Resio sam da ujutru ili preko dana pre treninga pijem sa mlekom a posle vezbanja sa vodom naravno,kreatinom i dextrozom.
jos samo jedno pitanje,izvinite sto off-ujem sa teme:jel lose ako kuci pre teretane razmutim u flasu whey,dex i kreatin sa vodom i to tako stoji nekih sat,sat ipo,tj dok ne odem do teretane i ne odradim trening...znam da nije tacno da se kreatin pretvara u kreatinin posle duzeg stojanja u vodi(barem ne do 48 sati),ali ne znam da li skodi to stojanje u vodi whey-u...

nemoj, vrućine su velike....na svakom proteinu piše drink immediately... što bi značilo odmah
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #188 poslato: Jul 19, 2011, 02:28:51 posle podne »

ej na ovoe temperature ima da ti se usmrdi razmuceni whey posle sat vremena...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #187 poslato: Jul 19, 2011, 02:25:38 posle podne »

Mozes, ali bolje sve prahove ubacis u na kraju treninga dodas vodu
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #186 poslato: Jul 19, 2011, 02:14:58 posle podne »

Hvala na odgovorima.Resio sam da ujutru ili preko dana pre treninga pijem sa mlekom a posle vezbanja sa vodom naravno,kreatinom i dextrozom.
jos samo jedno pitanje,izvinite sto off-ujem sa teme:jel lose ako kuci pre teretane razmutim u flasu whey,dex i kreatin sa vodom i to tako stoji nekih sat,sat ipo,tj dok ne odem do teretane i ne odradim trening...znam da nije tacno da se kreatin pretvara u kreatinin posle duzeg stojanja u vodi(barem ne do 48 sati),ali ne znam da li skodi to stojanje u vodi whey-u...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #185 poslato: Jul 19, 2011, 11:21:06 pre podne »

e ovako...postavih pre nedelju,dve,koji whey da uzmem tj koji od dva scitec-ova...citao sam dosta i o drugima i video sam da hvalite poprilicno elite whey pro od dymatize-a ...tako da juce sam stigao u Cacak i evo jutros u pansportovoj prodavnici kod Slavise uzeo elite whey sa ukusom jagode...pa me zanima sad...jel pre treninga ,nekih sat vremena, moze sa mlekom,a posle sa vodom (jer pijem i kreatin) ili recimo sa vodom pre treninga,jer cini mi se da sam procitao negde da se brze apsorbuje kad se pije sa vodom...tj. pio bih ga u toku dana  ne bas pre treninga striktno,ali posle treninga obavezno...i resio sam da uzimam znaci 2 porcije tj 2 puta dnevno danima kad vezbam,a jednu u danima kad ne vezbam(slicno kao i kreatin sto uzimam)...
U svakom slucaju si od Slavise moga da dobijes pravi savet (pozdravi ga ovom prilikom).Mleko ce usporiti protein i nije losa opcija pre treninga sa njim ukoliko nisi na dijeti,ipak sam za opciju da se uvek pije sa vodom.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #184 poslato: Jul 19, 2011, 09:37:29 pre podne »

e ovako...postavih pre nedelju,dve,koji whey da uzmem tj koji od dva scitec-ova...citao sam dosta i o drugima i video sam da hvalite poprilicno elite whey pro od dymatize-a ...tako da juce sam stigao u Cacak i evo jutros u pansportovoj prodavnici kod Slavise uzeo elite whey sa ukusom jagode...pa me zanima sad...jel pre treninga ,nekih sat vremena, moze sa mlekom,a posle sa vodom (jer pijem i kreatin) ili recimo sa vodom pre treninga,jer cini mi se da sam procitao negde da se brze apsorbuje kad se pije sa vodom...tj. pio bih ga u toku dana  ne bas pre treninga striktno,ali posle treninga obavezno...i resio sam da uzimam znaci 2 porcije tj 2 puta dnevno danima kad vezbam,a jednu u danima kad ne vezbam(slicno kao i kreatin sto uzimam)...
Moj ti je predlog da jednu mericu ujutru sa Ovsenima a jednu posle treninga,ili obe posle treninga,jednu odmah a drugu posle pola sata. :) Uvek sa vodom,mleko ti ne treba uz Whey,jer samo "uspori" Protein a to je za neku drugu namenu... ;) Mozes eventualno za dorucak mleko i Whey sa Ovsenima ali mislim da nema potrebe bolje sa vodom... :)
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #183 poslato: Jul 19, 2011, 09:26:50 pre podne »

e ovako...postavih pre nedelju,dve,koji whey da uzmem tj koji od dva scitec-ova...citao sam dosta i o drugima i video sam da hvalite poprilicno elite whey pro od dymatize-a ...tako da juce sam stigao u Cacak i evo jutros u pansportovoj prodavnici kod Slavise uzeo elite whey sa ukusom jagode...pa me zanima sad...jel pre treninga ,nekih sat vremena, moze sa mlekom,a posle sa vodom (jer pijem i kreatin) ili recimo sa vodom pre treninga,jer cini mi se da sam procitao negde da se brze apsorbuje kad se pije sa vodom...tj. pio bih ga u toku dana  ne bas pre treninga striktno,ali posle treninga obavezno...i resio sam da uzimam znaci 2 porcije tj 2 puta dnevno danima kad vezbam,a jednu u danima kad ne vezbam(slicno kao i kreatin sto uzimam)...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #182 poslato: Jul 13, 2011, 06:06:08 posle podne »

da, tiramisu :)    vrhunski ukus!!!!!!!
zao mi je sto nema vise coko-mentol od Elite-a.... i to je bilo divno :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #181 poslato: Jul 09, 2011, 10:39:16 posle podne »

Tiramisu ukus? Wow... :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #180 poslato: Jul 08, 2011, 09:07:21 posle podne »

Super. :)
Sačuvana
Backtrack
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #179 poslato: Jul 08, 2011, 11:34:31 pre podne »

Inače, koji whey koristiš(kakvi su utisci) ili koji nameravaš da kupiš? :)
Koristim scitec-ov :D uzo sam  5 kg  tiramisu ukus i poprilicno sam zadovoljan :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #178 poslato: Jul 07, 2011, 08:15:30 posle podne »

Imam jedno pitanje,jel valja kombinacija animal cuts + whey protein i sta bi jos mogao tu da ubacim?
Sto ne bi valjala, cak naprotiv ekstra kombinacija...Mogao bi da ubacis Krealkalin, Glutamin i Multivitamine i minerele...
Hvala na pomoci. :D

Nema na cemu i drugi put :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #177 poslato: Jul 07, 2011, 06:36:46 posle podne »

Inače, koji whey koristiš(kakvi su utisci) ili koji nameravaš da kupiš? :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 18 upita.