TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:51:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ANIMAL M-STAK  (Pročitano 14509 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Januar 26, 2017, 11:59:35 pre podne »

Sve je do nas samih i koliko je ko psihicki jak.
Ako možeš reći ne i stati kada je to potrebno onda problema nema.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #21 poslato: Januar 26, 2017, 11:52:03 pre podne »

Sad kad sam pročitao tvoj post setio sam se da sam malopre totalno zaboravio na sve vrste stimulanse dok sam pisao post. Tu sam se iz ličnog iskustva uverio da treba voditi racuna o doziranju i tome koliko dugo se koriste.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #20 poslato: Januar 26, 2017, 11:41:40 pre podne »

Neki od sastojaka "možda" to i realno zahtevaju...tu pauzu...hm, "osetljivost na sastojke" se gubi dužim uzimanjem...

Mada ima i onih koji se "previše vežu" za suplement, elementi psihičke zavisnosti, "placeba", pa eto kad nema "čarobne kesice sa raznobojnim pilulama", osećamo se slabo...

Sve u svemu, dok se ne proba neće se ni znati...ali opet kažem oprezno...učimo o svom telu, iz dana u dan...

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #19 poslato: Januar 26, 2017, 11:31:34 pre podne »

Ja se ne mogu setiti proizvoda gde su stavili vecu dozu od one koje je zaista potrebna, uvek umanje doziranje. Pretpostavljam da moraju da napisu te preporuke ili je u pitanju samo marketing. Na primer da napisu za glutamin da je preporucena dnevna doza 30g a pakovanje od 500g kosta 3000 onda bi delovalo jako skupo jer tih bi ti morao da izdvojis 3000din za pola meseca, a ko napisu 5g dnevno ti to onda deluje isplativo jer ces imati za 3 meseca isto to pakovanje.
« Poslednja izmena: Januar 26, 2017, 11:33:31 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Januar 26, 2017, 11:20:30 pre podne »

Preporuke proizvoĂ°ača često napišu na nekim suplementima da se uzimaju i veše  nego što treba a na nekima manje.
Ja sam probao sa tim procesima 21 dan pa pauza i taman se stopira kada on počne i da radi što je greška.
Kada se proces nastavi efekat je odličan ai ni to naravno nije sveto pravilo ja samo iznosim svoja iskustva i iskustva nekih iskusnih vežbača sa kojima sam radio dugi niz godina.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #17 poslato: Januar 25, 2017, 11:28:37 posle podne »

Polako bre momci ;D Jednog dana će biti možda, al svakako se slažem Zoli i mislim da je dobra ideja povezati dve kutije  :D :)

A šta kažu preporuke proizvoĂ°ača?  ;)

Mada šta kažu preporuke proizvoĂ°ača oko dužine uzimanja? Ako se ne varam 21 dan uzimanja, pa "pauza" od nedelju dana...mada, nekima i količina ksantina( kofein i "braća" - teobromin i teofilin") može biti problem...

Isto tako novije formulacije M-stack su više okrenute "flavonima", ali opet, pažljivo i bez krajnosti  ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #16 poslato: Januar 25, 2017, 02:10:31 posle podne »

Nisam gledao cene na sajtu ali pretpostavljam da bi za dva pakovanja trebalo izdvojiti oko 100e :D
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #15 poslato: Januar 25, 2017, 02:08:19 posle podne »

Polako bre momci ;D Jednog dana će biti možda, al svakako se slažem Zoli i mislim da je dobra ideja povezati dve kutije  :D :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #14 poslato: Januar 24, 2017, 07:48:30 posle podne »

Pa da, za vecinu suplemenata je bolje kada se poveze vise kutija jedna za drugom. Naravno to iziskuje malo vecu sumu novca ali daje bolje rezultate.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Januar 24, 2017, 05:48:14 posle podne »

Pa jedino tako bi ga i uzeo jer nema smisla ići ga "solo" ili sa jednim suplementom. Kad se radi, radi se kako valja :)  ;)

Tako i treba.Savetujem ti da uzmeš dve kutije jednu za drugom i onda ide pauza.kada se povežu dve kutije postiže se pun efekat.To je iz mog ličnog iskustva i još nekih ljudi za koje znam da su bili prezadovoljni sa njime.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #12 poslato: Januar 24, 2017, 04:31:59 posle podne »

Potpuno se slažem sa Slavišinim poslednjim postom po pitanju testo-busteri. Mada jak marketing i zvucna imena takvih proizvoda lako navedu i klince da ih kupuju.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #11 poslato: Januar 22, 2017, 02:55:30 posle podne »

Uvek bih preporučio da se pre 30-te godine života ne kreće sa nekim "hormon boosterima", pogotovu kada su u pitanju testo-boosteri...M-stack je tokom "decenije" postojanja kao suplementa menjao formulacije, ali sve u svemu - testosteron, hormon rasta, insulin, obuzdavanje koritizola, normalizacija T3, T4, TSH su ključni faktori koji zavise pre svega od stila života, treninga, ishrane...poĂ°imo prvo od toga - ne preskačimo korake, ekonomišimo raspoloživim sredstvima...pogotovu kada su u pitanju mladi ljudi kojima je "hormonska produkcija" na vrhuncu, i realno nema potrebe za boosterima hormona...

Ako mene pitate ZMA, DAA, Tribulus( relativno) su ono što treba( vredi) probati...  ;)

Mada, ako suplement posmatramo kao lek, za svaki lek je potrebna indikcija...hm, a koliko nas je odradilo hormone provere radi?  ;)

Evo primera, u jednoj temi... http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=218757.new#new
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #10 poslato: Januar 22, 2017, 10:21:47 pre podne »

Pa jedino tako bi ga i uzeo jer nema smisla ići ga "solo" ili sa jednim suplementom. Kad se radi, radi se kako valja :)  ;)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Januar 21, 2017, 09:59:04 posle podne »

Ja odavno već imam želju da probam ovaj suplement. ;D

Smatram da bi pre njega svakako trebao imati ono osnovno za pun i maksimalan efekat suplementa. Dakle, Whey protein(posle treninga), dekstroza, maltodekstrin, vitaminsko mineralni kompleks, kreatin, čak bi uzeo i neki N.O reaktor.

Ako nekad budem testirao, izneću svoje utiske svakako  ;)

Ako ga budeš uzeo uz ovo sve što si nabrojao efekat će biti i više nego primetan.
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #8 poslato: Januar 21, 2017, 10:26:38 pre podne »

Ja odavno već imam želju da probam ovaj suplement. ;D

Smatram da bi pre njega svakako trebao imati ono osnovno za pun i maksimalan efekat suplementa. Dakle, Whey protein(posle treninga), dekstroza, maltodekstrin, vitaminsko mineralni kompleks, kreatin, čak bi uzeo i neki N.O reaktor.

Ako nekad budem testirao, izneću svoje utiske svakako  ;)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.