TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397614 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 22, 2024, 03:47:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Celulit  (Pročitano 27497 puta)
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #45 poslato: April 17, 2009, 01:45:51 posle podne »

Ne spominji mi vodu  ;D od jutros se silom nalivam sa vodom, pijem ja nju, pije ona mene. Sta da radim, kada nisam nikada zedna. Zedna sam onako bas zapravo jedino za vreme treninga.
Ali od danas cu da je pijem silom, mozda se i naviknem  ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #44 poslato: April 17, 2009, 01:40:24 posle podne »

Svejedno, moze malo kompenzovati, ako ides u teretanu i jos imas kardio, nista ti nece naskoditi a bolje ti je zbog tih preostalih masnih naslaga jer ces tu svakako energiju potrositi a nema ni malo masti u zitaricama... I nista ne govoris za vodu, pravis se da nisi cula :D, to ti je najbitnije, pi duplo vise... Kako mozete na tako malo vode da zivite? :) Cisto radi informacije na OI u Pekingu na biciklistickoj trci je otprilike 9 l vode u proseku popio svaki biciklista na tih 6 - 6 i po h trke, znaci samo u toku trke. naravno vlaznost ogromna, temeperatura, ali opet, mislim da svaki normalan covek bez problema moze da popije u TOKU CELOG DANA najmanje 3 litre sto kaze Marko...
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #43 poslato: April 17, 2009, 01:23:18 posle podne »

Ne jedem puno mesa, oko 400 gr sve ukupno za ceo dan, osim kada jedem rostilj ali pravi (ne onaj sa elektricnog rostilja) onda se ubijem od mesa   ;D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #42 poslato: April 17, 2009, 01:17:02 posle podne »

Ja mislim da treba jos da ubacis integralnog pirinca, integralne testenine, kinoe, prosa, svejedno... mislim da previse mesa jedes. nece tebi nista naskoditi jos malo slozenih uh umesto malo mesa za rucak
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #41 poslato: April 17, 2009, 01:12:52 posle podne »

Ja onda unosim malo ugljenih hidrata. Uglavnom imam samo taj dorucak sa ovsenim pahuljicama oko 30 g uh i svaki 5, 6 dan krompir ili pirinac.
Pretpostavljam da se tu u tih 50 g minimum ne racunaju vlaknasti uh iz povrca ili treba i njih da racunam?
Sto se tice izvora skrobnih uh da li je dovoljno ovsene, krompir i pirinac ili moze jos nesto?
Kod tih varijacija koliki bi bio za mene maksimum uh i da li na racun uh smanjujem proteine ili proteine drzim uvek na istom (osim onog lepog 7 dana  ;) )
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #40 poslato: April 17, 2009, 10:40:53 pre podne »

Za nekoga ko je resio da dodje do cilja i normalno je da pita ovako nesto i ocekivao sam od tebe ovakva pitanja.
1. jogurt idi recimo svaki drugi dan i brusnicu
2.ela sir pre spavanja tj u poslednjem obroku
3.jagode...ubaci u onaj 7 dan i tog dana jedi svaki obrok po zelji slatko,samo izbegavaj slano,proteini tog dana nema neki veci znacaj i ne vezbaj tog dana!
4.Varijacija hidrata podrazumeva i kolicinu i izbor hidrata,ali ne spustaj nikada ispod 50 gr,to sa 0 uh zaboravi.
5.vecera je pozeljna riba,ali neces pogresiti ni sa belim mesom naravno uz salatu.
6.Sto se jutarnjeg kardija tice u prvoj nedelji idi svaki drugi dan,naredne nedelje 4x nedeljno stim da minutazu blago povecavas.Kao kardio bih ti predlozio i dugu setnju,ali duzu od 60 min ili na traci brz hod u periodu od 30 do 45 min ili steper.

Ocekuje jos pitanja ;)
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #39 poslato: April 17, 2009, 08:59:52 pre podne »

Marko imam jos nekoliko pitanja u vezi ovog rezima ishrane:
- 1 dl jogurta i brusnica da li to mogu da ostavim uz ovsene ili ne
- ela sir da ili ne
- kada pristignu nase jagode da li smem da ih jedem i u kojoj kolicini ili ne
- 7 dan kolaci samo u jednom obroku i da li samo u prepodnevnim satima
- varijacija uh da li podrazumeva i 1 dan sa 0 uh
- vecera da li iskljucivo riba i salata ili moze i belo meso i salata
Trcanje svako jutro?
Uh, izvini za ovoliko mnogo pitanja ali necu da zabrljam sa necim  :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #38 poslato: April 16, 2009, 01:41:10 posle podne »

Za taj trening moras biti potpuno zdrava jer je po tezini izmedju tezinskog i kruznog,ali polako ima vremena.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #37 poslato: April 16, 2009, 01:38:58 posle podne »

Naravno, trening je uskladjen prema tvojim savetima. Jedino sto ne radim kruzni trening (koji je stvarno ekstra) zato sto osetim da mi poprilicno opterecuje koleno, ali i to nece jos dugo, koleno je sve bolje i bolje. Kada se skroz oporavi onda cu da te podsetim na onaj jos tezi trening koji si mi obecao  ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #36 poslato: April 16, 2009, 01:30:27 posle podne »

Nema na cemu i naravno obrati paznju da trening bude muski :o
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #35 poslato: April 16, 2009, 01:15:08 posle podne »

U salatama koristim i laneno i maslinovo naizmenicno. I pored toga pijem omega 3 oko 4-6 g dnevno.
Naravno da cu izdrzati  ;)
Mnogo ti hvala Marko  :)
Posle 30 dana javljam rezultate kada ce mi biti potrebna tvoja pomoc kako to da odrzavam posto posle toga krecem za Grcku gde cu provesti mesec dana i vise.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #34 poslato: April 16, 2009, 01:07:47 posle podne »

Badem i lesnik moze ali umereno,batake i karabatake ne,samo belo meso i riba,mleko izbaci.I opet napominjem ovo je malo radikalnija metda,ali ti si vec u treningu tako da ces izdrzati.
Ubaci laneno ulje sa salatom.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #33 poslato: April 16, 2009, 01:01:46 posle podne »

Marko,  znaci mleko,svinjsko meso i zumanca da skroz izbacim? Od piletine samo belo meso, batacici, karabatacici nista  :( ?
Vodu cu morati silom da unosim, nema druge.
Bademi i brazilski orah nije problem u vecernjim satima?

Ognjene, cilj mi je da skinem ovo malo salca sto imam na donjem delu stomaka i da se oslobodim ove minimalne kolicine celulita sto je ostala a koja me uzasno nervira  >:(
 Jesam prestroga prema sebi, ali drugacije ne mogu  ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #32 poslato: April 16, 2009, 12:42:07 posle podne »

Odmah da napomenem ovo sto cu ti napisati odnosi se na malo rigorozniji nacin skidanja viska kg i celulita.Odmah sto sam uocio je nedovoljan unos vode(moras popiti minimum 3 l dnevno).
Druga greska je sto ti je prvi proteinski obrok oko 14h,ne racunajuci jutarnji whey,a ako uzmemo u obzir da ti je poslednji obrok bio u 21h predhodnog dana....ulazis u misicni katabolizam.Pokusaj ovako da uradis:
Cim ustanes odradi kardio ako si u mogucnosti,pre toga popij kafu ali bez mleka ako mozes.nakon toga whey,ovsene i 4 kuvana jajea bez zumanceta.
Sledeci obrok nakon 3 h uzmi belo meso ili ribu,eventualno konjsko...svinjsko zaboravi,malo kuvanog povrca i salata,sledeci obrok nakon 3 sata slican predhodnom,bez pasulja.Vecernji obrok izbaci omlet i trapist!!!i jedi samo ribu i salatu.U toku dana unos hidrata variraj,posle 17h ih ne unosi.Svaki sedmi dan jedi i nesto slatko,ali taj dan smanji unos proteina i ne vezbaj uopste.
Ovde sam ti naveo malo uopsteno sve,ako ti nesto nije jasno pitaj.Na ovom rezimu ces nakon 45 dana biti u mnogo boljoj formi i bez celulita,a kada postignes zeljenu formu napisacu ti kako to da odrzavas.
Ovom prilikom bih zamolio sve koji mi salju PM da me slobodno javno pitaju kao Biljana jer ce biti i drugima od koristi....barem se nadam da ce biti od koristi ;D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #31 poslato: April 16, 2009, 12:39:06 posle podne »

Pa ovo ti je i vise nego super, koliko dugo primenjujes? Mozda si prestroga prema sebi, sada kada i pocnes da trcies bice bye, bye celulit :). I pi vise vode, makar na silu, to je malo... Takodje neznam tacno sta ti je cilj, ali mislim mozda da smanjis za rucak mesa jer unosis sasvim dovoljno proteina za tvoje potrebe...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 17 upita.