TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:13:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI BCAA Blast  (Pročitano 27899 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #76 poslato: Novembar 26, 2012, 04:58:36 posle podne »

I dalje ne mogu da verujem koliko je xpress odvratan, pio sam vecinu bcaa, ali nijedne nisu odvratne i ogavne kao xpress, svaka im cast :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #75 poslato: Novembar 26, 2012, 04:06:07 posle podne »

Da, to je najsigurnija i najmanje "bolna" metoda unosa bcaa. U čaši/šejkeru uvek ostane dosta zalepljenog bcaa, pa moraš još nekoliko puta dolivati vode, smućkati i piti.

A, tek leucin kada se pije... Tu nema druge nego kašika u usta i zaliti vodom. Samo što je ultra sitan prah, pa se strogo mora kontrolisati dah tih par sekundi dok je prah u ustima, inače se lako može zagrcnuti. Desilo mi se jednom i jedva se povratih, oči mi ispale od kašlja. :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #74 poslato: Novembar 26, 2012, 02:51:53 posle podne »

hahah da sam znao da su ovoliko gadne auu . Brat hteo da povraca od bcaa, a ja jedva popio samo sa vodom, inace u sejku se ne oseti toliko...! Samo pitanje ima unutra mala merica samo jedna ima 5-10gr ?

Nije tu bitno šta je ukusno a šta nije jer ovde se gleda šta je kvalitetno.Ako želiš ukusno onda jedi torte i kolača a ovde gledaj kvalitet.Ja bcaa jedem kašikom i to bez vode i uopšte mi nije važan ukus.Ako zaista želiš da uspeš onda čula ukusa isključi.
kašika je zakon. ako imaš dovoljno iskustva, na kraju se smoriš sa mućkanjem ako piješ čiste bcaa ;) kod mene je kašika i pod jezik, čaša vode i to je to: za kreatin i bcaa pre treninga ili u toku dana. PWM nije problem jer se mućka sa wheyom, pa ni ne osetim-
mekani ste nešto oko tih ukusa - dobro kaže Zoltan- ako hoćeš da se topi od slasti, onda jedi tortu ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #73 poslato: Novembar 26, 2012, 02:44:38 posle podne »

hahah da sam znao da su ovoliko gadne auu . Brat hteo da povraca od bcaa, a ja jedva popio samo sa vodom, inace u sejku se ne oseti toliko...! Samo pitanje ima unutra mala merica samo jedna ima 5-10gr ?

Nije tu bitno šta je ukusno a šta nije jer ovde se gleda šta je kvalitetno.Ako želiš ukusno onda jedi torte i kolača a ovde gledaj kvalitet.Ja bcaa jedem kašikom i to bez vode i uopšte mi nije važan ukus.Ako zaista želiš da uspeš onda čula ukusa isključi.
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #72 poslato: Novembar 26, 2012, 12:46:31 posle podne »

hahah da sam znao da su ovoliko gadne auu . Brat hteo da povraca od bcaa, a ja jedva popio samo sa vodom, inace u sejku se ne oseti toliko...! Samo pitanje ima unutra mala merica samo jedna ima 5-10gr ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #71 poslato: Novembar 26, 2012, 10:50:30 pre podne »

OK, znaci necu pogresiti  ;D . Mislim da mi je onda kombinacija extra whey ujutru uz ovsene, pre treninga xpand i bcaa , posle whey, dex, monohidrat i bcaa.
BCAA mozes i u toku treninga..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #70 poslato: Novembar 26, 2012, 09:43:36 pre podne »

OK, znaci necu pogresiti  ;D . Mislim da mi je onda kombinacija extra whey ujutru uz ovsene, pre treninga xpand i bcaa , posle whey, dex, monohidrat i bcaa.

imaš sve što ti treba od suplementacije.  Nadam se da imaš i vitaminsko mineralni kompleks i omega 3 masne kiseline - to je nešto što bi svako od nas trebalo da ima.

Samo se hrani kako treba i jako treniraj i biće super ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #69 poslato: Novembar 25, 2012, 11:07:37 posle podne »

Onda imas sve uslove da postignes to sto planiras! Samo napred!
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #68 poslato: Novembar 25, 2012, 10:45:09 posle podne »

i ishrana mi sada sredjena  ;D, trening extra
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #67 poslato: Novembar 25, 2012, 05:18:33 posle podne »

OK, znaci necu pogresiti  ;D . Mislim da mi je onda kombinacija extra whey ujutru uz ovsene, pre treninga xpand i bcaa , posle whey, dex, monohidrat i bcaa.

Dobitna kombinacija, plus ako se dobro hranis i treniras,neces omasiti ;)
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #66 poslato: Novembar 25, 2012, 05:10:36 posle podne »

OK, znaci necu pogresiti  ;D . Mislim da mi je onda kombinacija extra whey ujutru uz ovsene, pre treninga xpand i bcaa , posle whey, dex, monohidrat i bcaa.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #65 poslato: Novembar 25, 2012, 05:06:03 posle podne »

Najverovatnije cu da uzmem bcaa, hteo sam ovako universalove kao ranije sto sam koristio i bio sam zadovoljan sa njima.  i da dodam jos glutamin i kreatin kasnije, a ovako ce da mi uglavnom ostane novac samo bcaa i kreatin

Glutamin samo ako si na opakoj dijeti i hoces sto vise misica da zadrzis, tada i ohrabruje isti imunitet, da ne bi dolazilo do pada odbrambenih snaga... ovako po meni je bespotrebno davanje para ,mislim moze kad su svi prioriteti namireni,ali ako se nema bcaa,a kupi se glutamin, to je velika omaska
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #64 poslato: Novembar 25, 2012, 05:00:08 posle podne »

Najverovatnije cu da uzmem bcaa, hteo sam ovako universalove kao ranije sto sam koristio i bio sam zadovoljan sa njima.  i da dodam jos glutamin i kreatin kasnije, a ovako ce da mi uglavnom ostane novac samo bcaa i kreatin

Bcaa je prioritet veruj mi.Glutamin je bitan ali njega naš organizam proizvodi dok tri aminokiseline koje čine bcaa ne proizvodi a jako su bitne.
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #63 poslato: Novembar 25, 2012, 04:34:09 posle podne »

Najverovatnije cu da uzmem bcaa, hteo sam ovako universalove kao ranije sto sam koristio i bio sam zadovoljan sa njima.  i da dodam jos glutamin i kreatin kasnije, a ovako ce da mi uglavnom ostane novac samo bcaa i kreatin
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #62 poslato: Novembar 25, 2012, 04:29:11 posle podne »

protein kuci imam i to preko 3.5kg-a, xpand isto, ostalo se bas premisljam sta da kupim, ako kupim bcaa ili obicne amino o5 cu imate za 2 meseca sa ovim zalihama sve , a ako bih uzeo protein imao bih za malo duze ali sa 3 x dnevno

Odlično je ako imaš puno proteina, po meni onda bi najbolje bilo da pojačaš bcaa kao veoma važne tri aminokiseline koje naš organizam ne proizvodi a jako su bitne.Mada svako od nas ima svoje teorije i koliko god nas pitaš više ćeš teorija čuti.A na tebi je da eksperimentišeš sve dok ne naĂ°eš ono što tebi najviše odgovara.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.