TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:54:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana.  (Pročitano 19563 puta)
GreenAndMean
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #15 poslato: April 28, 2011, 12:04:10 posle podne »

hm jel ok raditi kardio u vecernjim satima?3-4 sata pred spavanje?
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #14 poslato: April 28, 2011, 11:05:29 pre podne »

Zar banane ne goje kada se jedu uvece? :)
Jedna banana ne moze da te ugoji,ne bitno u koje doba dana je pojedes,voce je voce,90% je voda... ;) Naravno ne treba je jesti odmah posle vecere,ali posle recimo sat-dva ok.

Slazem se da jedna banana ne moze da ugoji.Ali zasto bi uopste uvece unosili ugljene hidrate?Sigurno si vidjao Nadala,Djokovica i ostale tenisere,da na pauzi izmedju gemova jedu banane,mislim da tada i treba da se jedu,zato sto sadrze mnogo vitamina B,C i E,kao i minerala..

Nekom ko unosi malo uh. se bas ne 'isplati' da ih unosi uvece tako sto ce jesti banane.Pogledajte sastav banane.

Sadrži 74% vode, 1% bjelančevina, 0,5% masti, 13,5% šećera i 23% ugljikohidrata, a biljnih vlakana 3,4 g. Energetska vrijednost 100 g banane iznosi 423 kJ (101 kcal).
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: April 28, 2011, 10:53:58 pre podne »

daleko od toga da su banane loše....

samo bih skrenula pažnju da nisu kao svo drugo voće, da su kalorične i pune hidrata.... jer ljudi uglavnom misle (99% njih) da je voće ok na dijeti

ok je, ali jako umereno
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #12 poslato: April 27, 2011, 10:07:02 posle podne »

Da ujutro kad je pojedes ne goji, a ako pojedes uvece onda uz pomoc magicne supstance u stomaku koja se izlucuje samo uvece svaki UH sto pojedes ide u salo. True story
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: April 27, 2011, 09:54:58 posle podne »

Zar banane ne goje kada se jedu uvece? :)
Jedna banana ne moze da te ugoji,ne bitno u koje doba dana je pojedes,voce je voce,90% je voda... ;) Naravno ne treba je jesti odmah posle vecere,ali posle recimo sat-dva ok.
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #10 poslato: April 27, 2011, 09:14:15 posle podne »

Zar banane ne goje kada se jedu uvece? :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #9 poslato: April 27, 2011, 09:07:08 posle podne »

Nisu banane loše, naročito posle treninga ili uveče.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #8 poslato: April 27, 2011, 05:35:25 posle podne »

kardio na masi , pa ili radi posle treninga 20min , ili HIIT u off danima.
Mozes i uopste da ne radis , ali ako budes radio kao gore napisano nece ti nista skoditi , cak sta vise :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
GreenAndMean
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #7 poslato: April 27, 2011, 03:51:36 posle podne »

i umereno sa voćem... citrusi su ok - limun, grejp, po koja narandža... može zelena jabuka... ali pazi na količinu voća  - najbolje ujutru izmeĂ°u obroka isključivo na prazan stomak i posle treninga...

nikako ne bih preporučila banane ili suvo voće...

haha :D a ja taman hteo da kupim banane,dobro ste me preduhitrili :),zanima me sad dal da ubacim kardio i kolko puta nedeljno otprilike(tj. dal cu od njega izgubiti na masi?)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: April 27, 2011, 09:09:07 pre podne »

i umereno sa voćem... citrusi su ok - limun, grejp, po koja narandža... može zelena jabuka... ali pazi na količinu voća  - najbolje ujutru izmeĂ°u obroka isključivo na prazan stomak i posle treninga...

nikako ne bih preporučila banane ili suvo voće...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #5 poslato: April 26, 2011, 04:52:59 posle podne »

ok je 4obroka al gledaj da dodas slozene carbse tipa ovsene,pirinac itd
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
GreenAndMean
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #4 poslato: April 26, 2011, 02:17:12 posle podne »

Moja trenutna ishrana je sledeca:dorucak - ovsene pahuljice s mlekom,rucak - pilece meso ili krmenadle ili riba + povrce nakon toga pojedem nesto voca(uglavnom jabuku i bananu),uzina - e sad ovo mi je problematicno..posto idem u skolu pa sam se nekako snasao da se kolko tolko kvalitetno nahranim odem do obliznje sendvicare i uzmem 2 sendvica sa tunjevinom i neku malu cokoladicu,vecera - jaja(5 pacijih) ili opet neko meso+povrce
e sad zelim da pitam dal bi ja tu trebao nesto da menjam???Trudim se da nabacim masu(trenutno 192 cm visina i 97 kila,imam 17 godina i idem u teretanu vec godinu dana).
I jos jedno pitanje od suplementacije planiram da uzmem dymatizov gainer i no reactor e sad kolko je to dobra kombinacija i koji no reactor da uzmem (Super Charge Xtreme ili Xpand Xtreme pump)? ;D

Što se ishrane tiče trudi se da imaš što češće obroke, hranu možeš poneti i od kuće - znam da je malo komplikovano ali se isplati.

U svakom obroku treba da imaš proteine - jaja, meso, posni sir... i povrćke su preporučljive ;)

Ugljene hidrate možeš jesti uz svaki obrok, samo uveče ih kontroliši (smanji) - osim ako nije period posle treninga, onda može i tad

Od suplementacije batali NO reaktore, eventualno Dymatize mega gainer i klasičan kreatin monohidrat ... ništa više od toga ti ne treba

nemoj žuriti sa suplementacijom, prvo ishrana.  Ona je temelj uspeha u fitnessu

Hvala na odgovoru,sredjujem ishranu polako trenutno sam izbacio sve sokove i slatkise toga vise nema,samo voce,povrce,meso i voda :) imam 4 obroka dnevno(nadam se da je to dosta za nabacivanje mase).
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: April 26, 2011, 09:04:43 pre podne »

Moja trenutna ishrana je sledeca:dorucak - ovsene pahuljice s mlekom,rucak - pilece meso ili krmenadle ili riba + povrce nakon toga pojedem nesto voca(uglavnom jabuku i bananu),uzina - e sad ovo mi je problematicno..posto idem u skolu pa sam se nekako snasao da se kolko tolko kvalitetno nahranim odem do obliznje sendvicare i uzmem 2 sendvica sa tunjevinom i neku malu cokoladicu,vecera - jaja(5 pacijih) ili opet neko meso+povrce
e sad zelim da pitam dal bi ja tu trebao nesto da menjam???Trudim se da nabacim masu(trenutno 192 cm visina i 97 kila,imam 17 godina i idem u teretanu vec godinu dana).
I jos jedno pitanje od suplementacije planiram da uzmem dymatizov gainer i no reactor e sad kolko je to dobra kombinacija i koji no reactor da uzmem (Super Charge Xtreme ili Xpand Xtreme pump)? ;D

Što se ishrane tiče trudi se da imaš što češće obroke, hranu možeš poneti i od kuće - znam da je malo komplikovano ali se isplati.

U svakom obroku treba da imaš proteine - jaja, meso, posni sir... i povrćke su preporučljive ;)

Ugljene hidrate možeš jesti uz svaki obrok, samo uveče ih kontroliši (smanji) - osim ako nije period posle treninga, onda može i tad

Od suplementacije batali NO reaktore, eventualno Dymatize mega gainer i klasičan kreatin monohidrat ... ništa više od toga ti ne treba

nemoj žuriti sa suplementacijom, prvo ishrana.  Ona je temelj uspeha u fitnessu
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #2 poslato: April 24, 2011, 09:39:15 posle podne »

Moja preporuka - X pand.
Sada je na popustu. :D
Salu na stranu,nisam ga probao,ali dosta drugara i poznanika jeste i svi su prezadovoljni.Od njega mozes dobiti 'svega' 3-4kg,ali cistih misica(naravno ako se dobro hranis i ubacis eventualno whey) i mnogo,mnogo snage i zelje za treningom.Alen je u jednom svom postu objasnio sve njegove dobre i lose stvari.Evo ti link.  ;)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=120961.new#new

Sačuvana
GreenAndMean
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #1 poslato: April 24, 2011, 09:11:44 posle podne »

Moja trenutna ishrana je sledeca:dorucak - ovsene pahuljice s mlekom,rucak - pilece meso ili krmenadle ili riba + povrce nakon toga pojedem nesto voca(uglavnom jabuku i bananu),uzina - e sad ovo mi je problematicno..posto idem u skolu pa sam se nekako snasao da se kolko tolko kvalitetno nahranim odem do obliznje sendvicare i uzmem 2 sendvica sa tunjevinom i neku malu cokoladicu,vecera - jaja(5 pacijih) ili opet neko meso+povrce
e sad zelim da pitam dal bi ja tu trebao nesto da menjam???Trudim se da nabacim masu(trenutno 192 cm visina i 97 kila,imam 17 godina i idem u teretanu vec godinu dana).
I jos jedno pitanje od suplementacije planiram da uzmem dymatizov gainer i no reactor e sad kolko je to dobra kombinacija i koji no reactor da uzmem (Super Charge Xtreme ili Xpand Xtreme pump)? ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.153 sekundi sa 18 upita.