TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 08:04:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vijaca  (Pročitano 8595 puta)
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #8 poslato: April 17, 2013, 02:28:33 posle podne »

Vijaca je kao kardio odlicna,i za skidanje sala naravno uz regulisanu ishranu. Ja odradim 20ak min pre treninga i to mi je ujedno i odlicno zagrejavanje za dalji trening :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jul 31, 2011, 12:12:30 posle podne »

Evo jedne teme o kojoj ne mogu da nadjem puno po netu pa bi mozda neko ovde mogao da mi kaze par reci...hmm.kao i naslov teme u pitacu je vijaca.
Da li je iko preskakao vijacu u zamenu za trening umesto trcanja ili nekog drugog kardio vida treninga.cemu to vijaca najvise doprinosi,i da li ona moze biti od koristi kosarkasima kada su u pitanju odraz i brzina,eksplozivnost? :)
Negde sam naisao na podatak da je 10 minuta preskakanja vijace (120 skokova u minuti) ima iste ili priblnizno slicne efekte(skidanja masnih naslaga,itd...) kao 30 min trcanja.Da li je ovo istina ili pak neki vid zavere?pozdrav :)


moraš da pratiš srčanu frekvencu da bi uvideo da li je ok ili ne za sagorevanje masti... vijača je dobra i zanimljiva, samo pazi ako tek krećeš sa njom da ne preteraš jer ćeš imati bolove u stopalima, ako skačeš po jako tvrdoj podlozi
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Jul 31, 2011, 10:50:49 pre podne »

Ma preskakanje vijace kao kardio je zakon. Ja obicno posle voznje bajsa par minuta preskacem i vijacu i bas mi prija.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #5 poslato: Jul 31, 2011, 09:44:50 pre podne »

frekvencije koraka
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Jul 31, 2011, 08:58:47 pre podne »

To, ako se ne varam, važi za poboljšanje balansa,a ne koordinacije, ako si na to mislio...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #3 poslato: Jul 31, 2011, 08:36:53 pre podne »

gubljenje vremena, ako nemas do 8 godina
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2011, 08:23:12 pre podne »

Što se sagorevanja kalorija tiče, podjednako efikasno kao i svaki drugi vid aerobne aktivnosti, naravno to koliko će skokkovi biti efikasni zavisi i od toga koliko visoko skačeš kad preskačeš tu vijaču. Ono što je prednost vijače je poboljšanje koordinacije ruku i nogu, samim time su ju bokseri više koristili jer moraju da budu svo vreme na prstima i da skakuću i moraju da urade koordinaciju oko - ruke - noge.

Inače trčanje najgori vid za skidanje sala.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #1 poslato: Jul 31, 2011, 02:35:37 pre podne »

Evo jedne teme o kojoj ne mogu da nadjem puno po netu pa bi mozda neko ovde mogao da mi kaze par reci...hmm.kao i naslov teme u pitacu je vijaca.
Da li je iko preskakao vijacu u zamenu za trening umesto trcanja ili nekog drugog kardio vida treninga.cemu to vijaca najvise doprinosi,i da li ona moze biti od koristi kosarkasima kada su u pitanju odraz i brzina,eksplozivnost? :)
Negde sam naisao na podatak da je 10 minuta preskakanja vijace (120 skokova u minuti) ima iste ili priblnizno slicne efekte(skidanja masnih naslaga,itd...) kao 30 min trcanja.Da li je ovo istina ili pak neki vid zavere?pozdrav :)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 19 upita.