TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 02:58:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CrossFit Srbija  (Pročitano 15469 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 15, 2011, 10:26:50 pre podne »

zasto mislis da trebas ovako da radis ?
zasto on radi ovako zasto ovakva kombinacija vezbi, zasto ovaj broj ponavljanja ?
Sačuvana
Ivan_Lendjer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 115


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 15, 2011, 10:13:41 pre podne »

evo ti primer jednog treninga koji radi trenutno najbolji plivac na svetu,cak i od phelpsa je trenutno bolji...
 Ryan Lochte Training Secrets

nije cf ali ima elemente...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #12 poslato: Oktobar 15, 2011, 10:07:14 pre podne »

a zasto mislis da je to dobro ?

kako crossfit ima transfer na tvoje performance u sportu kojim se bavis i zasto ?

zasto sve one discipline, zasto te tezine, zasto taj broj ponavljanja... ?

evo ja sam gledao slike sa takmicenja u septembru i retko ko zna da izvede vezbu kako treba, sve jedno da li je zbog iscrpljenosti ili ne sposobnosti ili  ... osnovno pravilo u treningu tegova je ne mozes da uradis vezbu kako treba, nemoj je raditi

Evo vam primeri sa sajta
http://www.crossfitsrbija.com/images/stories/septembar2011/vsig_images/dsc_0021_622_418_90.jpg
http://www.crossfitsrbija.com/images/stories/septembar2011/vsig_images/dsc_0027_622_418_90.jpg
http://www.crossfitsrbija.com/images/stories/septembar2011/vsig_images/dsc_0032_622_418_90.jpg
http://www.crossfitsrbija.com/images/stories/septembar2011/vsig_images/dsc_0035%20%5B640x480%5D_622_418_90.jpg
http://www.crossfitsrbija.com/images/stories/septembar2011/vsig_images/dsc_0036%20%5B640x480%5D_622_418_90.jpg


Sačuvana
Ivan_Lendjer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 115


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 15, 2011, 09:46:08 pre podne »

Postujem svacije misljenje,ali treba raditi ono u sta verujes...gledao sam juce crossfit srbija i video neke setove,veruj mi da je jako slicno sto ja radim...kazem ne uvek jer zavisi od perioda i uslova gde radim.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:41:37 pre podne »

tesko, ali opet i da jesi kakve to veze ima, sta kao kod nas u teretanama nesto mozes da naucis :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 15, 2011, 07:08:46 pre podne »

nope :D , sportisti ne bi trebali da rade cf nikada

bilderi rade cucanj mrtvo olimpijska dizanja, samo sto su sada bilderi gej i vezbaju kao babe , pa tako da sada oni koji vezbaju kako treba a dizu tegove za njih kazu da se bave power bodybuilding-om

Mani se tih fora sa mnom Merkoni, mnogo sam ja duže u teretani od tebe ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 15, 2011, 06:48:49 pre podne »

Power building my ass! :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 14, 2011, 09:31:02 posle podne »

nope :D , sportisti ne bi trebali da rade cf nikada

bilderi rade cucanj mrtvo olimpijska dizanja, samo sto su sada bilderi gej i vezbaju kao babe , pa tako da sada oni koji vezbaju kako treba a dizu tegove za njih kazu da se bave power bodybuilding-om
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 14, 2011, 08:28:11 posle podne »

Pa u suštini kružni trening je nešto drugo u dnosu na CF, tačnije kružni trening sa tegovima je samo jedan aspekt CF - a, a to da je kružni trenig efikasniji za kondicionisanje od klasičnog bilderskog je činjenica. Bodybuilding je nešto savimk drugo i bilo bi skroz pogrešno da ti kao plivač treniraš kao bilder, jer mi bilderi idemo na čistu estetiku dok vi plivači jbg morate da plivate ili ti da budete funkcionalni :D

Kod CF treninga, snaga je samo jedan od 10 elemenata na kojima se radi da bi se postigla neka zaokružena fizička sprema, dakle neko izbegavanje specijalizacije kako bi se postigla što bolja fizička sprema na uštrb maksimalne spreme u nekoj specifičnoj oblasti.

Recimo ja sam bilder već 17 godina i nisam ni klasičan bilder jer radim čučanj i mrtvo dizanje LOL, tačnije mnogo toga polažem na snagu i kada sam krenu sa CF - om video sam da mi snaga nije nikakav problem, ali recimo izdržljivost i metaboličko kondicionisanje su mi očajni, a o balansu na nekim gimnastičarskim vežbama da ne pričam. Primera radi danas sam se raspao vežbajući stoj na rukama LOL

Tako da je CF po meni ukoliko se pravilno primenjuje jedan od najboljih vidova kondicionisanja za veoma širok spektar sportista.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ivan_Lendjer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 115


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2011, 01:00:18 posle podne »

ne znam koliko ima veze ali meni se trening u teretani nekad svodi na crossfit...kruzni trening,ne puno vezbi,ponavljanja izmadju 10-15 bez pauze izmedju i uglavnom su vezbe koje ukljucuju celo telo...cucanj,nabacaj,trzaj,zgibovi,itd...i mogu reci da od kako to radim da se osecam mnogo spremnijim u vodi nego kad radim klasicnu teretanu,tj vezbu po vezbu!
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 14, 2011, 12:38:57 posle podne »

 :D

« Poslednja izmena: Oktobar 14, 2011, 12:40:38 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2011, 06:58:22 pre podne »

Ja sam počeo od ovog takmičenja da radim Crossfit i planiram da pokrenem grupu u Novom Sadu, daleko bolje iskustvo od bodybuldinga.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 13, 2011, 09:12:49 posle podne »

Zanimljivo, to je stvarno postao veliki hit... u poslednje vreme kad otvorim neki sportski casopis obavezno se nadje neki clanak o crossfitu. I mene zanimaju iskustva i da li se neko bavi, ili je probao...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #1 poslato: Septembar 10, 2011, 08:44:34 pre podne »

Nedavno sam se povezao sa ljudima iz CrossFit Srbija - http://crossfitsrbija.com/

Posetio sam njihovu teretanu "Spartanac" na Voždovcu i moram priznati da sam bio impresioniran prostorom, a i čovekom koji stoji iza cele priče.

Sledeći vikend održavaju takmičenje u Crossfitu u expo centru pa me interesuje ko još od vas ima interesovanje za Crossfit i da li se već neko bavi ovim sportom?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.