TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:09:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povreda....  (Pročitano 7514 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #33 poslato: Oktobar 04, 2011, 10:58:40 posle podne »

Poludeo sam, kolko nemam srece strasno, taman mi se donekel smirila ruka i danas na fizickom se nesto rvali i ja padnem i ledjiam udarim u pod i sad me boli leva strana ledja, a desavalo mi se skoro pre par dana da sam se usinuo na bas tom mestu i osecam isti bol....kada radim odredjene pokrete.......msm da nista nije ozbiljno, tako mi je rekao nastavnik fizickog, a kad njemu nije ozbiljno onda nije nikom.....tako da sta da radim ide mi se na trening, pa da li da stavim tu konjsku mast ili da idem kod doktora ili sta.....starasno, sta sve mene nece zadesiti >:( >:( >:(
Pomagajte molim vas hitno!!!
... najverovatnije se radi o mišićnoj distenziji... nekoliko dana odmora, dobro zagrevanje pre treninga. eventualno dolazi u obzir fizikalna terapija ako se ne smire tegobe...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #32 poslato: Oktobar 04, 2011, 10:55:06 posle podne »

... odg sam ti na private  8)
zagrej se i kikaj noge...  ;)
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #31 poslato: Oktobar 04, 2011, 05:41:02 posle podne »

.....
meni je to dosta bolje sad, pa sam mislio da odem na trening i radim samo noge tj kikove....kupio sam onu zelenu mast i mazao vec 2 puta.....???
Da li bih mogo da odem na trening, tj da li bi povredio to jos vise, ako radim samo noge....??
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 04, 2011, 05:25:53 posle podne »

E pitance jedno.....najbolji gel da mazem ovu ruku, jer nebi da je forsiram....a ocu da mi pre prodje da bi mogao normalno da treniram...dal da uzmem biofriz ili deep relif ili nesto drugo??
pozz, nemoj da mažeš crvenu, za sada! uzmi hepatrombin ili lioton gel, ako te boli malo izmasiraj lokalno ledom 5 min, a onda namaži hepatrombin u sloju od 2-3mm bolno mesto.. uradiš tako 2 puta na dan - 5 dana... javi kako ide  :)
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #29 poslato: Oktobar 04, 2011, 12:51:20 posle podne »

E malo mi je lakse....bol se mnogo smanjio i sada cu moci na jedan laksi trening....mazao sam zelenu mast, ali mene ne hladi uospte, ne osecam nikakvo dejstvo...ja sam stavio bas tanak sloj.....mozda bi trebalo vise staviti
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 04, 2011, 11:18:52 pre podne »

Zato se svaka krema prvo namaže na malu površinu kože pa tek onda na celu povrćinu koja boli...
na ugruvano maži za sad zelenu
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #27 poslato: Oktobar 03, 2011, 08:06:21 posle podne »

E tako sam i ja otprilike mislio.....da kupim zelenu konjsku mast da hladim ledja, a crvenu da grejem ruku?? A reko mi drug da ga je crvena mnogo pekla da je imao iritacije koze....Bas me boli kada dizem ruke kada naglo mrdam trup.....ufff
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2011, 08:08:14 posle podne od strane Zarko » Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #26 poslato: Oktobar 03, 2011, 07:52:53 posle podne »

Pa ne mogu da ti kažem tačno šta se dogovodilo ali verovatno si se samo ugruvao...
proći će, biće malo dosadno i boleti jedno vreme ali na tu stranu sad treba da stavljaš hladne obole a na zglob već možeš crvenu konjsku mast
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 03, 2011, 03:46:56 posle podne »

Poludeo sam, kolko nemam srece strasno, taman mi se donekel smirila ruka i danas na fizickom se nesto rvali i ja padnem i ledjiam udarim u pod i sad me boli leva strana ledja, a desavalo mi se skoro pre par dana da sam se usinuo na bas tom mestu i osecam isti bol....kada radim odredjene pokrete.......msm da nista nije ozbiljno, tako mi je rekao nastavnik fizickog, a kad njemu nije ozbiljno onda nije nikom.....tako da sta da radim ide mi se na trening, pa da li da stavim tu konjsku mast ili da idem kod doktora ili sta.....starasno, sta sve mene nece zadesiti >:( >:( >:(
Pomagajte molim vas hitno!!!
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 03, 2011, 12:39:21 pre podne »

Umanjuje bol,cak uopste ne boli,samo osetis da je toplo,odnosno hladno u zavisnosti koju kremu koristis. :) To je neko moje iskustvo. :) Konjsku mozes mazati koliko god dugo hoces,ako te boli i mesec dana mozes mazati svih mesec dana,ali to bi znacilo da nesto nije u redu i da treba kod doktora jer nije normalno da te povreda boli mesec dana i da treniras sa njom.( a ja sam naravno to radio,3 meseca sam imao problem sa povredom ali sam cutao i trenirao,a da bi mogao da odradim trening mazao konjsku,to sam inace uradio jer je bilo u sred sezone i nisam zeleo da pauziram da ne izgubim mesto u timu a i zbog trenera mentola...no to nije bitno.) :)
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #23 poslato: Oktobar 02, 2011, 09:14:49 posle podne »

Ok....znaci koje je ustvari fora kod dog grejanja, ja to stavim pre treninga i sta mi pomaze to i kolko se to dana koristi??
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 02, 2011, 08:55:48 posle podne »

Rekla ti je doktorka "gelovi koji greju". ;) A koristi je 2-3 puta dnevno i pre treninga. :) Mada sacekaj docu da se oglasi,on ce ti preciznije reci. ;) :)
Sačuvana
Zarko
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 197


« Odgovor #21 poslato: Oktobar 02, 2011, 08:44:39 posle podne »

Pa koju da uzmem i kada da je korsitim??
Sačuvana
I DON T STOP WHEN I M TIRED,
I STOP WHEN I M DONE.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 02, 2011, 08:37:36 posle podne »

Konjska mast,odlicna je a nije skupa.Crvena greje a Zelena hladi. :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #19 poslato: Oktobar 02, 2011, 05:36:32 posle podne »

Obziromd a je sad već prošlo neko vreme od povrede mislim da je ok da staviš i gelove koji greju... Ognjen ima više iskustva u tome...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 19 upita.