TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 10:45:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoć  (Pročitano 3913 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Januar 28, 2014, 11:05:42 pre podne »

Pre skole (5 sati ujutru) musli sa mlekom
U školi za vreme odmora(9 sati) nesto iz pekare
Ručak nešto kuvano(2 sata-3sata)
Voće oko 4 sata (ili 5)
Večera 7-jaja,kajgana..
pola sata posle večere gejner i oko 8 da ubacim trening? I kad da ubacim jos jednu dozu gejnera,pre skole tj posle muslija?

umesto nečeg iz pekare, bolje ponesi sendvič od kuće npr sa tunjevinom ili jajima ili belim mesom, ako ništa drugo naruči pileće belo u lepinji, u pekari teško da možeš naći nešto kvalitetno.

Grickaj orašaste plodove izmeĂ°u, bademe, orahe, lešnike i dr.

nešto kuvano je relativan pojam :)

hypermass samo posle treninga, i eventualno ujutru izmeĂ°u obroka, ne uveče.

Moraš pojačati klopu, to je na prvom mesu, druge nema!  Jedi puno kvalitetne klope - integralni hleb, integralne testenine, žitarice, krompir, pirinač, povrće, voće, orašaste plodove, umereno mlečne proizvode, jaja, nemasno meso, mladi sir... kombinuj... što raznovrsnije i količiniski više.

Ovo što si napisao mi deluje skoro kao neka dijeta :)  moraš jesti da bi napredovao!

javljaj kako ide!
Sačuvana
veljkko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #8 poslato: Januar 27, 2014, 10:45:22 pre podne »

aha razumem,pa kobinovacu jedan dan gejner jedan dan musli,hvala ti puno!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: Januar 27, 2014, 10:43:04 pre podne »

Ne treba ti gejner pola sata posle vecere,mozes posle treninga. A sto se tice prvog obroka,ili musli ili gejner,ne trebaju ti oba.
Sačuvana
veljkko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #6 poslato: Januar 27, 2014, 10:40:49 pre podne »

Pre skole (5 sati ujutru) musli sa mlekom
U školi za vreme odmora(9 sati) nesto iz pekare
Ručak nešto kuvano(2 sata-3sata)
Voće oko 4 sata (ili 5)
Večera 7-jaja,kajgana..
pola sata posle večere gejner i oko 8 da ubacim trening? I kad da ubacim jos jednu dozu gejnera,pre skole tj posle muslija?
Sačuvana
veljkko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #5 poslato: Januar 27, 2014, 10:17:26 pre podne »

Hvala puno! Uzecu ovaj sejker i  hyper mass 5000 za prvo vreme,jescu kako ste mi napisali i treniracu pa cemo kroz par meseci (nadam se) videti rezultate!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Januar 27, 2014, 09:50:05 pre podne »

Posto ustajes rano,trebalo bi pre polaska od kuce da pojedes nesto,i to obavezno. Obzirom na to da nisi sklon gojenju,necu ti pisati da jedes ovsene sa jogurtom ili kajganu,najbrze za spremanje ti je neki musli sa mlekom ili jogurtom. Mozes ih potopiti i vece pre,pa ujutru samo da pojedes. Opet imas veliki razmak izmedju rucka i vecere,prazno ti je citavih 5 sati. Tu ubaci voce ili kostunjavo voce. Za veceru je bolje da jedes mesa,ili bilo sta drugo cak i sa hlebom od pastete ili eurokrema. Mozes da razmislis da u ishranu ubacis tunjevinu,jaja,cak bi i kaloricni puter od kikirikija bio bolja opcija od pastete. Od gejnera mozes da uzmes Elite Mass Gainer,Mutant Mass ili Hyper Mass,da ih uzimas posle treninga,ako zelis mozes i ujutru kad ustanes pre poalska u skolu,i jednu meru izmedju rucak i vecere.
Sačuvana
veljkko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2014, 09:33:49 pre podne »

Pa posto idem u školu,svaki dan ustajem u 5 i jedem oko 9(pica,pljeskavica,nesto iz pekare),pa onda jedem oko 2 nešto kuvano što mama spremi,onda oko. 7 veceram npr hleb i eurokrem,hleb i pašteta uz caj ili mleko i onda u 9 sati uveče odem i kupim pljeskavicu,znam da nije zdravo ali ako mozete da mi napisete neku ishranu u skladu sa mojim obavezama,dakle ustajem u 5 i imam vremena do 6,pa mi je odmor u 9 sati ujutru a kući sam oko 2-3,i da i moj tata je jako mršav ali sam pročitao da je to samo izgovor kada kazemo 'to su geni',a koji konkretno gejner da uzmem i koliko često da ga uzimam,izmeĂ°u kojih obroka? Hvala unapred
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2014, 07:02:25 pre podne »

Pozdrav.
Prvo bi trebalo da nam napises sta jedes,kada i koliko.
Sto se tice Gejnera,mozes ga naravno uzeti kao dopunu ishrani,ali je osnova dobra ishrana.
Bicikl ti ne treba jer on najcesce sluzi za skidanje viska kg,a ti pokusavas da nabacis masu.
Sačuvana
veljkko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2014, 10:53:43 posle podne »

Potrebna mi je pomoc,imam 16 godina i 45 kilograma,visok sam 1m 70cm. Jako sam mrsav a i nemam apetita da jedem nesto preterano,koristio sam oligovit i jos mnogo stvari ali mi nista ne pomaze! svi moji drugari su odavno poceli sa teretanom i lepo su se razvili a ja ostao mrsav! do pre mesec dana nisam mogao da uradim ni jedan sklek,ali sam vezbao svakodnevno i sada mogu da uradim 10 sklekova. citam ovde na forumu i mislim da bi mi gejner pomogao da se ugojim i da se lepo razvijem. gejner bih koristio uz kucno treniranje (sklekovi,trbusnjaci,sobna bicikla zimi,leti bicikla,propadanja,zgibovi) pa mi treba pomoc koji gejner da odaberem ili mozda nesto drugo? molim brz odgovor zato sto zelim sto pre da pocnem! unapred zahvalan.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 18 upita.