TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 03:44:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: suplementi kad necemo vise mase  (Pročitano 17850 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #32 poslato: Januar 02, 2012, 06:25:09 posle podne »

Vrlo često instinktivno treniram. Doduše, nekada instinktivno ubacim novu vežbu, a nekada sam primoran na to(zbog gužve u teretani i zauzetih sprava koje sam planirao koristiti).  Dešava se i da zbog toga doĂ°em u teretanu sa jednim planom treninga, a onda vidim da ću morati trenirati nešto sasvim drugo. :D

Totalno ne volim kad bude ovako :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Januar 02, 2012, 04:18:11 posle podne »

Ma, bitno da i to treće bude odlično odraĂ°eno. :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #30 poslato: Januar 02, 2012, 04:15:07 posle podne »

I na kraju se zavrsava sa necim trecim ;).Bitno da misic dozivi stres.Desava se da odradimo sve planski i zadovoljimo psihu sa tim a zapravo misic da ne dozivi stres jer se privikao na rutinu!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Januar 02, 2012, 04:02:56 posle podne »

Vrlo često instinktivno treniram. Doduše, nekada instinktivno ubacim novu vežbu, a nekada sam primoran na to(zbog gužve u teretani i zauzetih sprava koje sam planirao koristiti).  Dešava se i da zbog toga doĂ°em u teretanu sa jednim planom treninga, a onda vidim da ću morati trenirati nešto sasvim drugo. :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: Januar 02, 2012, 10:32:03 pre podne »

...ili odraditi instiktivni trening,odnosno neku vezbu koja vam u tom trenutku odgovara!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #27 poslato: Decembar 30, 2011, 08:56:26 posle podne »

Svakako dobro dodje u to nema sumnje ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #26 poslato: Decembar 30, 2011, 08:43:34 posle podne »

.. ili kada promenite totalno sistem treninga, vežbe, šokirate telo... i iznenadite se napretkom ;)



To je zapravo najbolje promeniti sistem treninga, sto zbog napretka, sto zbog monotonije ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Decembar 30, 2011, 05:30:48 posle podne »

.. ili kada promenite totalno sistem treninga, vežbe, šokirate telo... i iznenadite se napretkom ;)

Sačuvana
makito
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #24 poslato: Decembar 29, 2011, 03:38:54 posle podne »

pa pokusacu onda da odrzim ovo sto imam a i ako opadnem malo nije strasno ;-D ionako sam samo rekreativac mada ko zna mozda se to i promeni ;-D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Decembar 29, 2011, 02:42:40 posle podne »

Ja sam dva puta do sada pokušavao da održavam formu na 3-4 meseca(izmeĂ°u dva perioda mase) i oba puta sam failovao. Lakše mi je da konstatno napredujem nego da pokušavam da održavam. Uvek sam padao sa kilažom u tim periodima, što znači da sam nešto loše radio. Ne radim faze definicije jer nema potrebe za tim(nemam toliko mase, niti visok procenat masti), pa nakon perioda mase radim 3-4 meseca održavanja i privikavanja na dodate kilograme. To su uvek letnji meseci.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #22 poslato: Decembar 29, 2011, 02:31:09 posle podne »

pa posle 7 godina treniranja doduse poslednjih 3 aktivno sam valjda nesto napravio od sebe ;-D i red bi bio da budem zadovoljan;-D.Roberte samo jos to treba i dalje odrzavati doduse lakse je nego kad nabacujemo ili skidamo .nego mozda mi je samo krivo sto sa tim izgledom nisam nista ucinio ako se vec toliko trudio trebao sam da iskoristim to, mozda neki posao sto se toga tice ili tako nesto,mogao sam komotno da izadjem na neko bb takmicenje ali jbg sad je mozda i kasno...hvala svima na odg

Razumem te. Inače, održavanje isto nije baš lak posao. Dakle, opet ćeš imati jedan, samo novi, cilj - održavanje. Pre će da ti se desi da se previše opustiš i forma ti sklizne na dole, nego što ćeš je nehotice popraviti i nabaciti još mišića, kojih se ti plašiš. :)


Upravo tako, uopshte nije naivno kao shto svi misle.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #21 poslato: Decembar 29, 2011, 02:18:52 posle podne »

pa posle 7 godina treniranja doduse poslednjih 3 aktivno sam valjda nesto napravio od sebe ;-D i red bi bio da budem zadovoljan;-D.Roberte samo jos to treba i dalje odrzavati doduse lakse je nego kad nabacujemo ili skidamo .nego mozda mi je samo krivo sto sa tim izgledom nisam nista ucinio ako se vec toliko trudio trebao sam da iskoristim to, mozda neki posao sto se toga tice ili tako nesto,mogao sam komotno da izadjem na neko bb takmicenje ali jbg sad je mozda i kasno...hvala svima na odg

To sto si uradio, uradio si za sebe i to je najvaznije i sto si prvenstveno zadovoljan...a sto se takmicenja tice mislim da nikad nije kasno ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Decembar 29, 2011, 12:52:54 posle podne »

pa posle 7 godina treniranja doduse poslednjih 3 aktivno sam valjda nesto napravio od sebe ;-D i red bi bio da budem zadovoljan;-D.Roberte samo jos to treba i dalje odrzavati doduse lakse je nego kad nabacujemo ili skidamo .nego mozda mi je samo krivo sto sa tim izgledom nisam nista ucinio ako se vec toliko trudio trebao sam da iskoristim to, mozda neki posao sto se toga tice ili tako nesto,mogao sam komotno da izadjem na neko bb takmicenje ali jbg sad je mozda i kasno...hvala svima na odg

Razumem te. Inače, održavanje isto nije baš lak posao. Dakle, opet ćeš imati jedan, samo novi, cilj - održavanje. Pre će da ti se desi da se previše opustiš i forma ti sklizne na dole, nego što ćeš je nehotice popraviti i nabaciti još mišića, kojih se ti plašiš. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Decembar 29, 2011, 12:33:41 posle podne »

Ako je neko postigao izgled kakav želi i tu se zaustavlja, onda je ostvario jedan cilj u životu i ostaje mu više vremena za ostale. Dakle, po meni, sasvim je realno i normalno ostvariti cilj(biti zadovoljan izgledom) i onda se više posvetiti realizaciji ciljeva na drugim poljima.

zato je bitno da preciziraš šta ti je cilj, i da "prepoznaš" kad si stigao do njega... iako čudno zvuči tako je :)

samo jasan cilj, ako može i datum, još bolje... i zapisivanje
Sačuvana
makito
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #18 poslato: Decembar 29, 2011, 12:21:39 posle podne »

pa posle 7 godina treniranja doduse poslednjih 3 aktivno sam valjda nesto napravio od sebe ;-D i red bi bio da budem zadovoljan;-D.Roberte samo jos to treba i dalje odrzavati doduse lakse je nego kad nabacujemo ili skidamo .nego mozda mi je samo krivo sto sa tim izgledom nisam nista ucinio ako se vec toliko trudio trebao sam da iskoristim to, mozda neki posao sto se toga tice ili tako nesto,mogao sam komotno da izadjem na neko bb takmicenje ali jbg sad je mozda i kasno...hvala svima na odg
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2011, 12:27:46 posle podne od strane makito » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.