TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:37:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kako da skinem stomak  (Pročitano 31193 puta)
Ulquiorrax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #126 poslato: Jun 11, 2016, 02:23:36 posle podne »

Nikad neces skinuti salo sa stomaka ako ne budes u kalorijskom deficitu.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #125 poslato: Novembar 26, 2014, 01:22:34 posle podne »

65% do 70% od maksimalnog srcanog ritma ili subjektivni osecaj dok trcis da nisi zadihan i da mozes normalno da pricas dok obavljas tu aktivnost.
Sačuvana
zgela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #124 poslato: Novembar 25, 2014, 02:11:34 posle podne »

Ok je trcanje ako si u fatburning zoni.

Zanima me kako da odredim ovu zonu?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #123 poslato: Oktobar 16, 2013, 06:41:24 posle podne »

Pozdrav svima. Novi sam clan,tj danas sam postao i veoma mi se svidja sajt. Imam problem vezan oko mog izgleda i zelim da ga resim jer sam stvarno uporan. E ovako rec je o masnim naslagama na stomaku,mislim da ih nema mnogo ali se treba potruditi da ih skinem. Naime,treniram plivanje evo vec 6 godina,i do skora sam krenuo da vezbam kod kuce posto imam spravicu cisto zgibovi,propadanja i trbusnjaci. Tegove ne kombinujem,u teretanu ne idem,nista u zivotu i nikad necu u zivotu piti suplemente. Mada moze da bude pogresno ovo moje misljenje ali ja sam protiv toga. Inace,imam problem sa naslagama na stomaku. Oduvek sam voleo da jedem,ali sam pre 3 godine rekao sebi da ne moze tako,jer sam se bukvalno "davio" u hrani. Uzgred,za ovih  6 godina koliko treniram plivanje lepo sam se razvio,izvukao,rasirio ledja,resio problem sa tabanima itd. medjutim ostalo su neke sitnice poput i ovih naslaga. Visok sam 186 cm a tezak 76 kg. i odlicno mi stoji mada mogu jos malo da nabacim misice. S druge strane da se vratim na problem,prosle godine sam krenuo bio u odlucan pohod protiv sala,i krenulo je dobro u pocetku. Medjutim,ja sam prebrzo izbacio UH,smanjivao sebi obroke tj kolicinu ne redosled i imao sam 5-6 obroka. Izbacio uh,beli hleb,slatko,unosio zitarice,povrce,voce i vise vode medjutim posle 2 meseca takvog rada ja sam primetio da polako opadam kako u masi tako i u psihi. Radio sam trbusnjake sa opterecenjem,ali kasnije obicne i videli su se,ali ja sam naglo mrsavio i bukvalno sam se osecao neupotrebljiv,malaksao.. Uzas.. prestao sam sa time posle 3 meseca,videli su se rezultati "kao" ali nista preterano. Drugi su mi govorili da sam smrsao,vidi se po bradi itd. Video sam i ja to ali kasno. Negde sam pogresio. Medjutim evo me godinu dana kasnije,sad sam odlucniji nego prosli put i zelim to da skinem,napominjem nema ga mnogo ali ga se stvarno zelim otarasiti. Da li mi neko moze pomoci? Hvala. Inace,u sestoclanoj sam porodici tako da se trudim da svaki put sam sebi spremam (idem u ugostiteljsku skolu za kuvara) tako da izbegavam nekad masno,hleb beli itd. Ali nekad nemam opcije niti izbora. Treniram 3-5 puta nedeljno plivanje,sve moguce vezbe ja najbolje znam za to(burning,opterecenje,izdrzljivost,snaga itd.) sve to u bazenu plus kod kuce svaki dan (nemam odmora) zgibovi,propadanja,sklekovi,trbusnjaci.. Ali opet ne vidim da se to salo skida. Molim za pomoc i izvinjavam za sastav. Hvala unapred.

Odlicam je princip 4-5 obroka dnevno i hrana koju si unosio je takodje dobra (tj.stvari koje si izbacio).Ali si ocigledno premalo kalorija unosio pa si poceo da gubis kilazu i razgradjujes misice.Obroci ti moraju biti jaki,jer ti treba energije.Ako ti je trening npr. uvece ,moras uneti ugljene hidrate za rucak da bi mogao uopste da treniras uopste,dakle pirinac ili krompir.
nemoj biti gladan i unosi kvalitetnu hranu (meso,ribu,voce,povrce,zitarice....).I zapamti da se ravan stomak stvara u kuhinji.
Sačuvana
Dimex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #122 poslato: Mart 24, 2013, 03:37:35 posle podne »

Pozdrav svima. Novi sam clan,tj danas sam postao i veoma mi se svidja sajt. Imam problem vezan oko mog izgleda i zelim da ga resim jer sam stvarno uporan. E ovako rec je o masnim naslagama na stomaku,mislim da ih nema mnogo ali se treba potruditi da ih skinem. Naime,treniram plivanje evo vec 6 godina,i do skora sam krenuo da vezbam kod kuce posto imam spravicu cisto zgibovi,propadanja i trbusnjaci. Tegove ne kombinujem,u teretanu ne idem,nista u zivotu i nikad necu u zivotu piti suplemente. Mada moze da bude pogresno ovo moje misljenje ali ja sam protiv toga. Inace,imam problem sa naslagama na stomaku. Oduvek sam voleo da jedem,ali sam pre 3 godine rekao sebi da ne moze tako,jer sam se bukvalno "davio" u hrani. Uzgred,za ovih  6 godina koliko treniram plivanje lepo sam se razvio,izvukao,rasirio ledja,resio problem sa tabanima itd. medjutim ostalo su neke sitnice poput i ovih naslaga. Visok sam 186 cm a tezak 76 kg. i odlicno mi stoji mada mogu jos malo da nabacim misice. S druge strane da se vratim na problem,prosle godine sam krenuo bio u odlucan pohod protiv sala,i krenulo je dobro u pocetku. Medjutim,ja sam prebrzo izbacio UH,smanjivao sebi obroke tj kolicinu ne redosled i imao sam 5-6 obroka. Izbacio uh,beli hleb,slatko,unosio zitarice,povrce,voce i vise vode medjutim posle 2 meseca takvog rada ja sam primetio da polako opadam kako u masi tako i u psihi. Radio sam trbusnjake sa opterecenjem,ali kasnije obicne i videli su se,ali ja sam naglo mrsavio i bukvalno sam se osecao neupotrebljiv,malaksao.. Uzas.. prestao sam sa time posle 3 meseca,videli su se rezultati "kao" ali nista preterano. Drugi su mi govorili da sam smrsao,vidi se po bradi itd. Video sam i ja to ali kasno. Negde sam pogresio. Medjutim evo me godinu dana kasnije,sad sam odlucniji nego prosli put i zelim to da skinem,napominjem nema ga mnogo ali ga se stvarno zelim otarasiti. Da li mi neko moze pomoci? Hvala. Inace,u sestoclanoj sam porodici tako da se trudim da svaki put sam sebi spremam (idem u ugostiteljsku skolu za kuvara) tako da izbegavam nekad masno,hleb beli itd. Ali nekad nemam opcije niti izbora. Treniram 3-5 puta nedeljno plivanje,sve moguce vezbe ja najbolje znam za to(burning,opterecenje,izdrzljivost,snaga itd.) sve to u bazenu plus kod kuce svaki dan (nemam odmora) zgibovi,propadanja,sklekovi,trbusnjaci.. Ali opet ne vidim da se to salo skida. Molim za pomoc i izvinjavam za sastav. Hvala unapred.
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #121 poslato: Jul 04, 2012, 12:06:18 posle podne »

Ne znam dal cu moci tako,nekako mi je najlagodnije subotom i nedeljom tad nemam skoro nikavih obaveza i uvece ono oko 8,9 izpicim sat vremena na keju i taKO :D :D :D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #120 poslato: Jul 03, 2012, 10:37:02 posle podne »

A kad mislis da je kardio najbolji da se odradi 30-45 min trcanja pre ili posle treninga,ili kad vec ?
Ukoliko vodis racuna sta jedes ti sa intezivnim treningom sa opterecenjem mozes i smrsati i dobiti misicnu masu,a ako se odlucis na kardio imas opciju ujutru i nakon treninga sa tegovima.
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #119 poslato: Jul 03, 2012, 08:47:19 posle podne »

Razumem..al ipak sad idem malo ranije na spavanje i malo ranije ustajanje..:D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #118 poslato: Jul 03, 2012, 07:03:33 posle podne »

Pa ako kasno ustajes onda verovatno kasno i lezes sto znaci da cak i tako mozes da ispostujes tih 4-5 obroka....
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #117 poslato: Jul 03, 2012, 05:38:38 posle podne »

Trudicu se da da popravim to naravno...legnem u 10 ustanem u 10 i bilo bi fino :)..
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #116 poslato: Jul 03, 2012, 02:39:40 posle podne »

jutarnji obrok je veoma vazan i ne treba ga izbegavati koji god da je razlog.Ustati ranije bilo bi resenje kao i ranije da se legne.Jednostavno bez dobre ishrane nema napretka i to treba da je svima jasno.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #115 poslato: Jul 03, 2012, 02:09:28 posle podne »

Ustajes u 1, 2. Steta, propustis kardio i minimum 2 obroka.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Insane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #114 poslato: Jul 03, 2012, 01:36:34 posle podne »

Druze probaj malo ranije da ustanes , do pola 2 bi trebao da imas vec 3,4 obroka , a sta ti uradis legnes kasno  veceras kasno
ustanes u 2 pa se najedes kao stoka i onda verovatno nisi gladan do uvece neverujem da ces moci neke dobre rezultate tako da postignes
sredi ishranu : 5,6 manjih obroka , puno vode, izbaci junk food + odradis dobar trening i rezultata ce provereno biti ...navi sat ranije
moze se covek malo zrtvovati radi lepog izgleda..pozdrav. ;)
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #113 poslato: Jul 03, 2012, 01:20:24 posle podne »

Prepodne nema sanse ja tek ustajem oko 1 pola 2 najranije..ne znam nekako mi je extra kad nocu na kejj kod mene od 8 do 9 trcim najlepse vreme i osecam se preporedjeno posle toga uvek ;)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #112 poslato: Jul 03, 2012, 01:15:21 posle podne »

Kako god tebi vise odgovara..mozes prepodne danima kad nemas trening snage a mozes i posle treninga...ja svakako vise volim da razdvojim ta dva...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.