TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395028 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 02:12:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kakao!?  (Pročitano 8134 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #39 poslato: Januar 27, 2012, 11:48:29 posle podne »

E to,ali jos veca fora mi je sto ne vezba a i dalje izgleda odlicno i sto po nekoliko dana ne unese vise od 1 g proteina po kg...

Ali uprkos svemu tome... da smo savrsheni manje bi se trudili i bilo bi nam dosadno u zivotu, ovako konstantno radish na sebi, fizichki, intelektualno, a mislim da bi nam i Bear Grylls pozavideo na umecu prezivljavanja i stvaranja pored svega toga u Srbiji :)
opet se udaljavam od teme, klasika :)
To je ono sto nas pokrece pored jos nekih stvari. :) Ja nikad necu biti zadaovoljan,uvek cu zeleti i ocekivati jos,a kad je tako onda se i napor lakse podnese. ;) Jedino sto kad igram fudbal znam da se ponasam kao dete,ako dam lep gol stanem pa se radujem kao malo dete. :D

Najvrednija stvar koju imash u zivotu je to dete u tebi, direktno odgovorno za radost i kreativnost svake vrste :)
E,ali nastaje problem kad imas kontakt sa ljudima koji u zivotu nisu znali da uzivaju i da se raduju bilo cemu normalnom,a takvih je nazalost prvise. :( Ili to samo ja nalecem na takve...

Ali barem imash "srecu" ;D vidish, ja tu imam vishe "srece" ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #38 poslato: Januar 27, 2012, 11:32:01 posle podne »

E to,ali jos veca fora mi je sto ne vezba a i dalje izgleda odlicno i sto po nekoliko dana ne unese vise od 1 g proteina po kg...

Ali uprkos svemu tome... da smo savrsheni manje bi se trudili i bilo bi nam dosadno u zivotu, ovako konstantno radish na sebi, fizichki, intelektualno, a mislim da bi nam i Bear Grylls pozavideo na umecu prezivljavanja i stvaranja pored svega toga u Srbiji :)
opet se udaljavam od teme, klasika :)
To je ono sto nas pokrece pored jos nekih stvari. :) Ja nikad necu biti zadaovoljan,uvek cu zeleti i ocekivati jos,a kad je tako onda se i napor lakse podnese. ;) Jedino sto kad igram fudbal znam da se ponasam kao dete,ako dam lep gol stanem pa se radujem kao malo dete. :D

Najvrednija stvar koju imash u zivotu je to dete u tebi, direktno odgovorno za radost i kreativnost svake vrste :)
E,ali nastaje problem kad imas kontakt sa ljudima koji u zivotu nisu znali da uzivaju i da se raduju bilo cemu normalnom,a takvih je nazalost prvise. :( Ili to samo ja nalecem na takve...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #37 poslato: Januar 27, 2012, 10:43:15 posle podne »

E to,ali jos veca fora mi je sto ne vezba a i dalje izgleda odlicno i sto po nekoliko dana ne unese vise od 1 g proteina po kg...

Ali uprkos svemu tome... da smo savrsheni manje bi se trudili i bilo bi nam dosadno u zivotu, ovako konstantno radish na sebi, fizichki, intelektualno, a mislim da bi nam i Bear Grylls pozavideo na umecu prezivljavanja i stvaranja pored svega toga u Srbiji :)
opet se udaljavam od teme, klasika :)
To je ono sto nas pokrece pored jos nekih stvari. :) Ja nikad necu biti zadaovoljan,uvek cu zeleti i ocekivati jos,a kad je tako onda se i napor lakse podnese. ;) Jedino sto kad igram fudbal znam da se ponasam kao dete,ako dam lep gol stanem pa se radujem kao malo dete. :D

Najvrednija stvar koju imash u zivotu je to dete u tebi, direktno odgovorno za radost i kreativnost svake vrste :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #36 poslato: Januar 27, 2012, 10:36:12 posle podne »

svako je genetski predisponiran za nešto...   ja sam krenula da se bavim pogrešnim sportom kao klinka, i kad su mi rekli da to nije za mene bila sam jako tužna, meĂ°utim kroz mesec dana počela sam da treniram plivanje za šta sam idealne konstitucije :)

neko ima "sreće" za bodibilding... isto tako.. ako nema, možda će pre imati u nekom sportu izrdžljivosti, sve zavisi i kakva su interesovanja i kakav je cilj :)
mada se sve može kompenzovati radom i trudom

Istina, bitno je da shta god da radish u zivotu, istinski to i volish :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #35 poslato: Januar 27, 2012, 12:45:23 posle podne »

E to,ali jos veca fora mi je sto ne vezba a i dalje izgleda odlicno i sto po nekoliko dana ne unese vise od 1 g proteina po kg...

Ali uprkos svemu tome... da smo savrsheni manje bi se trudili i bilo bi nam dosadno u zivotu, ovako konstantno radish na sebi, fizichki, intelektualno, a mislim da bi nam i Bear Grylls pozavideo na umecu prezivljavanja i stvaranja pored svega toga u Srbiji :)
opet se udaljavam od teme, klasika :)
To je ono sto nas pokrece pored jos nekih stvari. :) Ja nikad necu biti zadaovoljan,uvek cu zeleti i ocekivati jos,a kad je tako onda se i napor lakse podnese. ;) Jedino sto kad igram fudbal znam da se ponasam kao dete,ako dam lep gol stanem pa se radujem kao malo dete. :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Januar 27, 2012, 08:53:07 pre podne »

svako je genetski predisponiran za nešto...   ja sam krenula da se bavim pogrešnim sportom kao klinka, i kad su mi rekli da to nije za mene bila sam jako tužna, meĂ°utim kroz mesec dana počela sam da treniram plivanje za šta sam idealne konstitucije :)

neko ima "sreće" za bodibilding... isto tako.. ako nema, možda će pre imati u nekom sportu izrdžljivosti, sve zavisi i kakva su interesovanja i kakav je cilj :)
mada se sve može kompenzovati radom i trudom
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #33 poslato: Januar 26, 2012, 11:50:55 posle podne »

Takodje, svi mi znamo nekog takvog :)

Ja svom uvek kazhem "ne zasluzhujesh svoje telo" neverovatno je shta chovek  jede a kako dobro izgleda...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #32 poslato: Januar 26, 2012, 11:04:52 posle podne »

E to,ali jos veca fora mi je sto ne vezba a i dalje izgleda odlicno i sto po nekoliko dana ne unese vise od 1 g proteina po kg...

Ali uprkos svemu tome... da smo savrsheni manje bi se trudili i bilo bi nam dosadno u zivotu, ovako konstantno radish na sebi, fizichki, intelektualno, a mislim da bi nam i Bear Grylls pozavideo na umecu prezivljavanja i stvaranja pored svega toga u Srbiji :)
opet se udaljavam od teme, klasika :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #31 poslato: Januar 26, 2012, 10:57:37 posle podne »

E to,ali jos veca fora mi je sto ne vezba a i dalje izgleda odlicno i sto po nekoliko dana ne unese vise od 1 g proteina po kg...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #30 poslato: Januar 26, 2012, 10:53:42 posle podne »

Par puta sam pozeleo da sam Ektomorf,trpas u sebe sta stignes a nemas nikakvih problema sa BF,ma ne mislis na BF. :D Imam drugara koji nije klasican Ektomorf,ne znam kako da ga nazovem,jer momak je vezbao redovno 2 godine,razvio se odlicno,bas fino,sem sto su mu noge malo tanje iako ih je najvise radio.Posle te dve godine ne vezba uopste redovno,vezba mesec dva pa onda mesec ne vezba i sve tako,cak i ne ide u teretanu vec kuci radi zgibove,propadanja i trbusnjake i izgleda isto kao tad sto je izgledao,malo,ali samo malo je izgubio misicne mase a BF mu i dalje na 8 i koji % gore,lupam 8,5%. A trpa u sebe sta stigne,popije za veceru litar jogurta i pojede 100 g cokolade,npr...

Imam slichnog drugara, taj nocu pojede po 2 pljeske i 2 milka chokolade a sav je u venama....uff :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #29 poslato: Januar 26, 2012, 10:47:20 posle podne »

Par puta sam pozeleo da sam Ektomorf,trpas u sebe sta stignes a nemas nikakvih problema sa BF,ma ne mislis na BF. :D Imam drugara koji nije klasican Ektomorf,ne znam kako da ga nazovem,jer momak je vezbao redovno 2 godine,razvio se odlicno,bas fino,sem sto su mu noge malo tanje iako ih je najvise radio.Posle te dve godine ne vezba uopste redovno,vezba mesec dva pa onda mesec ne vezba i sve tako,cak i ne ide u teretanu vec kuci radi zgibove,propadanja i trbusnjake i izgleda isto kao tad sto je izgledao,malo,ali samo malo je izgubio misicne mase a BF mu i dalje na 8 i koji % gore,lupam 8,5%. A trpa u sebe sta stigne,popije za veceru litar jogurta i pojede 100 g cokolade,npr...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #28 poslato: Januar 26, 2012, 10:31:56 posle podne »

Mislim na obicne smrtnike,ne na ljude koji su bas,bas posvecei ishrani i vezbanju. ;)

...mada i ektomorfi sjajno izgledaju bez puno "dijetetisanja", ako snazno treniraju i unose dovoljno proteina... :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #27 poslato: Januar 26, 2012, 11:14:37 pre podne »

Bolja opcija cokolada sa lesnicima,bademima. ;D

Najbolja opcija je kakao plus cimet, to je uostalom ono od chega se pravi chokolada (plus mleko, i eto ti sastava najobichnije chokolade), cimet regulishe shecer i topi mast, kakao ima dobre masti u sebi i oligoelemente...mmm, da :)

Da da, to sam nekada radio, super varijanta i mnogo je ukusno :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Januar 26, 2012, 09:34:50 pre podne »

samo obratiti pažnju da kupite čist, nezaslaĂ°eni kakao...   kada se uželite psihički slatkog, malo proteina od čokolade sa dodatkom kakaa i zaslaĂ°ivača tečnog može da bude super varka
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #25 poslato: Januar 26, 2012, 08:16:45 pre podne »

Mislim na obicne smrtnike,ne na ljude koji su bas,bas posvecei ishrani i vezbanju. ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 19 upita.