TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:39:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Razocaran:(  (Pročitano 9819 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Januar 22, 2012, 03:03:17 posle podne »

Mislim da je problem bio burna noc,tj. izlazak ili tako nesto,jer sam dosao u radnju u 10 h,a rade od 09 h,ne verujem da se nekom spava od 1 h sedenja.Ono sto je bilo simpaticno je sto sam se ja iscimao,mislio sam da sam sam u prostoriji i ocekujem da neko izadje iz wc-a,kucam na pultu nekoliko puta i onda odjednom BU,iskoci neko...Prvo sam bio zatecen a posle sam se slatko nasmejao.

E pa sad desavalo mi se i to, lose spavam nocu a radim od sedam i jedva uspem sebe da drzim budnom taj dan, a posebno sto sam onaj tip kojem ni kafa ne moze puno pomoci...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #28 poslato: Januar 22, 2012, 08:06:27 pre podne »

Mislim da je problem bio burna noc,tj. izlazak ili tako nesto,jer sam dosao u radnju u 10 h,a rade od 09 h,ne verujem da se nekom spava od 1 h sedenja.Ono sto je bilo simpaticno je sto sam se ja iscimao,mislio sam da sam sam u prostoriji i ocekujem da neko izadje iz wc-a,kucam na pultu nekoliko puta i onda odjednom BU,iskoci neko...Prvo sam bio zatecen a posle sam se slatko nasmejao.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #27 poslato: Januar 22, 2012, 02:38:36 pre podne »

Ja cu malo drugu pricu...Moram da pohvalim devojku koja radi u radnji u Valjevu,stvarno je skroz ljubazna i na mestu i takva je svaki put kad sam bio u radnji. :) E sad,i meni se desila jedna cudna situacija,usao sam u jednu radnju u BG(pre nekoliko meseci) i mislio sam da nema niko unutra,izasao sam i pogledao ispred da nije prodavac-prodavacica izasao-izasla i vidim da nema nikog,vratim se unutra i kucnem na pult par puta,kad iza pulta iskace naglo probudjena osoba...Osoba je spavala iza pulta,ja ne verujem gledam i izgubljen sav u fazonu sta bi...Nisam hteo to da pominjem i nije bitno ko je ta osoba,a i desilo se pre 3-4 meseca tako da nije ni vazno.

Zna da bude nezgodno kad sedis 8 sati :)

Looks like someone knows about sleeping on a job! ;D ;D


Just kiddin' ofc. ;D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #26 poslato: Januar 22, 2012, 01:10:42 pre podne »

Ja cu malo drugu pricu...Moram da pohvalim devojku koja radi u radnji u Valjevu,stvarno je skroz ljubazna i na mestu i takva je svaki put kad sam bio u radnji. :) E sad,i meni se desila jedna cudna situacija,usao sam u jednu radnju u BG(pre nekoliko meseci) i mislio sam da nema niko unutra,izasao sam i pogledao ispred da nije prodavac-prodavacica izasao-izasla i vidim da nema nikog,vratim se unutra i kucnem na pult par puta,kad iza pulta iskace naglo probudjena osoba...Osoba je spavala iza pulta,ja ne verujem gledam i izgubljen sav u fazonu sta bi...Nisam hteo to da pominjem i nije bitno ko je ta osoba,a i desilo se pre 3-4 meseca tako da nije ni vazno.

Zna da bude nezgodno kad sedis 8 sati :)
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #25 poslato: Januar 22, 2012, 01:09:43 pre podne »

Hahaha, cool prica. Pa lakse bi podneo kunt na poslu nego drskost, al da je malo bezveze, jeste.:)
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #24 poslato: Januar 21, 2012, 11:18:29 posle podne »

Ja cu malo drugu pricu...Moram da pohvalim devojku koja radi u radnji u Valjevu,stvarno je skroz ljubazna i na mestu i takva je svaki put kad sam bio u radnji. :) E sad,i meni se desila jedna cudna situacija,usao sam u jednu radnju u BG(pre nekoliko meseci) i mislio sam da nema niko unutra,izasao sam i pogledao ispred da nije prodavac-prodavacica izasao-izasla i vidim da nema nikog,vratim se unutra i kucnem na pult par puta,kad iza pulta iskace naglo probudjena osoba...Osoba je spavala iza pulta,ja ne verujem gledam i izgubljen sav u fazonu sta bi...Nisam hteo to da pominjem i nije bitno ko je ta osoba,a i desilo se pre 3-4 meseca tako da nije ni vazno.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #23 poslato: Januar 21, 2012, 10:43:28 posle podne »

Cut ap!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #22 poslato: Januar 21, 2012, 10:18:23 posle podne »

ja moram da kazem da nikada nisam imao problema sa prodavcima u radnji i ovo me skroz iznenadilo jer sam navikao na ljubazne ljude u pansportu. slazem se da svako moze imati los dan ali se slazem i da taj los dan netreba prenositi na druge, posebno ne na one od kojih se zivi(mi musterije).
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #21 poslato: Januar 21, 2012, 09:20:33 posle podne »

@Biochemo

Sve sto si rekao se slazem.

Mislim da je zapravo moj problem i zasto budem ovako "uvredjen" jer ja u startu suvise ljubazno (i ovo nije self-snishodisanje) nastupam sa svima, jer ne zelim da ulazim sa bilo kim u konflikt, nebitno da li je musko ili zensko, i trudim se da to izbegavam uvek kad mogu. Ljudi to nekad prepoznaju ali sa lose strane, i misle, evo ga papak, mlakonja, sad cu da ga natovarim zato sto sam suvise rano ustao, i naprave ruzan i krajnje pogresan korak. Pre svega tip sporta kojim se bavim i zivot u tom smislu nas uci da nasilje nije resenje, da grubost nije resenje, da sve treba probati 4x lepo, a 5x se okrenuti i otici. Ipak, i sam znas kako se ljudi ponasaju u saobracaju, na salterima, pa evo i u ovakvim krajnje benignim situacijama. Prezirem nasilje, izivljavanje, narocito nad slabijima i onima koji nemaju mogucnost da se brane, a upravo su takvi inicijatori problema. Nikad nisam cuo u zivotu nekog mangupa da razgovara drsko i otresito sa BILO kim.

Necu da se niko kaznjava, nije to bila sustina, odlicno si skapirao, nego samo da se skrene paznja globalno svim operaterima, oni koji su do sad bili ljubazni, bice jos ljubazniji a oni koji se ovako ponasaju sigurno ce se zapitati da li je upozorenje nadleznih doslo bas zbog njih - mada sam misljenja da taj koji se tako ponasa misli da je to ispravno i da ima svo pravo da ima "stav" na radnom mestu.

Kapiramo se. :) Ali dodao bih jednu stvar - "šalteruše" i ostali slični funkcioneri su ti koje se iživljavaju na slabijima. Nametnu ti tvoj tempo i samo profitiraju na tvojoj ljubaznosti. Ti se trudiš da budeš korektan, a oni uzmu pa te zajebavaju. Isto je i sa ljudima, a najgore je kad je tako sa ljudima koje još smatraš za sebi bliske. Super je biti korektan i tolerantan i uvažavati drugog i biti sav med i mleko, a onda ukapiraš da te neko --- sve vreme jer on cepa po svome, a ti mu ničime nisi pokazao da to ne sme da radi. E pa nije-nego. Fora je proceniti kad i gde možeš sebi da dozvoliš koliko tolerantan da budeš.

Ne kažem, ima ljudi koji su iole normalni, sa kojima lako možeš da uspostaviš prijatan i korektan odnos u startu, ali većina je nažalost zaboravila ono - poštujem ja tebe koliko i ti mene. I nekako mislim da bi trebalo vratiti te stare vrednosti koje bi trebalo da se podrazumevaju. A to o5 kreće od nas kao pojedinaca.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #20 poslato: Januar 21, 2012, 08:00:49 posle podne »

mozda mu zena nije dala taj dan...  :)

lol koji komentar...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
brazil
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #19 poslato: Januar 21, 2012, 07:52:03 posle podne »

aj da se ubacim i ja
pre par dana mi se desilo nesto slicno, nadrndani glas koji je preko one stvari primio porudzbinu. nista dramaticno, samo me zacudilo jer sam navikao na ljubazne i umilne (zenske)  ;D glasove s one strane zice.
necemo o detaljima, nije bitno ko je i zasto, mozda mu zena nije dala taj dan...  :)
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #18 poslato: Januar 21, 2012, 07:24:19 posle podne »

@Biochemo

Sve sto si rekao se slazem.

Mislim da je zapravo moj problem i zasto budem ovako "uvredjen" jer ja u startu suvise ljubazno (i ovo nije self-snishodisanje) nastupam sa svima, jer ne zelim da ulazim sa bilo kim u konflikt, nebitno da li je musko ili zensko, i trudim se da to izbegavam uvek kad mogu. Ljudi to nekad prepoznaju ali sa lose strane, i misle, evo ga papak, mlakonja, sad cu da ga natovarim zato sto sam suvise rano ustao, i naprave ruzan i krajnje pogresan korak. Pre svega tip sporta kojim se bavim i zivot u tom smislu nas uci da nasilje nije resenje, da grubost nije resenje, da sve treba probati 4x lepo, a 5x se okrenuti i otici. Ipak, i sam znas kako se ljudi ponasaju u saobracaju, na salterima, pa evo i u ovakvim krajnje benignim situacijama. Prezirem nasilje, izivljavanje, narocito nad slabijima i onima koji nemaju mogucnost da se brane, a upravo su takvi inicijatori problema. Nikad nisam cuo u zivotu nekog mangupa da razgovara drsko i otresito sa BILO kim.

Necu da se niko kaznjava, nije to bila sustina, odlicno si skapirao, nego samo da se skrene paznja globalno svim operaterima, oni koji su do sad bili ljubazni, bice jos ljubazniji a oni koji se ovako ponasaju sigurno ce se zapitati da li je upozorenje nadleznih doslo bas zbog njih - mada sam misljenja da taj koji se tako ponasa misli da je to ispravno i da ima svo pravo da ima "stav" na radnom mestu.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #17 poslato: Januar 21, 2012, 07:14:21 posle podne »

Ne diraj portire! BRE!

u tri kaktusa? :D
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #16 poslato: Januar 21, 2012, 07:06:38 posle podne »

Ne diraj portire! BRE!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #15 poslato: Januar 21, 2012, 05:59:17 posle podne »

Znate kako, AMG možda ima ultimate u ponudi, ali se nekako pokazalo da im je osoblje savršeno talentovano da me iznervira 15 sekundi pošto im uĂ°em u radnju. Just sayin'. Možda jedan od monster razloga zašto sam prešao na PS kao izvor supsa.

@Arlovski - nznm šta ti je operater uradio, ali da delim tvoj hejt prema nadrndanim šalterušama/prodavcima/službenicima, delim. Ranije me je nerviralo, ali kao ajde - ne moram da ih gledam svaki dan, pustiš i boli te uvo. But no more! Mora se stati na put tim glupostima i naša je dužnost kao graĂ°ana (smatram) da malo pokažemo zube nekim imbecilnostima.

Operateru je POSAO da bude LJUBAZAN. Tačka. Od kvalifikacija za taj posao ti treba da znaš da pričaš, šta prodaješ i da se javljaš na telefon. Ono što je operaterov POSAO je da bude LJUBAZAN i da prima porudžbine. Plaćaju ga za to. I normalno je da te šef sankcioniše ako ne obavljaš svoj posao kako valja. Naša je dužnost da stanemo na put tom uslužnom neprofesiuonalizmu, jer smo mi sami navikli na idiotski tretman. (o5 apsolutno pozdravljam i podržavam odluku da ne imenuješ operatera, već što si ovako skrenuo pažnju - svaka čast!)

A da, kad sam već ušao u filozofiju - sličan je razlog zašto pobacam sve ljude koji stanu na ulaz od autobusa kad izlazim. Aman ljudi, da li je moguće da ste toliki idioti da vam nije jasno da stanete sa strane ulaza i PUSTITE ljude da normalno izaĂ°u, ne samo da ih čekate da izaĂ°u kroz nepostojeći prostor?! no, volim da mislim da ima pojedinaca koji kapiraju neke stvari na ovaj način i da će malo po malo da nas bude sve više... pa ko zna, možda jedno dana zapravo i stignemo (ne dobijemo, nego uspemo da se izborimo) za ljubazne operatere, normalno izlaženje iz autobusa, portire koji se ponašaju onako kako treba, zapravo funkcionalan pravosudni sistem... tako neke sitnice. :P

Promena mora da krene od pojedinca. Ne možeš samo da čekaš da se nešto desi. (have I reached out to anyone yet?)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 18 upita.