TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:55:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Enter the Mind  (Pročitano 7829 puta)
maja
Gost
« Odgovor #28 poslato: Decembar 26, 2007, 03:44:33 posle podne »

Dragi forumaši, u dogovorui sa glavnim i odgovornim urednikom časopisa Maxx Milanom Ristićem ova tema se neće brisati....
Molila bih Vas da se ovakve i slične stvari više ne ponove...
Neovlašćeno preuzimanje tekstova bez odobrenja....
Ukoliko preuzimate tekst sa nekog sajta obavezno stavite link ka originalonom tekstu... :o
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #27 poslato: Decembar 25, 2007, 11:46:56 posle podne »

Citat
Ipak sigurna sam da je ovo i delom reklama za Vaš časopis. Kvalitet teksta i kvalitet sagovornika naveliko je nahvaljen na ovom forumu. Čisto da ne bude da smo Vas baš jako oštetili

Zao mi je sto sam ovo shvatio kao sarkasticno intonirano, i zelim da i ovim putem administratoru izrazim iskreno zaljenje zbog nacina na koji sam odgovorio. U pitanju je zaista nesporazum. Zivi smo ljudi, desava se...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Decembar 25, 2007, 11:15:16 posle podne »

Odsad izmeni tekst da nemoz se prepozna :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #25 poslato: Decembar 25, 2007, 11:11:25 posle podne »

Ja sam vec rekao svoje,izvinio sam se gosp .Risticu,nisam imao nameru nikoga da ostetim a jos manje da okaljam necije ime,to mi sigurno nije bila namera
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #24 poslato: Decembar 25, 2007, 11:05:07 posle podne »

Dakle, forumaši, tekst je bespravno prepisan iz časopisa te se u poptunosti briše sa foruma.
Vlasnik časopisa je potpuno u pravu i Jojevta je prekšio pravila copyrighta, u tome je problem.

Molim vas da se ovo više ne dešava, jer dobro ime Pansporta, kao i moje, kalja se takvim postupcima.


Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Decembar 25, 2007, 11:03:07 posle podne »

Zaista se izvinjavam ako je zvučalo kao d se šalim. Ja sam to ozbiljno mislila. No, sad ste mi ovom porukom odgovorili napitanje.
ceo tekst se briše.

Moja lična poruka Vama je bila krajnje ljubazna i nisamo sarkastična. Žao mi je što je ostavila takav utisak. Htela sam da započenmo saradnju, ali izgleda da sam pogrešila.

Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #22 poslato: Decembar 25, 2007, 10:45:33 posle podne »

Ja sam pokusao da vam u privatnoj poruci veoma uljudno i sa postovanjem objasnim prirodu problema, ali ocigledno da nije vredelo, na zalost.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #21 poslato: Decembar 25, 2007, 10:43:47 posle podne »

Vasa ironija je neumesna i sigurno ce biti predmet razgovora sa rukovodstvom Pan Sporta sutra ujutru.
Da li je reklama za casopis ili ne, to nije Vase da procenjujete, niti smo tu reklamu trazili.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #20 poslato: Decembar 25, 2007, 10:28:58 posle podne »

Ipak sigurna sam da je ovo i delom reklama za Vaš časopis. Kvalitet teksta i kvalitet sagovornika naveliko je nahvaljen na ovom forumu. Čisto da ne bude da smo Vas baš jako oštetili :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #19 poslato: Decembar 25, 2007, 10:25:51 posle podne »

Kao administrator izvinjavam se u ime Pansporta.
Ako se slažete ukloniću deo teksta a ko bude želeo da ga pročita u celini, neka kupi časopis. Da li je to ok?
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #18 poslato: Decembar 25, 2007, 09:53:43 posle podne »

Inace, sto se tice ovog konkretnog teksta, trebalo je samo lepo pitati i verovatno ne bi bilo smetnji da tekst cak ustupimo u originalnoj formi, tako da niko ne mora da provede sate prekucavajuci. Ali ovo sto je uradjeno sigurno nije nacin.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #17 poslato: Decembar 25, 2007, 09:44:12 posle podne »

Drago mi je da smo se razumeli. Razumemo da si ovo uradio bez lose namere i iz neobavestenosti, i upravo zato ovog puta samo upozoravamo. Moras razumeti da izdavac ne moze voditi racuna samo o onome sto ti nazivas "opste dobro", vec i o prodaji magazina, koja ce biti utoliko slabija koliko se materijali budu mogli nalaziti negde drugde. Sto se tice "opsteg dobra", sigurno ces se sloziti da u tom pogledu cinimo vise nego dovoljno vec samim tim sto onakvo obilje visokokvalitetnih materijala pruzamo za vise nego mizernih 249 dinara.
Jos jednom podsecam administratore na obavezu da tekstove bez odlaganja uklone sa foruma.
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #16 poslato: Decembar 25, 2007, 09:24:57 posle podne »

Kao izdavac i glavni urednik magazina Maxx, zelim da obavestim onog ko je postavio tekst da je to uradio neovlasceno i protivzakonito, s obzirom da se nista iz magazina Maxx ne moze i ne sme objavljivati bez izricite pismene saglasnosti izdavaca. Seminar jeste bio javan, ali ovo je sredjeni stenogram, uradjen specijalno za magazin i nismo ga radili da bi bio objavljivan igde drugde. Ovim putem zahtevam od administratora da smesta uklone oba dela teksta, a odmah ujutru to ce biti zahtevano i licnim kontaktom sa vlasnikom sajta.
Ovo je poslednje upozorenje - svako ko naredni put bude neovlasceno koristio i objavljivao materijale iz magazina suocice se sa neprijatnim zakonskim posledicama i placanjem adekvatne odstete.
Milan Ristic
Maxx magazin

Kao prvo,izvinjavam se  zbog neovlascenog postvaljanja texta na forumu,iako je isti bio postavljen za opste dobro svih korisnika (clanova) forruma,a ne radi sticanja neke materijalne dobiti.
Razumem vasu reakciju u potpunosti,i izvnjavam se jos jednom....nece se vise ponoviti.
Pozdrav
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2007, 09:38:35 posle podne od strane jojevta » Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #15 poslato: Decembar 25, 2007, 09:18:40 posle podne »

Da ne bi bilo pogresno shvaceno, magazin Maxx ima veoma dobre poslovne odnose sa Pan Sportom, a kao direktor i glavni urednik magazina imam i dobre privatne odnose sa ljudima koji vode Pan Sport, te u principu nije problem da se odredjeni sadrzaji iz magazina objavljuju na ovom forumu, ali iskljucivo u medjusobnom dogovoru magazina i vlasnika foruma, a nikako da to radi bilo ko i kako mu se prohte. Razumemo da clan foruma koji je postavio tekst nije imao losu nameru i da verovatno nije obavesten o legalnim aspektima, i zato ovog puta necemo pravno reagovati. Naredni put necemo moci da imamo ovakvog razumevanja.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #14 poslato: Decembar 25, 2007, 08:49:35 posle podne »

Kao izdavac i glavni urednik magazina Maxx, zelim da obavestim onog ko je postavio tekst da je to uradio neovlasceno i protivzakonito, s obzirom da se nista iz magazina Maxx ne moze i ne sme objavljivati bez izricite pismene saglasnosti izdavaca. Seminar jeste bio javan, ali ovo je sredjeni stenogram, uradjen specijalno za magazin i nismo ga radili da bi bio objavljivan igde drugde. Ovim putem zahtevam od administratora da smesta uklone oba dela teksta, a odmah ujutru to ce biti zahtevano i licnim kontaktom sa vlasnikom sajta.
Ovo je poslednje upozorenje - svako ko naredni put bude neovlasceno koristio i objavljivao materijale iz magazina suocice se sa neprijatnim zakonskim posledicama i placanjem adekvatne odstete.
Milan Ristic
Maxx magazin
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.25 sekundi sa 18 upita.