TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 02:54:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jako krckanje u ramenu  (Pročitano 3022 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2013, 11:17:50 posle podne »

Uzmi lioton gel, maži 2-3 puta dnevno rame, može posle leda (grašak/šećerac - ja više volim šećerac  ;)).
radi istezanja za prednje i zadnje rame, lat i triceps.
Javi kako ide za 2-3 dana
Sačuvana
minotauro
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2013, 07:13:16 pre podne »

Pre dve nedelje nakon rada ledja sutradan sam imao jak bol u ramenu, posebno kada okrecem ruku i pomeram u stranu, koji je prvo trajao veoma jako sledecih nekoliko dana tako da sam jedva spavao. Pomogao mi je dosta led (tj smrznuti grasak) i fastum gel. Taj bol je poceo da slabi ali sam onda poceo da dobijam grceve u trapezu i oko lopatice te sam morao stalno da ih masiram, a onda je pocelo sve postepeno da pusta, i prestao je bol skroz prekjuce.  Ove dve nedelje nisam trenirao, osim sto sam odradio noge na spravama i hiperekstenzije.  

Sada se mislim da li mogu za par dana da pocnem sa treningom za gornji deo tela, jer ostalo mi je veoma jako krckanje ramena kada ruku povlacim unazad, sto bi mi se posebno desavalo kada radim neko veslanje/vucenje za ledja.  Iako ono nije bolno, veoma je jace krckanje od krckanja u drugim delovima tela i ne deluje mi skroz normalno. Krcanje je pocelo od prvog dana povrede, pre toga ga nisam imao.

Hvala na odgovorima!
« Poslednja izmena: Maj 22, 2013, 07:17:40 pre podne od strane minotauro » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 18 upita.