TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 02:16:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban sat koji meri parametre tokom trcanja  (Pročitano 2158 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2012, 09:21:38 posle podne »

Moj drug je uzeo u jednoj radnji u Bg i platio 2800 din...
Sačuvana
PrestigeHD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2012, 03:16:05 posle podne »

Ne znam gde mogu da nabavim i koliko moze da kosta sat koji meri parametre tokom trcanja?

Video sam razne varijante koje mere sve parametre ali rezultati mogu da se ocitaju tek nakon trcanja. Ali meni to ne odgovara zato sto sam preko zime trcao na traci gde sam u svakom momentu ispred sebe imao sve potrebne parametre, sada prelazim na trcanje kroz prirodu i hteo bi da imam sve te parametre na ruci u svakom momenu tokom trcanja. Problem mi je sto nakon trake nemam osecaj da sam odrzavam tempo pa bi mi to pomoglo, takodje kada trcim kroz neke nove staze ne mogu da procenim distancu koju sam presao.....

Video sam slicne varijante koje idu kao aplikacije za telefone ali ni to mi ne odgovara zato sto ne volim da nosim telefon na trcanje pa bi mi sat bio najbolja opcija.

Ako znate za takav aparat dobro bi mi dosla neka preporuka, gde ima da se nabavi, cena, opis...?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 19 upita.