TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 01:26:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 248103 puta)
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #281 poslato: Januar 29, 2013, 04:56:28 posle podne »

Zanima me da cujem vase misljenje o MuscleTech 100% Premium Whey Protein Plus? Da li je neko koristio,kakav je ukus,a pre svega sastav?
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #280 poslato: Januar 28, 2013, 10:53:14 posle podne »

Samo da se misicna masa gruva. :) Polako ali sigurno.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #279 poslato: Januar 28, 2013, 10:44:15 posle podne »

Taman! 8)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #278 poslato: Januar 28, 2013, 02:14:54 posle podne »

Da li je dovoljno da pijem whey samo posle treninga?

I vise nego dovoljno
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #277 poslato: Januar 28, 2013, 09:01:08 pre podne »

Da li je dovoljno da pijem whey samo posle treninga?

po mom mišljenju je ovo sasvim ok, iz razloga što je posle treninga whey najptorebniji - zbog sastava i brze apsorpcije.

Ako imaš dovoljnu količinu proteina u toku dana rasporeĂ°enu na više obroka, u redu je uzimanje whey-a samo posle treninga.
Sačuvana
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #276 poslato: Januar 28, 2013, 08:52:20 pre podne »

Da li je dovoljno da pijem whey samo posle treninga?
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #275 poslato: Januar 23, 2013, 04:05:04 posle podne »

Ok,iako se bas ne slazem.Mislim ako sam dehidrirao (a nisam jer samo vodu pijem) usne bi mi bile suve (nije to bas suvo,nego vise lepljive usne)  i u nekom drugom dijelu dana,a ne samo kada Whey popijem,nekad posle treninga ne popijem Whey pa je sve normalno,znaci cim okusim Whey odma neka lepljivosti na usnama,vise je to neka lepljivost nego suvoca.

Edit: Ali nebitno,kada potrosim ovaj Whey kupicu neki treci da vidimo da li je to od Wheya,bezveze sam postavio pitanje mislio sam da je to normalna reakcija kod svih :) ..al' nije to bitno
Stavi vise vode u taj sejker :D
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #274 poslato: Januar 23, 2013, 01:27:09 posle podne »

Ok,iako se bas ne slazem.Mislim ako sam dehidrirao (a nisam jer samo vodu pijem) usne bi mi bile suve (nije to bas suvo,nego vise lepljive usne)  i u nekom drugom dijelu dana,a ne samo kada Whey popijem,nekad posle treninga ne popijem Whey pa je sve normalno,znaci cim okusim Whey odma neka lepljivosti na usnama,vise je to neka lepljivost nego suvoca.

Edit: Ali nebitno,kada potrosim ovaj Whey kupicu neki treci da vidimo da li je to od Wheya,bezveze sam postavio pitanje mislio sam da je to normalna reakcija kod svih :) ..al' nije to bitno
« Poslednja izmena: Januar 23, 2013, 01:31:33 posle podne od strane mister » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #273 poslato: Januar 23, 2013, 01:22:43 posle podne »

Ja sam ubedjen da si dehidrirao. Meni se to desavalo kao pocetniku,pa sam pronalazio razne uzroke dok nisam shvatio da jednostavno unosim malo vode. Probaj da narednih par dana nosis stalno flasicu sa sobom,uzimaj cesto po malo vode. Sigurno ce te proci. Ne izaziva ti whey susenje usana.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #272 poslato: Januar 23, 2013, 12:34:17 posle podne »

Nije jezik bijel.

Pijem ja vodu i u toku treninga i na kraju,nisam dehidriran popijem ja dnevno i preko 3 litre vode,uostalom ne sjecam se kad sam zadnji put popio sok tj. ne moze me niko ni kuci ni nigdje natjerati da popijem bilo kakav sok...samo voda :) ...ovo je nesto ocigledno do proteina,neki sastav
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #271 poslato: Januar 23, 2013, 12:28:13 posle podne »

Slazem se sa tobom,to je istina.
Ali znam da ne tripujem ovo za susenje usana,zbog toga sto mi brat jednog dana kaze,taman dok sam pio protein kaze on "Suse li ti se usne?" ja ga ono pogledam i kazem " da daaa" :D on kaze "i meni"..a ja sav srecan :) ...da toga nije bilo mislio bih da tripujem..A moje neko misljenje je da mi se usne osuse odmah kada Protein dodje u dodir sa usnama,da to nije od neke reakcije proteina na organizam...ne obracam ja paznju na ovoali mi je ovo bas zanimljivo,zbog cega dolazi do toga :)

da li ti je beo jezik?

meni takoĂ°e deluješ dehidrirano....  povećaj unos tečnosti svakodnevno, bar na 3 litre... pa da vidiš ima li promena. Već kroz par dana videćeš razliku.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #270 poslato: Januar 23, 2013, 11:03:20 pre podne »

Slazem se sa tobom,to je istina.
Ali znam da ne tripujem ovo za susenje usana,zbog toga sto mi brat jednog dana kaze,taman dok sam pio protein kaze on "Suse li ti se usne?" ja ga ono pogledam i kazem " da daaa" :D on kaze "i meni"..a ja sav srecan :) ...da toga nije bilo mislio bih da tripujem..A moje neko misljenje je da mi se usne osuse odmah kada Protein dodje u dodir sa usnama,da to nije od neke reakcije proteina na organizam...ne obracam ja paznju na ovoali mi je ovo bas zanimljivo,zbog cega dolazi do toga :)
Nakon treninga organizam je dehidriran,kada popijes protein da bi doslo do apsorbcije organizmu treba dovoljno vode ,tako da nakon sto popijes protein nastavi kasnije jos malo da pijes vodu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #269 poslato: Januar 23, 2013, 10:15:22 pre podne »

Uzimam suplemente dugo godina i još nikad nisam doživeo da mi se usne suše od proteina.Naravno ne računam period kada sam na dijetama itd.. .tada su usne uvek suve pogotovu kada se voda izbacuje.
Problemi sa stomakom su druga priča i uglavnom su zbog laktoze i kome ona smeta može imati problema ako je protein ili suplement sadrži.
U svakom slučaju svi različito reagujemo.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #268 poslato: Januar 22, 2013, 11:54:53 posle podne »

Slazem se sa tobom,to je istina.
Ali znam da ne tripujem ovo za susenje usana,zbog toga sto mi brat jednog dana kaze,taman dok sam pio protein kaze on "Suse li ti se usne?" ja ga ono pogledam i kazem " da daaa" :D on kaze "i meni"..a ja sav srecan :) ...da toga nije bilo mislio bih da tripujem..A moje neko misljenje je da mi se usne osuse odmah kada Protein dodje u dodir sa usnama,da to nije od neke reakcije proteina na organizam...ne obracam ja paznju na ovoali mi je ovo bas zanimljivo,zbog cega dolazi do toga :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #267 poslato: Januar 22, 2013, 11:49:32 posle podne »

Nisam mislio na stomačne probleme, to je sasvim realno stanje, već na obraćanje pažnje na sušenje usana, lepljivosti praha i sl. :) Neki počnu da umišljaju da ih bole bubrezi, neko svaku novu bubuljicu pripiše suplementu koji koristi, dobije temperaturu i odmah misli od toga je(kao da nikada nije dobio temperaturu dok nije ni koristio suplemente) itd, itd. :)

To za stomačne probleme nije umišljeno, znam da postoji. Imao sam i ja jednom davno sa Scitec Protein Delite.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 18 upita.