TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 01:35:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 248105 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #371 poslato: April 28, 2013, 09:09:32 posle podne »

Whey kao i svaki drugi,dobar je,''radi posao''
Sačuvana
Nemanja_986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #370 poslato: April 28, 2013, 07:10:05 posle podne »

Ranije sam koristio Whey protein firme Dymatize Nutrition i bio dosta zadovoljan sa  kvalitetom ali je i cena bila takva.
Interesuju me utisci o APi proivoĂ°aču a posebno mišljenja o API Whey proteinu od 2.7kg. i njegovo eventualno poreĂ°jenje u odosu na Whey proteine drugih proizvoĂ°ača u pogledu cene i kvaliteta...
Hvala unapred, poz...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #369 poslato: April 21, 2013, 08:25:22 posle podne »

Поздрав, имам једно питање у вези узимања протеина...

Почео сам да користим протеине пре неких недељу дана, и речено ми је да их користим 2 пута дневно када тренирам и једном дневно када не тренирам, е сад, мени се због обавеза погодило да нећу моћи да тренирам 3, можда чак и четири дана, па ме интересује да ли да их узимам та 3-4 дана која не тренирам?
Mozes uzimati kao jedan obrok u toku dana bez obzira sto neces trenirati.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #368 poslato: April 19, 2013, 10:57:22 pre podne »

Ako zbog obaveza tih dana ne stigneš ni lepo da jedeš, možeš ubaciti koji dozer, ali ga iskombinuj sa nečim. Barem sa nekim lešnicima, orasima ili slično. Čisto da dobiješ jednu pristojniju užinu. :)
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #367 poslato: April 19, 2013, 10:27:06 pre podne »

Поздрав, имам једно питање у вези узимања протеина...

Почео сам да користим протеине пре неких недељу дана, и речено ми је да их користим 2 пута дневно када тренирам и једном дневно када не тренирам, е сад, мени се због обавеза погодило да нећу моћи да тренирам 3, можда чак и четири дана, па ме интересује да ли да их узимам та 3-4 дана која не тренирам?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #366 poslato: April 15, 2013, 04:41:17 posle podne »

 8)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #365 poslato: April 15, 2013, 03:44:54 posle podne »

Neko ceo zivot bude trol neko nesto pametno nauci ;)

S kime boksujes?
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #364 poslato: April 13, 2013, 10:43:55 pre podne »

Neko ceo zivot bude trol neko nesto pametno nauci ;)
Sačuvana
"scientia est potentia"
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #363 poslato: April 13, 2013, 09:42:09 pre podne »

Covece...dodje mi devojka,ne budem ovde 24 sata i Aragorn i Kamen mudrosti pokoravaju svet...  :-[

Kazein je odlicna stvar ljudi. :)

Ima malo cudan ukus ,skup je, ali vredi svaku paru. :)
Ovo je i moje misljenje,samo,sto Pedjoni kaze,to bi bilo dobro kada bi ziveli u (finansijski) sredjenom svetu.  :P
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #362 poslato: April 12, 2013, 10:52:52 posle podne »

Sta vise veruju da mora da se ima sporo apsorbujuci protein uvece, kako bi nocu priliv amino kiselina bio konstantan... To je samo reklama za kazein i nista vise. To veze nema sa varenjem i apsorpcijom!

Je li ovo 90 tvoje godiste? I od kad se bavis sa bb? :)

Sorry za off.

Jeste matori. Ne bavim se bb-om. Ja samo dizem tegove, s ciljem da malo bolje izgledam od prosecnog coveka.

Pa onda samo nastavi da ih dizes i jedi kvalitetno, nema potrebe da se bakcemo oko toga da li je ujutro dobro popiti whey i pred spavanje jesti sir. Nismo ni ja ni ti kadri da osporavamo nesto sto je neko mnogo strucniji od nas dokazao pa makar to bila glupost. :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #361 poslato: April 12, 2013, 10:45:18 posle podne »

Sta vise veruju da mora da se ima sporo apsorbujuci protein uvece, kako bi nocu priliv amino kiselina bio konstantan... To je samo reklama za kazein i nista vise. To veze nema sa varenjem i apsorpcijom!

Je li ovo 90 tvoje godiste? I od kad se bavis sa bb? :)

Sorry za off.

Jeste matori. Ne bavim se bb-om. Ja samo dizem tegove, s ciljem da malo bolje izgledam od prosecnog coveka.
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #360 poslato: April 12, 2013, 09:39:04 posle podne »

Ali podji od toga zasto piju tako? Zato sto su rekle firme koje proizvode suplemente i magazini i casopisi i bilderi u njima koji su osvojili IFBB titulu zato sto piju whey sa vodom. Ako podjemo od toga kako su ljudi pre mnogo godina trenirali bez ikakvog pwm sto dokazuje da pwm nije nista tako poseban. Da me neko pogresno ne razume ne govorim ja da je pwm los nego je to toliko precenjena stvar i to bas da mora sa vodom isto tako. Ima bitnijih stvari koje treba gledati a ne to da li je whey bio bas sa vodom ili sa mlekom a cela ova stvar je pocela od toga sto sam ja samo citirao coveka koji kaze da je OBAVEZNO piti whey sa vodom jer u protivnom je bacanje para itd.

Ja nikad ne bih dao 6-7 hiljada za protein da bi ga pio sa mlekom u pwm, vec bi otisao kuci i jeo.To sam napisao, ako si na mene mislio.
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #359 poslato: April 12, 2013, 08:59:20 posle podne »

Ali podji od toga zasto piju tako? Zato sto su rekle firme koje proizvode suplemente i magazini i casopisi i bilderi u njima koji su osvojili IFBB titulu zato sto piju whey sa vodom. Ako podjemo od toga kako su ljudi pre mnogo godina trenirali bez ikakvog pwm sto dokazuje da pwm nije nista tako poseban. Da me neko pogresno ne razume ne govorim ja da je pwm los nego je to toliko precenjena stvar i to bas da mora sa vodom isto tako. Ima bitnijih stvari koje treba gledati a ne to da li je whey bio bas sa vodom ili sa mlekom a cela ova stvar je pocela od toga sto sam ja samo citirao coveka koji kaze da je OBAVEZNO piti whey sa vodom jer u protivnom je bacanje para itd.
Sačuvana
"scientia est potentia"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #358 poslato: April 12, 2013, 08:51:00 posle podne »

Okej kapiram te.

Ali ja nigde nisam forsirao mleko nego samo govorim da je bitna celokupna slika , da li tu bio pwm ili ne ili kazein ili obicna vecera to su samo sitnice oko kojih ako se previse razmislja dovodi do gubljenja vremena i zivaca i para, ja samo se suprodstavljam kad neko tvrdi nesto sto nije znacajno i sto komplikuje stvari pa objasnim zasto itd.


Ali i sam znas koliko godina unazad ljudi piju u pwm whey sa vodom zar ne ? Ta teorija se najduze odrzala.. Nisam rekao neku carobnu formulu koju sam saznao preko noci, nego proverenu stvar koji su radili na stotine hiljada vezbaca.
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #357 poslato: April 12, 2013, 08:45:37 posle podne »

Okej kapiram te.

Ali ja nigde nisam forsirao mleko nego samo govorim da je bitna celokupna slika , da li tu bio pwm ili ne ili kazein ili obicna vecera to su samo sitnice oko kojih ako se previse razmislja dovodi do gubljenja vremena i zivaca i para, ja samo se suprodstavljam kad neko tvrdi nesto sto nije znacajno ili netacno i sto komplikuje stvari pa objasnim zasto itd.
« Poslednja izmena: April 12, 2013, 08:50:03 posle podne od strane Vandal » Sačuvana
"scientia est potentia"
Stranice: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 19 upita.