TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 08:54:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 248047 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #416 poslato: Maj 22, 2013, 03:22:43 posle podne »

Sa pakovanjem je verovatno sve u redu,nego nisi bas navikao na proteinske ukuse,pogotov na kazein koji je najspecificniji. Ja cist kazein sa vodom mislim da nikad vise necu piti jer mi je tezak. Ali nije nista sa pakovanjem. A to sto se Mo dopada ne mora da znaci da ce i tebi. To je jako individualno. :)
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #415 poslato: Maj 22, 2013, 03:00:34 posle podne »

Upravo sam danas uzeo SNI Pro Whey (kako propustiti akciju  ;D ) a pre njega sam popio Biotech-ov Nitro Gold. Poredim ih jer su slicni po sastavu a i po ceni, i moje misljenje je da sto se tice ukusa Biotech ga je poooookidao   :) SNI ima bas nekako cudan ukus,u svakom slucaju ruzan, predpostavljam da je to zbog kazeina? Mada i Biotech ima kazein, tako da nisam siguran sta je u pitanju, pa bi neko mogao da mi objasni?
Takodje moram da kazem da se SNI savrseno muti,bukvalno ni jedna jedina mrvica mi nije ostala u sejkeru posle mucenja. Sve u svemu, kome je bitan ukus, koji meni licno ne predstavlja neki problem kada je bilo sta u pitanju, neka bez razmisljanja uzme Biotech  ;)

Jeste, Biotech je zaista poradio na ukusima.  Individualno je, meni je recimo SNI čokolada jedan od najlepših ukusa koje sam probala...   zbog kazeina zna protein da bude malo "peskast" što je normalno.
U svakom slučaju akcija je zaista dobra za SNI i mislim da nisi pogrešio u svakom slučaju ;) 
Sad si me malo bacila u razmisljanje, jer sam i ja uzeo SNI cokoladu, i ne znam kako bih opisao ovaj ukus,najblaze receno kao ukus cokolade za kuvanje.. Pa se razmisljam da mozda nesto nije u redu sa ovim pakovanjem?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #414 poslato: Maj 22, 2013, 07:21:48 pre podne »

Upravo sam danas uzeo SNI Pro Whey (kako propustiti akciju  ;D ) a pre njega sam popio Biotech-ov Nitro Gold. Poredim ih jer su slicni po sastavu a i po ceni, i moje misljenje je da sto se tice ukusa Biotech ga je poooookidao   :) SNI ima bas nekako cudan ukus,u svakom slucaju ruzan, predpostavljam da je to zbog kazeina? Mada i Biotech ima kazein, tako da nisam siguran sta je u pitanju, pa bi neko mogao da mi objasni?
Takodje moram da kazem da se SNI savrseno muti,bukvalno ni jedna jedina mrvica mi nije ostala u sejkeru posle mucenja. Sve u svemu, kome je bitan ukus, koji meni licno ne predstavlja neki problem kada je bilo sta u pitanju, neka bez razmisljanja uzme Biotech  ;)

Jeste, Biotech je zaista poradio na ukusima.  Individualno je, meni je recimo SNI čokolada jedan od najlepših ukusa koje sam probala...   zbog kazeina zna protein da bude malo "peskast" što je normalno.
U svakom slučaju akcija je zaista dobra za SNI i mislim da nisi pogrešio u svakom slučaju ;) 
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #413 poslato: Maj 21, 2013, 06:44:37 posle podne »

Upravo sam danas uzeo SNI Pro Whey (kako propustiti akciju  ;D ) a pre njega sam popio Biotech-ov Nitro Gold. Poredim ih jer su slicni po sastavu a i po ceni, i moje misljenje je da sto se tice ukusa Biotech ga je poooookidao   :) SNI ima bas nekako cudan ukus,u svakom slucaju ruzan, predpostavljam da je to zbog kazeina? Mada i Biotech ima kazein, tako da nisam siguran sta je u pitanju, pa bi neko mogao da mi objasni?
Takodje moram da kazem da se SNI savrseno muti,bukvalno ni jedna jedina mrvica mi nije ostala u sejkeru posle mucenja. Sve u svemu, kome je bitan ukus, koji meni licno ne predstavlja neki problem kada je bilo sta u pitanju, neka bez razmisljanja uzme Biotech  ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #412 poslato: Maj 16, 2013, 11:55:13 posle podne »

Mislio sam na whey pro SNI sto je sad na akciji ili Bioteckov koncentrat ?

Veruj mi i jedan i drugi su dobrog kvaliteta.
Sačuvana
Luka19
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #411 poslato: Maj 16, 2013, 11:51:12 posle podne »

Mislio sam na whey pro SNI sto je sad na akciji ili Bioteckov koncentrat ?
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #410 poslato: Maj 16, 2013, 08:00:58 posle podne »

Hvala Gordana,odoh da jedem pa cu kasnije napisati ishranu u delu predvidjenom za to :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #409 poslato: Maj 16, 2013, 04:24:25 posle podne »

Hvala ti ja se ubi trazeci :D Znaci bolje da uzmem Whey pro nego koncentrat ?

misliš night pro?

Night pro može uveče pre spavanja, ili kao dodatan obrok...  whey je najbolji posle treninga.  Možda za početak da uzmeš whey, i ako želiš da ga "usporiš" napraviš ga sa mlekom i dodaš bademe ili lešnike.

Mislim da je u ovom trenutku prioritetnije da razmisliš kako da uneseš dovoljnu količinu proteina iz hrane - jaja, sir, meso, riba... :)
Sačuvana
Luka19
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #408 poslato: Maj 16, 2013, 03:45:38 posle podne »

Hvala ti ja se ubi trazeci :D Znaci bolje da uzmem Whey pro nego koncentrat ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #407 poslato: Maj 16, 2013, 03:33:31 posle podne »

Hvala :) Da li mozda znas gde stoji rok upotrebe na hot bloodu ?

na kutiji na rubu donje ivice, a ako mislis na kesice pise na kutiji u kojoj je vise kesica i to je avgust 2014.

Nov je uvoz tako da su rokovi ok
Sačuvana
Luka19
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #406 poslato: Maj 16, 2013, 03:29:46 posle podne »

Hvala :) Da li mozda znas gde stoji rok upotrebe na hot bloodu ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #405 poslato: Maj 16, 2013, 03:26:11 posle podne »

Jel ima neki protein 100 % kazein ?

Scitec Night Pro...  uz to je i odlicnog ukusa :)
Sačuvana
Luka19
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #404 poslato: Maj 16, 2013, 03:21:35 posle podne »

Jel ima neki protein 100 % kazein ?
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #403 poslato: Maj 16, 2013, 08:07:59 pre podne »

Kad je vec ujedno pomenut gejner a i protein,meni treba jedno 10-15kg mase,imam 184-5 i 68kg,jedem stvarno mnogo,po vise puta na dan i koliko toliko vodim racuna o ishrani ali jednostvarno ne mogu da se ugojim.Metabolizam je mnogo brz :D ..
Razmisljao sam sta uzeti da bih se ugojio od nekih suplemenata,hteo sam Whey+Creatin,ali sam posle nesto odustao od Creatina,razmisljam o nekom gejneru,pa me zanima dali bih nesto dobio na kilazi ako bih koristio Neki gejner sa Whey-om ili Elit Mass gejner samo.Sta vi mislite ? :)
P.S Sorry sto skrecem sa teme i pominjem Gejner ovde,samo mi odgovorite to :)

Uzimas ili gejner ili whey, ne trebaju ti oba. Dobro bi bilo da nam u delu foruma o ishrani napises kako se hranis, da vidimo sta se tu desava i da li ti treba gejner ili samo vise hrane.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #402 poslato: Maj 15, 2013, 10:25:20 posle podne »

Kad je vec ujedno pomenut gejner a i protein,meni treba jedno 10-15kg mase,imam 184-5 i 68kg,jedem stvarno mnogo,po vise puta na dan i koliko toliko vodim racuna o ishrani ali jednostvarno ne mogu da se ugojim.Metabolizam je mnogo brz :D ..
Razmisljao sam sta uzeti da bih se ugojio od nekih suplemenata,hteo sam Whey+Creatin,ali sam posle nesto odustao od Creatina,razmisljam o nekom gejneru,pa me zanima dali bih nesto dobio na kilazi ako bih koristio Neki gejner sa Whey-om ili Elit Mass gejner samo.Sta vi mislite ? :)
P.S Sorry sto skrecem sa teme i pominjem Gejner ovde,samo mi odgovorite to :)

Uzimas ili gejner ili whey, ne trebaju ti oba. Dobro bi bilo da nam u delu foruma o ishrani napises kako se hranis, da vidimo sta se tu desava i da li ti treba gejner ili samo vise hrane.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.