TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:01:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 246989 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #431 poslato: Jun 16, 2013, 08:14:18 posle podne »

Blend je postao univerzalna stvar, tj. pogodan za bilo koje doba dana. :) Obično i ima bolji ukus od koncentrata/izolata(ako izuzmemo seriju ukusa SCI Wheya :D).
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #430 poslato: Jun 16, 2013, 08:08:14 posle podne »

Malo osvezavamo temu ... uzeo sam skoro Dymatize Elite XT da probam kao obrok pred spavanje...XT je blend u kojem ima kazeina,koncentrata i sojinog izolata...hteo sam malo da promenim Pro Enzy Fusion od Biotech-a koji vec dugo koristim pred spavanje sa Ellom...bio sam malo skeptican jer sam pre dosta vremena koristio protein koji je sadrzao soju u sebi  i nije mi se dopao...ovde je stvarno sve ok...dobro se muti,ukus mi je cak i bolji nego Elite whey koji koristim kao pwm,ima dosta kredastu strukturu karakteristicnu za kazein. Onaj miris koji neki blendovi sa sojom imaju se ne oseca. Probao sam Rich Choco i Banana Nut i oba su mi stvarno dobra,ali mala prednost ide cokoladi. Moze se koristiti ujutru sa ovsenim,nakon treninga sa vodom,umesto obroka ili pred spavanje kao sto ja koristim.  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #429 poslato: Jun 13, 2013, 06:03:45 posle podne »

Hvala, a sta radim odnosno kako i sta pijem u danima kada ne treniram? :)


ako imas taj dan obezbeĂ°en dovoljan unos proteina - jaja, meso, riba itd... onda čak i ne moraš. 

Uglavnom ga svi konzumiramo ujutru sa ovsenim, ali ne moraš svaki put whey i ovsene - možeš npr jaja uz int. hleb.

Tako da sve zavisi od toga kako se hraniš. Ako si taj dan iz nekog razloga uneo manje proteina, možeš popiti jednu mericu izmeĂ°u obroka da ti nadomesti proteinski unos.

Ipak su to dodaci ishrani, a ishrana je osnova.
Sačuvana
Decolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #428 poslato: Jun 13, 2013, 05:45:28 posle podne »

Hvala, a sta radim odnosno kako i sta pijem u danima kada ne treniram? :)
Sačuvana
AleksandarSpasic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #427 poslato: Jun 13, 2013, 05:08:12 posle podne »

Samo da ti kazem unapred da se neces pokajati sto pijes, jer stvarno deluje i odlican je i sto se tice ukusa a i cena je na nivou :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #426 poslato: Jun 13, 2013, 01:34:04 posle podne »

Kupio sam SCITEC 100% Whey, zeleo sam da pitam koji je najbolji nacin konzumiranja, da li je ok da se uzim pre i posle treninga, i posto mi je ostalo jos malo Twinlab Amino fuel-a da li ce smetati da to pijem uz to?!
I da li ce smanjiti dejstvo sagorevac ripped fuel extreme 100% whey-u, tj. da li smem i njega da konzumiram zajedno?

smeš zajedno, ripped fuel pre treninga 2 kapsule,  a whey protein sa vodom posle treninga 1 mericu.

Pre treninga ti ne treba protein, protien možeš ujutru uz ovsene pahuljice npr ili izmeĂ°u obroka u toku dana sa dodatkom npr badema ili lešnika (tada možeš i sa mlekom da ga napraviš).

Amino fuel 2 supene kašike pre treninga ili u toku treninga ukoliko trening duže traje.
Sačuvana
Decolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #425 poslato: Jun 13, 2013, 11:47:09 pre podne »

Kupio sam SCITEC 100% Whey, zeleo sam da pitam koji je najbolji nacin konzumiranja, da li je ok da se uzim pre i posle treninga, i posto mi je ostalo jos malo Twinlab Amino fuel-a da li ce smetati da to pijem uz to?!
I da li ce smanjiti dejstvo sagorevac ripped fuel extreme 100% whey-u, tj. da li smem i njega da konzumiram zajedno?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #424 poslato: Jun 13, 2013, 12:03:07 pre podne »

Ukoliko protein uzimas ujutru, onda je najbolje njega kombinovati, tj da ti protein sa ovsenim npr bude dorucak. Radis fazu punjenja pa uzimas kreatin ujutru, jel tako? Inace, mozes mesati protein i kreatin, ne smetaju jedan drugom.
Sačuvana
sale18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #423 poslato: Jun 12, 2013, 11:55:21 posle podne »

KAda da pijem protein ujutru, jel moze da se mesa sa kreatinom 20 min pre dorucka?
Sačuvana
pumping iron
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #422 poslato: Jun 07, 2013, 12:28:49 pre podne »

sve pohvale za brzi odgovor ... :)

a posto sada znam da je biotech i scitech bez gmo dali je i   tw whey bez ? ili ostaje u domenu nagadjanja
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #421 poslato: Jun 07, 2013, 12:02:20 pre podne »

Već smo pričali više puta o GMO soji, pa da se ne ponavljamo. :) Evo linka http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=152741.msg2143651#msg2143651

Ukratko, prisustvo gmo je 0,2%.

Što se tiče TW Whey Fuel-a, i dalje je isto - koncentrat + izolat u sastavu.
Sačuvana
pumping iron
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #420 poslato: Jun 06, 2013, 11:38:45 posle podne »

vidim naslov teme je "pitanja i utisci o whey proteinu" pa reko da priupitam nesto.... :)
vec duzi niz godina sa odredjenim pauzama  korisitim dymatize elit whey i mogu da kazem da je ,bar sto se mene tice,jedan od boljih whey proteina u pansportovoj ponudi,medjutim pre izvesnog vremena mozda dve godine unazad proizvodjac je poceo da koristi genetski modifikovano sojino ulje sto me nateralo da podignem obrvu i razmislim sta dalje ... interesuje me dali neko zna koja kolicina tog ulja ulazi u sastav ovog proteina ?
i interesuje me odnos dymatize elit vs twinlab 100% whey protein fuel .... ? posto na kutiji twinlabovog 100% whey protein fuel-a pise samo da je unutra whey protein ....pa me interesuje dali je koncentrat ili mesavina i koncentrata i izolata posto vidim nova je ambalaza pa su mozda malo menjali i sastav :) ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #419 poslato: Maj 23, 2013, 07:25:32 pre podne »

nema razloga da ne bude ok, protein je dobar, kao i proizvoĂ°ač, rok ok.... :)  proteinska je mešavina i može da bude malo "specifičan" ukus u odnosu na klasičan protein
a ukusi se razlikuju definitivno....


Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #418 poslato: Maj 22, 2013, 07:10:43 posle podne »

Zato sto sam ja isto imao tak osecaj neke lose cokolade u ustima,kada sam probao proteine nekih proizvodjaca koji su sadrzali kazein....poetna mog post-a je da je sa pakovanjem najverovatnije sve u redu
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #417 poslato: Maj 22, 2013, 03:56:25 posle podne »

Sa pakovanjem je verovatno sve u redu,nego nisi bas navikao na proteinske ukuse,pogotov na kazein koji je najspecificniji. Ja cist kazein sa vodom mislim da nikad vise necu piti jer mi je tezak. Ali nije nista sa pakovanjem. A to sto se Mo dopada ne mora da znaci da ce i tebi. To je jako individualno. :)
Kako mislis nisam navikao na proteinske ukuse? Popio sam ih do sada bas dosta, i to od razno raznih proizvodjaca :) A sto se tice toga da ima kazein u sebi, prosli koji sam popio, Biotech Nitro Gold, takodje je imao kazein a ukus je bio fenomenalan.
U svakom slucaju ne bih voleo da me neko pogresno shvati,da ja sad nesto pljujem SNI, nego eto cisto da pitam, jer do sada jos nisam osetio ovakav ukus, pa cisto da cujem i vasa iskustva.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 18 upita.