TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:18:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 247033 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #491 poslato: Oktobar 02, 2013, 10:08:43 pre podne »

Sorry sto se ubacujem nakon par dana....

Pijem protein profesional i mogu da kazem da sam bas zadovoljan, a najbolji ukus mi je coko kokos...vrhunski ukus...sve sam probo osim ukusa kapucino...svi su ok ali coko kokos vrh...
najbolji ste...pozz

fantastičan protein :)  hvala na pohvalama...

još nešto je meni interesantno kad je u pitanju Scitec-ov professional protein...

ella sir pomešan sa proteinom jagoda-bela čokolada i dodatkom eventualno nekog šumskog voća je kao voćni sladoled..
a probala sam i ella sir sa proteinom čoko-lešnik sa dodatkom lešnika... isto kao desert :)

tako da... predstavlja i jedan od načina za suzbijanje želje za slatkišima ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #490 poslato: Oktobar 01, 2013, 07:37:09 posle podne »

I kapućino je fantastičan, čak jedan od mojih omiljenih. :)

Hvala ti na prenetim utiscima. Uživaj u dobrom treningu i još boljem ukusu wheya. :)
Sačuvana
EeePCseries
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #489 poslato: Oktobar 01, 2013, 07:32:49 posle podne »

Sorry sto se ubacujem nakon par dana....

Pijem protein profesional i mogu da kazem da sam bas zadovoljan, a najbolji ukus mi je coko kokos...vrhunski ukus...sve sam probo osim ukusa kapucino...svi su ok ali coko kokos vrh...
najbolji ste...pozz
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #488 poslato: Septembar 25, 2013, 11:01:20 pre podne »

pozz... ima li neko iskustva sa mhn sport 100% whey pro ? cena mu je odlicna u odnosu na druge proizvodjace ,,, do sada sam pio bmxx xpert whey solidan ali manja pakovanja ,... sada sam izmedju mutant whey 2,3kg i mhn 100% whey pro ... toliko novac dozvoljava...
Nemamo MHN u ponudi, ali ti mogu reći da ima veći procenat proteina od Mutanta. Vidim da je reč o whey koncentratu, sa oko 72% proteina, što nije loše.
Nemam pojma kakvog je renomea MHN, nisam imao kontakta sa tim brendom. Mutant već jesam pio i dopada mi se. Odličan odnos cene i kvaliteta.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #487 poslato: Septembar 25, 2013, 09:03:54 pre podne »

10ak dana nije strašno. Koriste ljudi(meĂ°u kojima sam i ja) proteine i po 2-3 meseca nakon isteka roka. :D

Upravo tako, to vazi i za lekove pa i za preparate - mogu se koristiti nakon isteka roka bez problema dok god ne promene boju, miris ili konzistenciju. Ukoliko se cuvaju kako treba mogu se koristiti dugo po isteku roka.
Sačuvana
horkolerbus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #486 poslato: Septembar 25, 2013, 08:19:00 pre podne »

pozz... ima li neko iskustva sa mhn sport 100% whey pro ? cena mu je odlicna u odnosu na druge proizvodjace ,,, do sada sam pio bmxx xpert whey solidan ali manja pakovanja ,... sada sam izmedju mutant whey 2,3kg i mhn 100% whey pro ... toliko novac dozvoljava...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #485 poslato: Septembar 23, 2013, 05:03:48 posle podne »

Ma, gde da baciš zbog tako malog isteka roka. Uživaj u dobrom proteinu, kakav je Elite Whey. :)
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #484 poslato: Septembar 23, 2013, 04:39:40 posle podne »

E super, bilo mi je zao da bacim  :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #483 poslato: Septembar 23, 2013, 04:14:39 posle podne »

10ak dana nije strašno. Koriste ljudi(meĂ°u kojima sam i ja) proteine i po 2-3 meseca nakon isteka roka. :D
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #482 poslato: Septembar 23, 2013, 04:11:14 posle podne »

Kupio sam skoro kod vas na akciji Elite kojem je rok bio do kraja septemba. E sad meni je ostalo jos oko pola kg pa me zanima da li da ga koristim jos desetak dana posle isteka roka?
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2013, 04:38:04 posle podne od strane aca777 » Sačuvana
InStruktOr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #481 poslato: Septembar 23, 2013, 02:50:39 posle podne »

Prvo ishrana da se sredi,onda odredjena konstantnost u tome,pa tek onda supsi.
Naravno, na prvom mestu ishrana :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #480 poslato: Septembar 23, 2013, 02:39:22 posle podne »

Prvo ishrana da se sredi,onda odredjena konstantnost u tome,pa tek onda supsi.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #479 poslato: Septembar 23, 2013, 02:21:55 posle podne »

Ako ima 16 godina i ozbiljno trenira whey protein mu zaista neće škoditi... naprotiv.

Ali svakako, ima tu i psihološkog efekta, znam koliko su suplementi u tom periodu popularni meĂ°u momcima tih godina :)  tako da i zbog toga ne treba žuriti sa suplementima, da mu bude cilj da nauči što pravilnije da se hrani
Sačuvana
InStruktOr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #478 poslato: Septembar 22, 2013, 01:03:40 posle podne »

Pa whey protein mogu piti zene koje doje, a i u sastavu je dohrana ( mleka ) za bebe, nema boljeg objasnjenja od toga, samo je pitanje da li je to uopste nekome potrebno ili ne.

Mozes nam reci nesto vise o svom bratu, kako se hrani, da li trenira pa cemo videti sta je tu najbolje. Mozes otvoriti svoju temu u delu foruma za pocetnike pa tu sve izloziti, ako vec ne postoji neka slicna.
Trenira boks, zeli nabaciti malo mase, oko 5-6 kg. Ishrana mu je sredjena, i trenira u teretani.. Ali to je sad nebitno, jedino sto me zanimalo je koja je granica, tj ako granica postoji uopste :) Pozz, i hvala :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #477 poslato: Septembar 22, 2013, 12:43:27 posle podne »

Pa whey protein mogu piti zene koje doje, a i u sastavu je dohrana ( mleka ) za bebe, nema boljeg objasnjenja od toga, samo je pitanje da li je to uopste nekome potrebno ili ne.

Mozes nam reci nesto vise o svom bratu, kako se hrani, da li trenira pa cemo videti sta je tu najbolje. Mozes otvoriti svoju temu u delu foruma za pocetnike pa tu sve izloziti, ako vec ne postoji neka slicna.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 19 upita.