TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 10:29:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 248065 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1031 poslato: Januar 17, 2015, 10:48:15 pre podne »

Ja sam uzeo Power protein, jako mi se svidja, jedino je previse kremast sa mlekom za moj ukus
Ali sa vodom mi se mnogo svidja (cokolada-lesnik)

Inace, posle HyperMass5000 ovo je spas sto se tice ukusa (ono je uzas) (morao sam to da dodam iako nije whey  ;D )

Drago mi je da ti se sviĂ°a Power Protein! :)    inače, ako želiš da napraviš sam svoj gejner, nešto nalik hypermassu samo dodaš dekstrozu čistu i to je manje više to :)

i meni se taj kremasti ukus sviĂ°a, ali naravno ukusi nam se svima razlikuju
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1030 poslato: Januar 16, 2015, 07:16:35 pre podne »

Meni je to što je kremast, a jeste, prednost, ali svako ima drugačiji ukus i zahteve...
Sačuvana
wolf96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #1029 poslato: Januar 16, 2015, 04:38:43 pre podne »

Ja sam uzeo Power protein, jako mi se svidja, jedino je previse kremast sa mlekom za moj ukus
Ali sa vodom mi se mnogo svidja (cokolada-lesnik)

Inace, posle HyperMass5000 ovo je spas sto se tice ukusa (ono je uzas) (morao sam to da dodam iako nije whey  ;D )
« Poslednja izmena: Januar 16, 2015, 04:42:55 pre podne od strane wolf96 » Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1028 poslato: Januar 15, 2015, 08:08:23 posle podne »

Pa, verovatno...
:)
Možda konačno probam ISO-100 posle njega; taman mu otprilike dodje to što se tiče uštede...
:D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1027 poslato: Januar 15, 2015, 06:12:39 posle podne »

Pazario sam ovaj skuplji Scitecov jagoda-bela čokolada.
Mislim da neću više eksperimentisati po pitanju ukusa wheya, pošto mi se jako svidja...
:D
Nije bio u ZR-u ovaj Power Protein...
:/
Vidim da ste ga baš dosta nahvalili, tako da kada popijem ovaj, sigurno ću pazariti vaš (kontam da  će do februara stići u ZR...).
:D

Mislim da je već sada stigao. Bićeš oduševljen i njime. S obzirom na odnos cene i kvaliteta, vrlo moguće da ćeš se dugo zadržati na Power Proteinu. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #1026 poslato: Januar 14, 2015, 10:50:50 pre podne »

Ako pričamo o ukusima onda je Scitec po meni jedan od najboljih po tom pitanju.
Zaista se trude da svojim ukusima zadovolje svakoga što je svakako velika prednost.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1025 poslato: Januar 14, 2015, 09:29:27 pre podne »

Pazario sam ovaj skuplji Scitecov jagoda-bela čokolada.
Mislim da neću više eksperimentisati po pitanju ukusa wheya, pošto mi se jako svidja...
:D
Nije bio u ZR-u ovaj Power Protein...
:/
Vidim da ste ga baš dosta nahvalili, tako da kada popijem ovaj, sigurno ću pazariti vaš (kontam da  će do februara stići u ZR...).
:D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #1024 poslato: Januar 10, 2015, 11:10:51 pre podne »

Zdravlje nema cene i ko hoće da ga reskira zbog neke male razlike u ceni neka to i radi.
Mnogo je bolje da ako i treba malo se ušteti i onda kupi suplement u prodavnici koja se time i bavi kao što je Pansport jer znate da je to sto posto proverena roba i imate garanciju za vaše zdravlje pre svega.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #1023 poslato: Januar 10, 2015, 09:50:45 pre podne »

SUpelement je sigurno jeftiniji nego da kupiš od registrovanog uvoznika, s tim da nemaš nikakvu potvrdu da je suplement ispravan i da je prošao sve kontrole. U Pansportu se bukvalno SVAKI uvoz šalje na analize i svaki proizvod je registrovan u Ministarstvu zdravlja, zato i imamo cene više od preprodavaca. Najiskrenije,  "na crno" bih možda kupila patike, da uštedim, ali hranu, lekove i sl. nikad. Otkud znam na šta je neko spreman radi zarade i na koji način mogu da ugrozim, pre svega, svoje zdravlje. Tako da, razmisli dva puta, da li ti je bitnije 1000 din manje ili da ti se nešto desi.
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1022 poslato: Januar 09, 2015, 09:08:38 posle podne »

Pa ja sam mislio na sve vrste prevara pa i tu.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #1021 poslato: Januar 09, 2015, 06:01:41 posle podne »

Gledaj u bilo cemu gde postoji mali broj prodavaca i ako postoji velika razlika u kupovnoj i prodajnoj ceni (profit) tezi se da sto vise ljudi udju na to trziste kao prodavci jer misle da mogu na neki nacin da zarade.
Tako imate primer cigareta, prodavnica uzme npr po pakli 30 dinara i plus porez koji prati 20 posto od cene da kazemo jos 30 znaci ako neko proda to van prodavnice i unese u drzavu na crno on ima sansu da zaradi 60 dinara po pakli.
I to vam se desava u svakoj grani privrede gde postoji odredjeni visak vrednosti koji moze da se zaradi. To se tesko suzbija.

A da neko sam to pravi kuci ( Breaking Bad) :D sve je moguce ali tesko cini mi se :D ili npr ako u ponudi imas 5 razlicitih vrsta , whey NO vitamine.. pa razlicita pakovanja da se nabave pa praskovi da se naprave u ukusima pa da se to vakumira. Al rade ljudi svasta :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1020 poslato: Januar 09, 2015, 05:38:22 posle podne »

Ja sam uzimao desetak puta do sad tako i nikad nikakvih problema, samo uzimajte od onih sto imaju puno pozitivnih ocena i opusteno.
Ne misle oni na tu vrstu prevare, nego na onu da ti unutra bude neki drugi prah sa ukusom, a ne whey npr.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1019 poslato: Januar 09, 2015, 04:59:18 posle podne »

Ja sam uzimao desetak puta do sad tako i nikad nikakvih problema, samo uzimajte od onih sto imaju puno pozitivnih ocena i opusteno.
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #1018 poslato: Januar 09, 2015, 04:47:34 posle podne »

Moje licno misljenje je da ne treba kupovati suplemente po takvim sajtovima i stranicama jer prevara takvog tipa je na sve strane. Tako da vodite racuna :)
Sačuvana
maja Pavlovic
nikola1970
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #1017 poslato: Januar 09, 2015, 04:37:13 posle podne »

Uzimaj slobodno, nema greške. :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.