TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:08:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 247038 puta)
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #1091 poslato: Jun 21, 2015, 10:31:57 posle podne »

Imam problem sa varenjem whey-a. Da budem precizniji nadimam se, imam grčeve u stomaku, gasove i dijareju. Kada promenim proizvoĂ°ača, a promenio sam ih dosta (Ultimate Nutrition, Dymatize, Scitec, Amix) neko vreme bude sve u redu, otprilike do pola popijene kante od 2,3 kg, a onda počinju standardni gore navedeni problemi. I tako u krug. Inače, znam da sam netolerantan na laktozu.
Da li je rešenje za moje probleme izolat/hidrolizat kao što je npr. Dymatize Iso 100?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1090 poslato: Maj 06, 2015, 04:13:36 posle podne »

Izolat je najviše zastupljen, ali ima i koncentrata.
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1089 poslato: Maj 06, 2015, 02:49:33 posle podne »

Jel iso whey zero ima samo izolat surutke posto tako pise u sastavu, a na sajtu je u odeljku koncentrat + izolat?
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #1088 poslato: April 17, 2015, 01:38:45 posle podne »

Vrlo je moguće da se desila neka zabuna sa isporukom robe sa sajta kupujem prodajem, greške se, naravno svima dešavaju, pa tako i nama. Trudimo se da ih svedemo na minimum i da naši potrošači budu zadovoljni.
Što se tiče brisanja postova, Monika je u pravu. Svi postovi koji imaju navedenu tematiku se odmah brišu.
S obzirom na to da je navedeni problem rešen odmah, i post je obrisan i stvarno ne vidim u tome problem.

Što se tiče loših komentara na rad foruma ništa ne brišemo, ne brišemo komentare ni na FB čak. Mi radimo transparentno. Volimo da čujemo sve što imate da kažete i na našu sreću dobrih stvari je i dalje mnogo više.

Tako da, keep up with good work  :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #1087 poslato: April 17, 2015, 10:01:20 pre podne »

Iskreno mislim da to nema nikakve veze,nikada kada sam uzimala iz Pansporta nisam obracala paznju na to,jer imam potpuno poverenje u tu firmu. Jer da gresim ne verujem da bi ta firma i dan danas bila jedna od najboljih posle toliko godin rada :)

Samo da dodam nije jedna od najboljih već je najbolja i najjača kao i najrasprostranjenija u Srbiji a uskoro i šire.
Ovo ne kažem jer su mi sponzori skoro deset godina već zato što je to realnost.
Sačuvana
djnemanja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1086 poslato: April 16, 2015, 09:50:53 posle podne »

Hvala puno svima na odgovorima :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1085 poslato: April 16, 2015, 06:58:53 posle podne »

Pecha, brišu se postovi u tri slučaja i to nije tajna:

1) ako su poruke uvredljivog i sličnog sadržaja
2) ako se pominju nedozvoljena sredstva i doping supstance u njima jer stvaramo konfuziju meĂ°u potrošačima
3) ako se reklamiraju drugi dobavljači ili ako se postavljaju linkovi ka konkurentskim firmama, ili ako se komentarišu nelegalni dobavljači suplemenata. O tome stvarno nije OK pisati na Pansport forumu.
Napisao jedan decko u temi, koliko se secam, ''kritike PS-a'' da je porucio sa kupujem-prodajem od vas suplemente koji su imali dosta snizenu cenu. To mi je bilo cudno i ja sam sam proverio na KP i stvarno su cene bile dosta snizene u poredjenju sa cenama sa sajta. Decku je stigla suplementacija po dosta vecoj ceni (verovatno po ceni sa sajta) i lik je vratio suplemente. Pitao vas je zasto ste to tako lose uradili i rekao vam da ste neprofesionalni, neozbiljni i da vise nece narucivati kod vas. Post mu je izbrisan posle 10 min.

Pa te ja sad pitam, Mo, pod koju stavku od ove tri - koliko si nabrojala, spada njegov posto posto je izbrisan ? Naravno nadam se da se neces izvlaciti na to kako ne znas o cemu pricas. Ja se odlicno toga secam.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1084 poslato: April 16, 2015, 04:21:33 posle podne »

Pozdrav.
Nadam se da nisam promasšio temu. Danas sam u Pansportovoj radnji kupio Scitec 100% whey protein, ambalaža od 2,3kg. Kada sam ga otvorio, ona zastita je vec bila odlepljena. Da li se to desava povremeno, jednostavno da popusti lepak, ili da reklamiram?

Dešava se, i meni se desilo, taj lepak zaštitne folije nije toliko jak i često se dešava da ostane sa unutrašnje strane poklopca.  Možeš biti bezbrižan što se proizvoda tiče.

Pozdrav.
Nadam se da nisam promasšio temu. Danas sam u Pansportovoj radnji kupio Scitec 100% whey protein, ambalaža od 2,3kg. Kada sam ga otvorio, ona zastita je vec bila odlepljena. Da li se to desava povremeno, jednostavno da popusti lepak, ili da reklamiram?
Bilo je slicnih primedbi i iste su bile OBRISANE. Verovatno ce i tvoj, jer oni u zadnje vreme nesto mnogo vole da brisu nase postove. ''KUPUJTE SAMO PROVERENO'' hahahaha

Pecha, brišu se postovi u tri slučaja i to nije tajna:

1) ako su poruke uvredljivog i sličnog sadržaja
2) ako se pominju nedozvoljena sredstva i doping supstance u njima jer stvaramo konfuziju meĂ°u potrošačima
3) ako se reklamiraju drugi dobavljači ili ako se postavljaju linkovi ka konkurentskim firmama, ili ako se komentarišu nelegalni dobavljači suplemenata. O tome stvarno nije OK pisati na Pansport forumu.

« Poslednja izmena: April 16, 2015, 04:23:30 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #1083 poslato: April 16, 2015, 01:24:49 posle podne »

Iskreno mislim da to nema nikakve veze,nikada kada sam uzimala iz Pansporta nisam obracala paznju na to,jer imam potpuno poverenje u tu firmu. Jer da gresim ne verujem da bi ta firma i dan danas bila jedna od najboljih posle toliko godin rada :)
Sačuvana
maja Pavlovic
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1082 poslato: April 16, 2015, 08:43:35 pre podne »

Da li se to desava povremeno, jednostavno da popusti lepak, ili da reklamiram?
Dešavalo se i meni.
Mislio sam da nije toliko bitno, pošto ima onu foliju preko poklopca...
:)

u zadnje vreme nesto mnogo vole da brisu nase postove.
Nisam primetio...
 :o
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1081 poslato: April 15, 2015, 11:54:01 posle podne »

Pozdrav.
Nadam se da nisam promasšio temu. Danas sam u Pansportovoj radnji kupio Scitec 100% whey protein, ambalaža od 2,3kg. Kada sam ga otvorio, ona zastita je vec bila odlepljena. Da li se to desava povremeno, jednostavno da popusti lepak, ili da reklamiram?
Bilo je slicnih primedbi i iste su bile OBRISANE. Verovatno ce i tvoj, jer oni u zadnje vreme nesto mnogo vole da brisu nase postove. ''KUPUJTE SAMO PROVERENO'' hahahaha
Sačuvana
Panta rei, panta res.
djnemanja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1080 poslato: April 15, 2015, 11:38:11 posle podne »

Pozdrav.
Nadam se da nisam promasšio temu. Danas sam u Pansportovoj radnji kupio Scitec 100% whey protein, ambalaža od 2,3kg. Kada sam ga otvorio, ona zastita je vec bila odlepljena. Da li se to desava povremeno, jednostavno da popusti lepak, ili da reklamiram?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1079 poslato: Mart 12, 2015, 07:25:03 pre podne »

da li je neko probao plavi scitec whey od cokolade  sad je na akciji 6330din 
kakav je ukus da li je kao bio tech (vise kakao ukus nego cokoladni)   ili je bas prava cokolada?
I jedan i drugi imaju dobar ukus, Biotech intenzivniji, meni lično Scitec lepši.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1078 poslato: Mart 11, 2015, 10:35:11 posle podne »

Ja nisam probao bio tech ali scitec od čokolade mi se svideo. Takođe kada je plavi protein u pitanju dobar je i ukus tiramisu, njega trenutno koristim :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1077 poslato: Mart 11, 2015, 09:59:54 posle podne »

Meni se sviĂ°a Scitecov ukus čokolade. Nešto ne mogu da se setim Biotechove čokolade, ali zato lešnik ne zaboravljam (fantastičan ukus). :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.