TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395185 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 07:23:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o gejnerima  (Pročitano 28900 puta)
mpm rules
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #65 poslato: Jun 27, 2014, 03:01:30 posle podne »

imam 65kg i 175cm visine
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #64 poslato: Jun 27, 2014, 07:03:35 pre podne »

Ljudi hitno mi treba pomoc ili savet,kako god,razmisljam da uzmem neki gejner da nabacim malo mase,pa sse dvoumim izmedju ovog http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/NU1093-Mass-Fusion.html i ovog http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html . ali ne bih hteo da dobijem mnogo sala pa nzm da li da uzimam gejner ili neki whey?
Napisi visinu i tezinu. Onda nam je lakse da te uputimo u to da li ti treba whey+kreatin ili gejner.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #63 poslato: Jun 26, 2014, 11:40:07 posle podne »

Oba koristio i moja ti je preporuka ipak Mass, jer se vise isplati a dobices i ovaj sejker :-D Gejner se brzo trosi, bolje ti je sto vece pakovanje, a po sastavu su tu negde. Ako si bas mrsav, onda gejner. Ovako ti je najbolje protein i kreatin za pocetak.
« Poslednja izmena: Jun 26, 2014, 11:44:26 posle podne od strane aca777 » Sačuvana
mpm rules
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #62 poslato: Jun 26, 2014, 10:57:59 posle podne »

Ljudi hitno mi treba pomoc ili savet,kako god,razmisljam da uzmem neki gejner da nabacim malo mase,pa sse dvoumim izmedju ovog http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/NU1093-Mass-Fusion.html i ovog http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html . ali ne bih hteo da dobijem mnogo sala pa nzm da li da uzimam gejner ili neki whey?
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #61 poslato: Novembar 03, 2013, 12:00:54 pre podne »

Hvala na odgovoru. Pretpostavio sam da nivelaciju cena radite ponedeljkom i da je zbog toga, ali rekoh da proverim za svaki slucaj ;-)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #60 poslato: Novembar 02, 2013, 11:00:31 posle podne »

Nije praktično, ali pošto je vikend i najtačniji odgovor bi dobio tek u ponedeljak, hajde da probam da ti odgovorim ovako "na slepo".

Kada si pokušao da kupiš ovaj proizvod? Ovo su nove cene i nova akcija koja je započeta 1. novembra, tj. juče.

Izmena posta: Uspeo sam da isčupam informaciju da će nove cene u radnjama biti na snazi od 4. nov, tj. od ponedeljka. Tada ćeš sigurno moći da kupiš željeni proizvod po akcijskoj ceni. :)
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2013, 11:18:54 posle podne od strane Robert » Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #59 poslato: Novembar 02, 2013, 10:50:59 posle podne »

Ovde na sajtu stoji da je Super mass gainer na akciji, medjutim u prodavnici u Bulevaru nisu hteli da mi prodaju po akcijskoj ceni. Sta se desava?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #58 poslato: Septembar 30, 2013, 10:12:33 pre podne »

Ja imam jednu nedoumicu oko gejnera. Na deklaracijama nekih proizvodjaca stoji da manje vise svaki ima oko 400-500 cal na 100g praha. Ono sto mene buni su seceri na deklaraciji, na nekima stoji da imaju 3g, 4g, 5g secera a na nekima i manje od 1g, ali u napomeni stoje kao ostali sastojci izmedju ostalog dexstroza koja je prost secer sa visokim glikemiskim indeksom, mozda i vecim od obicnog secera, maltodextrin isto tako prost secer(njegov glikemiski index neznam), pa me interesuje koja je kolicina na primer dextrose ili maltodextrina ako na proizvodu pise da ima 4g secera u 70g ugljenih hidrata( otprilike)? Ovo me interesuje jer sam ja diabeticar i po tome sto pise na deklaraciji ja bi mogao da koristim gainer bez problema posle treninga jer 3g-4g secera posle treninga telo i ne oseti, a sa druge strane kad se bolje procita deklaracija I vidi da sadrzi dex ili maltodex onda to menja celokupnu sliku. Sta je na kraju tacno, da li su tih par grama secera iz te dextrose ili maltodex, ili ti seceri plus maltodex ili dext. Izvinjavam se na duzem postu ali nisam znao kako bolje da se izrazim. Hvala I pozdrav

Ćao, razumem tvoje pitanje.

Npr uporeĂ°ujući dva proizvoda, npr Mass 20  i Volumass 35 - mass 20 sadrži samo šećere ili samo dekstrozu, dok Volumass 35 sadrži pretežno maltodekstrin (glavni izvor hidrata u njemu) i veoma malo šećera (dekstroze).

Ja mislim da je najsigurnija opcija za tebe da uzmeš čist protein i da ugljene hidrate sam doziraš po potrebi - imamo odvojeno dekstrozu i maltodekstrin.

Nećeš ništa izgubiti ako ne uzimaš gejner a svakako je mnogo sigurnije u tvom slučaju.
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #57 poslato: Septembar 29, 2013, 08:12:08 posle podne »

@loco lobo verovatno zavisi od suplementske kompanije ali ako pise da ima 4gr secera dextroza i maltodextrin bi trebali da upadnu u ta 4gr a ostatak bi trebao da bude iz vlakana i kompleksnih uha

@Nikola90 sumnjam da je "peckanje" glavni indikator da BA radi ali ja na primer ako uzmem ispod 5gr ne osetim isto kad uzmem 6gr osetim xd pa se drzim jedne doze :)
Sačuvana
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #56 poslato: Septembar 29, 2013, 06:59:35 posle podne »

Da li ima neko od moderatora (posto su oni upuceni bolje u svoje proizvode) ili mozda doktora koji bi mogli da mi odgovore i razjasne malo moj prethodni post vezan za gejnere?
Sačuvana
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #55 poslato: Septembar 28, 2013, 09:00:11 posle podne »

Ja imam jednu nedoumicu oko gejnera. Na deklaracijama nekih proizvodjaca stoji da manje vise svaki ima oko 400-500 cal na 100g praha. Ono sto mene buni su seceri na deklaraciji, na nekima stoji da imaju 3g, 4g, 5g secera a na nekima i manje od 1g, ali u napomeni stoje kao ostali sastojci izmedju ostalog dexstroza koja je prost secer sa visokim glikemiskim indeksom, mozda i vecim od obicnog secera, maltodextrin isto tako prost secer(njegov glikemiski index neznam), pa me interesuje koja je kolicina na primer dextrose ili maltodextrina ako na proizvodu pise da ima 4g secera u 70g ugljenih hidrata( otprilike)? Ovo me interesuje jer sam ja diabeticar i po tome sto pise na deklaraciji ja bi mogao da koristim gainer bez problema posle treninga jer 3g-4g secera posle treninga telo i ne oseti, a sa druge strane kad se bolje procita deklaracija I vidi da sadrzi dex ili maltodex onda to menja celokupnu sliku. Sta je na kraju tacno, da li su tih par grama secera iz te dextrose ili maltodex, ili ti seceri plus maltodex ili dext. Izvinjavam se na duzem postu ali nisam znao kako bolje da se izrazim. Hvala I pozdrav
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #54 poslato: Jul 08, 2013, 04:07:12 posle podne »

Poz svima. Interesuje me sta mislite o ovom gejneru?   http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN266-REAL-Gains-formula.html  Vidim da je na akciji pa se razmisljam da ga uzmem. Takodje sam dobio na poklon od prijatelja http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-performansi/Ostalo/PL1036-Beta-Alanin-Extreme.html  pa me interesuje da li ima ikakvog efeka kombinovati ga sa gejnerom, i koliko se BA konzumira dnevno?

jedan od kvalitetnijih gejnera iz naše ponude, poznata firma Universal, mislim da je dobar odnos cena kvalitet te ukoliko tražiš gejner ovo je dobar izbor.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #53 poslato: Jul 08, 2013, 04:03:22 posle podne »

koliko se BA konzumira dnevno?

4-6g dnevno u minimum 2 doze na prazan stomak
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #52 poslato: Jul 08, 2013, 04:00:03 posle podne »

Poz svima. Interesuje me sta mislite o ovom gejneru?   http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN266-REAL-Gains-formula.html  Vidim da je na akciji pa se razmisljam da ga uzmem. Takodje sam dobio na poklon od prijatelja http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-performansi/Ostalo/PL1036-Beta-Alanin-Extreme.html  pa me interesuje da li ima ikakvog efeka kombinovati ga sa gejnerom, i koliko se BA konzumira dnevno?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #51 poslato: Maj 09, 2013, 02:50:34 posle podne »

Uf jako je mala kolicina.
I jos nesto, od kada pijem Super Mass gejner upale su mi se znatno smanjile. Ranije na rukama i grudina upala bude mnogo jaka i traje par dana, sad dobijem malo i odma prodje posle 1 dana. Da li unutra ima dovoljna kolicina Glutamina?

pre će biti da je adaptacija na trening - što je ok, ne treba stalno da imaš upale.  Ali svakako Super mass ti pomaže u oporavku i delom može imati uticaj, mada količina bcaa i glutamina nije posebno velika.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.