TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394941 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 03:39:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje telesne težine  (Pročitano 53209 puta)
milos92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #170 poslato: Mart 27, 2015, 03:26:23 posle podne »

Pozdrav, trenutno uzimam Amino 1900 (Universal Nutrition) Kre - alkalyn 3000 (EFX) i Iso whey Zero...koristim sve ovo nekih mesec dana, zadovoljan sam kako utice na mene i kako treniram a i rezultatima..Imam par pitanja...
Kre alkalyn - na vasem sajtu pise da se pije jedna pre i jedna posle treninga, a na kutiji proizvodjaca pise da se piju 4 tablete sat vremena pre treninga, ja uzimam 3 pre treninga i super deluje
Amino 1900 - Na vasem sajtu pise da se uzima 1 tableta na prazan stomak ili pre treninga na kutiji pise da se uzima od 3-5 dnevno pre ili posle treninga a moze i tri puta dnevno da se uzima (10-15) ukupno...ja koristim 2 posle treninga a nakon toga popijem whey protein...
Ja koristim onako kako je proizvodjac napisao samo u malo manjim kolicinama...
Glavno pitanje je, posto Kre alkalyn imam da pijem jos mesec dana, takodje i amino kiselina, a whey-a mi ostalo za par dana, sta uzeti za sledeci mesec uz ova dva proizvoda? Gainer ili opet neki Whey? *Imam oko 67kg..177 visok
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #169 poslato: Avgust 10, 2013, 09:52:30 posle podne »

Mislim da nema potrebe za toliko piletine dnevno već da moraš videti koliko tebi odgovara a za to je potrebno vreme.Bcaa su uvek dobrodošle i staro je pravilo Bcaa nikada dosta!  Po meni jako dobar i veoma potreban suplement.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #168 poslato: Avgust 07, 2013, 10:11:27 pre podne »

Za whey sam se odlucio a vjerovatno cu bcaa uzeti. Hvala za savete ;) A to za kilo mesa ce teze da ide ;D


Imas za Bcaa koji je 3 i kusur crvene 300 gr,za te pare skoro pa 10 kg piletine na popustu, a ta piletina bi te vise svakako uradila ;) Da nemas love,ne bi kupovao bcaa koji ti i ne treba ako nemas druge uslove.. A pogotovu ako ides na masu,klasicno bacanje para. Evo ja se i rezem bez bcaa, rezem se sa mesom, haha
Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #167 poslato: Avgust 07, 2013, 10:07:28 pre podne »

Za whey sam se odlucio a vjerovatno cu bcaa uzeti. Hvala za savete ;) A to za kilo mesa ce teze da ide ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #166 poslato: Avgust 06, 2013, 11:36:40 posle podne »

Ok a bilo bi pozeljno obadvoje ;D Vidjecu mogu li da ubacim i bcaa i glutamin .Hvala na dogovoru :)

JOs fali tu kilo mesa dnevno i bice od tebe nesto ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #165 poslato: Avgust 06, 2013, 10:00:58 posle podne »

Uzmeš whey i bcaa,  i to ti je, koji god da imaš cilj, pun pogodak. Naravno, glutamin je uvek dobrodošao.
Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #164 poslato: Avgust 06, 2013, 09:41:24 posle podne »

Ok a bilo bi pozeljno obadvoje ;D Vidjecu mogu li da ubacim i bcaa i glutamin .Hvala na dogovoru :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #163 poslato: Avgust 06, 2013, 08:36:38 posle podne »

IzmeĂ°u glutamina i bcaa ja bih uvek izabrao ovo drugo. Glutamin je više usmeren na oporavak mišića, a BCAA su antikatabolici.
« Poslednja izmena: Avgust 06, 2013, 08:39:57 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #162 poslato: Avgust 06, 2013, 06:20:44 posle podne »

Dobar dan evo da vam postavim pitanje u vezi AM tj koje odabrati u dilemi sam dali bcaa ili glutamin pa da mi kazete vasa iskustava ako mozete koji da kupim hvala puno na odgovorima ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #161 poslato: Jun 10, 2013, 09:25:08 posle podne »

Naravno da može, ali ne zaboravi i dobru podlogu, tj. adekvatnu ishranu. :)
Sačuvana
strelac 2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #160 poslato: Jun 10, 2013, 09:15:17 posle podne »

moze li se dobiti na masi sa kobinacijom proteina i kreatina?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #159 poslato: Maj 15, 2013, 08:05:06 posle podne »

A, možda, za nešto manje para, još bolja kombinacija, poput ove :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=177691.msg2475162#new
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #158 poslato: Maj 15, 2013, 03:16:52 posle podne »

Ipak Elite Mass  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #157 poslato: Maj 15, 2013, 01:51:46 posle podne »

Pozz, zanima me vas savet sto se tice suplemenata..
Idem 6 meseci u teretanu i nabacio sam 7kg do sada a ne uzimam nista od suplemenata...e sad vec 2 meseca stojim na istoj kilazi i ne mrdam :)  pa predostavljam da bih progurao i nabacio jos neko kilo sa nekim gejnerom..
da li je ok uzeti http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN180-Mass-20.html za pocetak a kasnije neki jaci (proteinski).
Pozz, zanima me vas savet sto se tice suplemenata..
Idem 6 meseci u teretanu i nabacio sam 7kg do sada a ne uzimam nista od suplemenata...e sad vec 2 meseca stojim na istoj kilazi i ne mrdam :)  pa predostavljam da bih progurao i nabacio jos neko kilo sa nekim gejnerom..
da li je ok uzeti http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN180-Mass-20.html za pocetak a kasnije neki jaci (proteinski).

Rešenje je samo povećati kalorijski unos, e sad kako ćeš to da uradiš imaš dve opcije
prva - da više jedeš, i ako je moguće što kvalitetniju hranu
druga - da više jedeš i ako je moguće što kvalitetniju hranu :)  i da dodaš gejner da tvoj ukupan dnevni kalorijski unos bude još veći.

Kad je u pitanju izbor gejnera, Mass 20 ima niži procenat proteina, možda bi bilo dobro da probaš sa Nutrabolics Mass fusion, Dymatize Super mass, ili čak Dymatite Elite mass (najbolji izbor ako mene pitaš).
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #156 poslato: Maj 15, 2013, 08:33:32 pre podne »

Pozdrav, nov sam na forumu, pa evo citam malo o ovim suplementima... i mislim da za one koji hoce da nabace masu nimalo ali bas nimalo nisu potrebni suplementi (mnogi se verovatno nece sloziti), sem za one koji su specijalni slucajevi sto se tice dobijanja na tezini. Ja sam bio jedan od onih koji misle da koliko god da pojedu da se nikada nece ugojiti i da ce stalno "stajati" na istoj kilazi. Imao sam 185cm i SAMO 65kg mozete zamisliti kako to izgleda. :S i nisam ni po koju cenu zeleo da tako ostane. Negde krajem novembra 2012 sam krenuo u teretanu i idem evo ima vec 5 meseci, za tih 5 meseci sam dobio ogromnih 13kg!! Zacrtao sam sebi cilj i ni jedan ama bas ni jedan trening nisam preskocio (5 puta nedeljno), o hrani da ne pricam.. jeo sam 5-6 puta i to za 2 coveka, mnogo puta sam jeo na silu.. ali nisu bili to neki proteinski obroci kao sto se vecina pridrzava, vec sam se samo fokusirao na kolicinu hrane koju unosim.Znaci sve zavisi od vas i nijedan protein,gejner,kreatin ili bilo sta drugo vam nece pomoci ako se ne hranite dovoljno dobro. Sada imam 185cm i 79kg i planiram da nabacim jos 4,5 kg i to bi bilo to...  :)
Samo me nervira sto mi se pojavila mala strija kod pazuha leve ruke, skoro da se ne primecuje ali meni smeta :-\ ali su mi rekli da je to zbog toga sto sam se naglo ugojio ili sta vec...

ovaj post može u sticky ;D amin za sve hardgainere i ove što pitaju koji je gejner bolji ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 17 upita.