TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394577 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:43:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje telesne težine  (Pročitano 53070 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #185 poslato: Jun 25, 2015, 06:55:09 pre podne »

I ja sam u sličnoj situaciji. Meni moja kilaža stoji, snaga mi je ok čak sam i pojačao malo težine, ali kada se skinem ispred ogledala, kao da sam se ''smanjio'', sve je izrezano ali ... bedak.  :P
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #184 poslato: Jun 17, 2015, 10:16:51 posle podne »

Mene interesuje kako ja u zadnje vrijeme osjecam da sam napredovao i vidi se to i snaga mi se povecala,tj. dizem vise a kilaza mi opada a u suficitu sam svaki dan sa kalorijama(300-400 kalorija suficita).Da li je to zbog vode jer se bas dosta znojim?

Za neki osetniji "suficit" će ti trebati bar 500 kCal( i više na dnevnom nivou)...

Šta kaže ogledalo? Šta kaže vaga?

Da li si dobro hidriran u toku treninga? Koliko dugo ti traju treninzi? Koristiš li izotonične napitke? U koje vreme vežbaš? Da li je teretana u kojoj vežbaš klimatizovana?

Za koliko ti je "kilaža opala"? U kom vremenskom periodu?
« Poslednja izmena: Jun 17, 2015, 10:18:36 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
gile89bl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #183 poslato: Jun 17, 2015, 05:46:02 posle podne »

Mene interesuje kako ja u zadnje vrijeme osjecam da sam napredovao i vidi se to i snaga mi se povecala,tj. dizem vise a kilaza mi opada a u suficitu sam svaki dan sa kalorijama(300-400 kalorija suficita).Da li je to zbog vode jer se bas dosta znojim?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #182 poslato: April 04, 2015, 12:36:40 pre podne »

Ja razmisljam samo o whey-y a hteo sam samo da se informisem kakvi su ti proteini sto imaju proteine iz govedine i kakvi su biljni iz psenice...

Po pitanju proteina iz pšenice maše se time da je bogat izvor glutamina...ali biljni proteini će uvek biti - NEKOMPLETNI...a po pitanju moguće komplementarnosti više biljnih proteina u cilju postizanja kompletnog profila amino kiselina...pomalo naučna fantastika...  ;)

Kad smo kod soje...vala baš joj je odzvonilo...  :D 
http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/soji-je-odzvonilo.html
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #181 poslato: April 03, 2015, 06:29:00 posle podne »

Ja sam pre nekoliko godina pio MuscleMeds Carnivor, koji je hidrolizat govedine, i to sa ukusom Fruit Punch.  Iskreno, tog proteina se i danas sećam baš zbog ukusa, jer je u samo vrhu najodvratnijih koje sam probao. ;D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #180 poslato: April 03, 2015, 06:22:04 pre podne »

Proteine iz biljnih izvora u tom slučaju otpiši(soja, pšenica, grašak) jer ti je to bacanje para. Za beef protein nisam čuo iskustva, mada mislim da je Robert pisao o tome...
Sačuvana
milos92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #179 poslato: April 02, 2015, 08:40:53 posle podne »

Ja razmisljam samo o whey-y a hteo sam samo da se informisem kakvi su ti proteini sto imaju proteine iz govedine i kakvi su biljni iz psenice...
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #178 poslato: April 02, 2015, 03:46:20 posle podne »

Sto se wheya tice vise puta sam pisao koliko sam odusevljen ukusom scitec profesional tako da ga preporucujem svakom bili koji ukus da izaberete necete pogresiti jer je svaki neverovatan,sad sam npr uzeo sa ukusom kokos , i ima ukus kao bounty cokoladica sa kokosom :)
Sačuvana
Nenad Glisovic
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #177 poslato: April 01, 2015, 05:33:52 posle podne »

Misliš na proteine koji u sastavu imaju i protein govedine? To su proteinski blendovi, odnosno proizvodi koji predstavljaju kombinaciju više vrsta proteina različite dužine apsorpcije. Odlični su kao zamene obroka, a mogu se koristiti i posle treninga.

O kojem proizvodu razmišljaš?
Sačuvana
milos92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #176 poslato: Mart 31, 2015, 01:02:01 posle podne »

Kakvi su proteini koji imaju procenat proteina iz nekog mesa?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #175 poslato: Mart 31, 2015, 09:04:52 pre podne »

Pozdrav, trenutno uzimam Amino 1900 (Universal Nutrition) Kre - alkalyn 3000 (EFX) i Iso whey Zero...koristim sve ovo nekih mesec dana, zadovoljan sam kako utice na mene i kako treniram a i rezultatima..Imam par pitanja...
Kre alkalyn - na vasem sajtu pise da se pije jedna pre i jedna posle treninga, a na kutiji proizvodjaca pise da se piju 4 tablete sat vremena pre treninga, ja uzimam 3 pre treninga i super deluje
Amino 1900 - Na vasem sajtu pise da se uzima 1 tableta na prazan stomak ili pre treninga na kutiji pise da se uzima od 3-5 dnevno pre ili posle treninga a moze i tri puta dnevno da se uzima (10-15) ukupno...ja koristim 2 posle treninga a nakon toga popijem whey protein...
Ja koristim onako kako je proizvodjac napisao samo u malo manjim kolicinama...
Glavno pitanje je, posto Kre alkalyn imam da pijem jos mesec dana, takodje i amino kiselina, a whey-a mi ostalo za par dana, sta uzeti za sledeci mesec uz ova dva proizvoda? Gainer ili opet neki Whey? *Imam oko 67kg..177 visok

Ja za sada najvise ima iskustva sa Elite whey proteinima.Veoma sam zadovoljan kvalitetom i ukusima cele te linije.Firma Dymatize je po meni definitivno jedna od boljih firmi.
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #174 poslato: Mart 30, 2015, 10:24:07 pre podne »

Pozdrav, trenutno uzimam Amino 1900 (Universal Nutrition) Kre - alkalyn 3000 (EFX) i Iso whey Zero...koristim sve ovo nekih mesec dana, zadovoljan sam kako utice na mene i kako treniram a i rezultatima..Imam par pitanja...
Kre alkalyn - na vasem sajtu pise da se pije jedna pre i jedna posle treninga, a na kutiji proizvodjaca pise da se piju 4 tablete sat vremena pre treninga, ja uzimam 3 pre treninga i super deluje
Amino 1900 - Na vasem sajtu pise da se uzima 1 tableta na prazan stomak ili pre treninga na kutiji pise da se uzima od 3-5 dnevno pre ili posle treninga a moze i tri puta dnevno da se uzima (10-15) ukupno...ja koristim 2 posle treninga a nakon toga popijem whey protein...
Ja koristim onako kako je proizvodjac napisao samo u malo manjim kolicinama...
Glavno pitanje je, posto Kre alkalyn imam da pijem jos mesec dana, takodje i amino kiselina, a whey-a mi ostalo za par dana, sta uzeti za sledeci mesec uz ova dva proizvoda? Gainer ili opet neki Whey? *Imam oko 67kg..177 visok
ja bih preporučila Power protein,to je blen i mislim da ti je trenutno bolje to da uzmes,mada neces pogresiti ni ako uzmes neki whej,ako si rekreativac Power je idealan izbor :)
Sačuvana
maja Pavlovic
milos92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #173 poslato: Mart 28, 2015, 05:46:59 posle podne »

Hvala
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #172 poslato: Mart 27, 2015, 03:57:06 posle podne »

Ako si zadovoljan napretkom i nemaš problema sa apetitom, možeš opet da uzmeš whey. Možeš dozirati proizvode prema uputstvu proizvoĂ°ača. Mi moramo uputstva prilagoditi domaćim regulativama.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #171 poslato: Mart 27, 2015, 03:49:16 posle podne »

Nemoj gejner bolje kupi whey,a što se tiče Kre alkalyn nastavi sa 3 tablete ako si zadovoljan rezultatima :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 20 upita.