TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:28:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za smanjenje potkožnog masnog tkiva  (Pročitano 36713 puta)
believe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 86


« Odgovor #60 poslato: Februar 06, 2013, 05:34:58 posle podne »

Vec 20 dana koristim sagorjevac Thermo Speed, a to je i moj 1. sagorjevac koji koristim u svom zivotu, i moram reci da nijesam zadovoljna. Bavim se rukometom i imam 2 treninga dnevno, nekad cak i kardio od 45 min istrcim ujutro na prazan stomak, pa u ostatku dana odradim jos 2 treninga... Znaci, velika aktivnost. Pazim na ishranu, unosim voce, povrce, proteine iz hrane, UH (nekad UH unesem samo za dorucak, dok u ostatku dana ne)... Recite mi vasa misljenja za sagorjevac Lipo 6? On je skoro 2 puta skuplji od Therm-a, ali sam cula i da je bolji?

U tekstu na ovu temu sam procitala da treba kupiti i whey koji ce ti posluziti za mrsavljenje... Znam da ga ljudi koriste kako bi unijeli preporucenu dozu proteina uz pomoc suplemenata, uporedo sa hranom, zbog misica npr. Da li to znaci da cu uz preporucenu dnevnu dozu proteina, uzimajuci whey, smanjiti dnevni unos UH i time pospeci svoj organizam da sagorijeva masnoce?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #59 poslato: Februar 03, 2013, 10:59:57 posle podne »

Ishrana ti je generalno ok, samo treba da nakon treninga, kada stignes kuci, umesto uzine imas cvrst obrok, a i bolje je da musli koji uzimas za veceru uzimas za dorucak, a za veceru neki protein.

Inace, mnogo je to 3,5 kg za 10 dana, sokiras organizam, najbolje je da to ide postepeno. I nece se uvek istom brzinom gubiti kilogrami, u pocetku je to najbrze pa posle uspori, bitno je da ti napredujes iako nema promena na vagi.
Sačuvana
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #58 poslato: Februar 03, 2013, 06:37:20 posle podne »

Pa od skoro sam promenio nacin ishrane bas mnogo.Hranim se samo zdravo,uveo sam 5 obroka,vozim bicikl nekih 30 minuta dnevno ili pesacim 1 sat i radim u teretani 6 puta nedeljno.
Kada idem ujutru u skolu:U 06:10 ustanem,8h pojedem senvic od kuce sto spremim od 2 male kriske pravog crnog hleba i riblje pastete u skoli,11h pojedem jabuku,dodjem kuci u 14h i tada rucam obicno nesto samo kuvano(piletina sam krompirom,pilav bez masti i ulja,kuvani pirinac ili krompir sa junetinu,sunku sa sirom i crnim hlebom i nekim povrcem,kuvani pirinac sa pecurkama i piletinom bez masti ili ulja,gulas od povrca bez ili sa junetinom),u teretani sam u 15:30 i radim do 17:00.U putu do kuce popijem 30g whey proteina rastvorenog u 2dl mleka.Dodjem kuci u 17:30 i uzinam (jabuku,pomorandzu,redje bananu),onda veceram u 19:45 (obicno musli sa mlekom,ili nesto sto je ostalo od jucerasnjeg rucka).

Nisam izgubio vodu,bas sam smrsao.Vidim po farmerkama,po kajsu a i mama mi kaze da mi se vidi u licu da sam smrso.Neki ljudi su mi rekli da ocekujem da prestanem da mrsavim nekih 7-10 dana jer je to prirodno,ali i da ce to proci i da cu nastavidi da mrsavim.Sad mi vi recite da li je to istina i da li je to prirodno ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #57 poslato: Februar 03, 2013, 04:14:01 posle podne »

Najveca greska svih koji pocinju da treniraju je nagla promena u ishrani!ti si uglavnom izgubio dosta vode a za sam proces razgradnje masti potrebno je malo vise vremena i to ako treniras u pravim zonama !
moras dati vise informacija o sebi o tvom predhodnom nacinu ishrane,o tvom bazalnom metabolizmu..
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #56 poslato: Februar 03, 2013, 02:52:33 posle podne »

Cao svima,idem u teretanu vise od 2 nedelje i promenio sam ishranu i smrsao sam nekih 3,5 kg za 10 dana.Od jednom se mrsavljenje zaustavilo vec 5-6 dana...Ishrana mi je potpuno dobra i zdrava i treniram isto kao i pre,ali kilaza stoji...Zasto se to dogadja i kada cu nastaviti da mrsavim ?

Na koji nacin si smrsao 3,5 kg za 10 dana ? Kazes zasto se dogadja da stagniras ? Pa sta ti ocekujes svake dve nedelje po 3,5 kg ? :D Pa ne ide to tako jednostavno.. A i telo varira u toku par dana i do 2,3 kg zavisno od vode i redovne stolice,pa se moze logicki desiti da nisi ni krenuo sa mrsavljenjem (ako u mrsavljenje racunas topljenje masnih tkiva a ne samo padanje u ciframa na vagi).
Sačuvana
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #55 poslato: Februar 03, 2013, 01:31:34 posle podne »

Cao svima,idem u teretanu vise od 2 nedelje i promenio sam ishranu i smrsao sam nekih 3,5 kg za 10 dana.Od jednom se mrsavljenje zaustavilo vec 5-6 dana...Ishrana mi je potpuno dobra i zdrava i treniram isto kao i pre,ali kilaza stoji...Zasto se to dogadja i kada cu nastaviti da mrsavim ?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #54 poslato: Avgust 23, 2012, 11:14:12 posle podne »

Dymatize Amino 4800 su ti super..moja preporuka..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #53 poslato: Avgust 23, 2012, 09:07:53 posle podne »

Od tableta: Universal Amino 1900 ili Dymatize Amino 4800
Što se tiče praha: DYM BCAA 5050, Scitec BCAA Xpress, SNI BCAA Blast.

Šta god ti finansijski odgovara. :)
Sačuvana
Curver7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #52 poslato: Avgust 23, 2012, 08:21:23 posle podne »

Aminokiseline nikada ne smetaju, a naročito su dobrodošle u fazi definicije. Slobodno uzmi neke amino ili čist bcaa.
Mozda neka preporuka za pocetnika ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #51 poslato: Avgust 23, 2012, 06:41:21 posle podne »

Aminokiseline nikada ne smetaju, a naročito su dobrodošle u fazi definicije. Slobodno uzmi neke amino ili čist bcaa.
Sačuvana
Curver7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #50 poslato: Avgust 23, 2012, 05:01:36 posle podne »

Da li mi treba vec sad BCAA ili to da uzmem kasnije?Mislim da li aminokiseline smetaju ako pokusavam da spustim kg?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #49 poslato: Avgust 22, 2012, 02:50:53 posle podne »

Sad sam promenio nacin treninga.. Sad treniram 2 dana zaredom sa opterecenjem,pa onda dan pauze i tu ubacim kardio. Whey pijem kad ustanem i posle treninga,kad radim kardio pijem whey samo jednom ( i to kad ustanem ) . Ali ne znam za Super cuts 3 . Da li da ga pijem i kad radim sa opterecenjem ili samo kad radim kardio?

Super Cuts piješ svaki dan, najbitnije ti je pre treninga - pre teretane ili pre kardia.  Ujutru pre doručka možeš takoĂ°e uzeti jednu dozu.  Dakle 6 komada dnevno, Universal čak preporučuje i do 3 x dnevno po 3.  Znam da je malo nezgodno progutati toliko tableta... ali pošto su biljni ekstrakti, piješ ga nevezano da li treniraš taj dan ili ne.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #48 poslato: Avgust 22, 2012, 12:32:20 posle podne »

Da naravno. Samo malo da se uhodam sa teretanom,posto nikad nisam radio u njoj.

Samo polako idi i najbolje bi bilo uz nadzor trenera koji se razume, pa da ti sve lepo pokaze i objasni.
Sačuvana
Curver7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #47 poslato: Avgust 21, 2012, 09:40:38 posle podne »

Da naravno. Samo malo da se uhodam sa teretanom,posto nikad nisam radio u njoj.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #46 poslato: Avgust 21, 2012, 08:22:02 posle podne »

Aha za pocetak je to ok..kasnije menjaj...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 18 upita.