TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:37:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za smanjenje potkožnog masnog tkiva  (Pročitano 36719 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #75 poslato: Maj 17, 2013, 01:50:59 posle podne »

Upravo sam gledao taj proizvod od dymatize liquid l-carnitine i probacu sa njim za početak. Zahvalan sam vam puno i javim kako je djelovalo na mene.

L karnitin je najbolje koristiti pre aerobnog (kardio) treninga, a ishrana kvalitetna je neophodna i od nje najviše zavisi da li ćeš biti zadovoljan rezultatima ili ne (kao što reče Marko, moraš imati smanjen ukupan unos kalorija u toku dana).

Trebalo bi da bude ok za tvoj želudac. 
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #74 poslato: Maj 16, 2013, 10:06:52 posle podne »

Ukoliko budes u kaloriskom suficitu nece ti pomoci nijedan sagorevac.
Sačuvana
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #73 poslato: Maj 16, 2013, 08:43:10 posle podne »

Upravo sam gledao taj proizvod od dymatize liquid l-carnitine i probacu sa njim za početak. Zahvalan sam vam puno i javim kako je djelovalo na mene.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #72 poslato: Maj 16, 2013, 05:18:08 posle podne »

Preporuka za tečni L karnitin -  Dymatize Liquid L carnitine ili Biotech L -carnitine chrome.   Pije se pre treninga, pola sata, 1 supena kašika.
Sačuvana
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #71 poslato: Maj 16, 2013, 04:38:29 posle podne »

Od kako je ljepšeg vremena uveo sam tri puta sedmično trčanje sa vremenom ću  povećati broj. Imam naslaga oko stomaka i malo od grudi prema pazuhu. U teretani treniram redovno i što se tiče mase iz dana u dan se vidi napredak. Volio bi uzeti nekakav preparat da malo pokušam sa skidanjem tih masnih naslaga.Naravno svjestan sam da je ishrana i trening na prvom mjestu i toga ću se pridržavati. Ako mi možete preporučiti tačan naziv preparata i firmu koja ga pravi, a da mi nebi pravio probleme za želudac, bio bi vam puno zahvalan.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #70 poslato: Maj 15, 2013, 10:12:26 posle podne »

Pozdrav Sinisa,

posto si krenuo da vezbas sa tegovima nemoj se mnogo obazirati na vagu, zato sto moze biti da kilogrami stoje a da se forma menja s vremenom, kako napredujes u treningu. Posto ti duze vreme stagniras, mozda treba da promenis nesto u ishrani ili treningu.

E sada, ne postoji neki preparat koji ce skinuti masne naslage samo oko struka, zato moras da vezbas. Masne naslage se ne mogu skidati tako selektivno i gde nama odgovara ( nazalost ), ali mozes treningom forsirati taj deo.

Od suplementacije u obzir moze doci L karnitin, zapravo, posto nisi do sada koristio sagorevace preporucuje se da se krene sa njim. Zbog gastritisa, da bi izbegao eventualne smetnje, mozes razmisliti o tecnom karnitinu za pocetak.
Sačuvana
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #69 poslato: Maj 15, 2013, 09:13:19 posle podne »

Pozdrav svima. Prošle godine u ljetnom periodu uspjeo sam da smršam 10 kg, a od 10 mjeseca 2012 godine idem u teretanu i koristim  vhey protein i u zadnjih dvadesetak dana bcaa amino kiseline. Poprilično se dobro hranim ( dosta povrća, voća, razna riba, bijelo pileće meso, svinjsko krto meso rijetko ali u dvadesetak dana ubacim jedan obrok i sl. ) ali od 10 mjeseca prošle godine držim se na težini oko 86 kg ( visok sam 180 cm ). Imam hronični gastritis i zamolio bi vas ako ima nekakav preparat za skidanje masnih naslaga oko stomaka, a da nije štetan za moje zdravlje da mi ga preporučite. Unaprijed zahvalan.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #68 poslato: April 10, 2013, 09:39:32 pre podne »

Kako bi sve bilo lepo da je tako jednostavno.Uzmeš sagorevač i masti odlaze baš tamo gde ti želiš.Nažalost nije baš tako jednostavno i mnogo toga mora da se poklopi da bi bilo ok.Prvo ishrana pa tek onda ostalo,dok su suplementi zadnji kao podrška a ne osnova.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #67 poslato: April 09, 2013, 10:22:07 posle podne »

Najbitniji deo predhodnog posta,ISHRANA i TRENING !Ukoliko to ne budes korigovao,nece pomoci ni sagorevac ni amino kiseline,
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #66 poslato: April 04, 2013, 03:28:17 posle podne »

Pa OK. Sta mi onda predlazete da koristim? Naj veci razlog zbog kojeg cu ovo koristiti jeste da skinem masne naslage oko grudnih misica! I naravno delimicno na stomaku!

Pozdrav

Skroz je ok imati i amino kiseline i sagorevač masti - na raspolaganju kad je u pitanju suplementacija. Amino kiseline pospešuju oporavak i štite mišiće od razgradnje, dok sagorevač ubrzava proces sagorevanja masti ukoliko mu to dozvoliš ishranom i treningom.

Ono što bih ti predložila je da se maksimalno potrudiš oko ishrane, suplementacija ti je ok, ako želiš više informacija imamo poseban podforum ishrana gde možeš da pitaš sve što te zanima u vezi nje.
Sačuvana
Shone032
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #65 poslato: April 03, 2013, 11:18:34 posle podne »

Pa OK. Sta mi onda predlazete da koristim? Naj veci razlog zbog kojeg cu ovo koristiti jeste da skinem masne naslage oko grudnih misica! I naravno delimicno na stomaku!

Pozdrav
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #64 poslato: April 03, 2013, 04:48:42 posle podne »

Pozdrav svima! Interesuje me misljenje iskusnijih! Ranije sam koristio Dymatize Burn i hteo bih ponovo da ga koristim ali sada sa dodatkom Amino Dymatize-tecne. interesuje me da li bi to nesto stetno uticalo ili bi poboljsalo sagorevanje masti. Takodje sam redukovao ishranu u poslednjih mesec dana.
Pozdrav
Tecne amino kiseline nece poboljsati sagorevanje masti,ali ce ubrzati misicni oporavak misica nakon treninga.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #63 poslato: April 01, 2013, 10:57:10 posle podne »

Dyma Burn je odličan sagorevač, isto kao što su i tečne amino odlične. Dobra je to kombinacija. Mogao bi tome dodati i whey, koji bi pio samo nakon treninga. Naravno, možeš i amino uzimati u tom terminu, ali je whey isplativija varijanta.
Sačuvana
Shone032
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #62 poslato: April 01, 2013, 10:48:49 posle podne »

Pozdrav svima! Interesuje me misljenje iskusnijih! Ranije sam koristio Dymatize Burn i hteo bih ponovo da ga koristim ali sada sa dodatkom Amino Dymatize-tecne. interesuje me da li bi to nesto stetno uticalo ili bi poboljsalo sagorevanje masti. Takodje sam redukovao ishranu u poslednjih mesec dana.
Pozdrav
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #61 poslato: Februar 06, 2013, 09:20:25 posle podne »

Lipo 6 je odlican sagorevac, prema iskustvima onih koji su ga koristili. A koliko ti je ishrana sredjena?

Whey protein inace moze posluziti u procesu mrsavljenja ali nisam sigurna da razumem drugi deo pitanja. Organizam ce sagorevati masti u toku aerobne aktivnosti u odredjenim vrednostima pulsa, ugljene hidrate svakako treba kontrolisano unositi. Whey u tom slucaju deluje drugacije.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.