TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:12:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prodajem Shock Therapy i Kreatin  (Pročitano 7589 puta)
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #41 poslato: Maj 02, 2012, 07:23:41 posle podne »

ponuda je ne vazeca,odlucio sam se zadrzati ga za sebe.
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #40 poslato: April 16, 2012, 07:22:34 posle podne »

Ma strpljiv sam ja :) nego ne znam koliko dugo moze stajati a da ne nakupi vlagu ili tako nesto posto je otvoreno vec cetrdesetak dana.A i cena vise nece ici nize pa makar ga ja pio i bez treninga :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: April 16, 2012, 06:04:53 posle podne »

Ne ide prodaja otvorenih suplemenata tako brzo, zato moraš da budeš strpljiv i čekaš. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: April 16, 2012, 05:56:54 posle podne »

Posto vidim da nema zainteresovanih dacu i za 2800.Mislim da je cena i vise nego korektna za ova dva proizvoda.

Nema potrebe da spustas vise cenu jer i ovo je bagatela zaista.
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #37 poslato: April 16, 2012, 02:46:39 posle podne »

Posto vidim da nema zainteresovanih dacu i za 2800.Mislim da je cena i vise nego korektna za ova dva proizvoda.
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #36 poslato: April 15, 2012, 10:25:43 pre podne »

Svakakvih ljudi ima :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: April 14, 2012, 07:27:27 posle podne »

Ljudi od novih(neotpakovanih) suplemenata utripuju raznorazne  stvari pa zovu, a kamoli za već otvarane i kupljene od nepoznate osobe. :D Zbog toga. :) A, da ne pominjem ako neko želi da bude zloban, predomisli se oko kupovine iz nekog razloga, pa onda krene da valja priču "uvalio si mi falš, hoću da vratim" i sl. :D
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #34 poslato: April 14, 2012, 12:39:39 posle podne »

Ne znam u cemu je frka sto se tice prodaje polovnih suplemenata,mislim kapiram ja sta se sve radi i uvaljuje,ali zasto treba da te bude strah da oglasis suplement?! Logicno je da te strah bude jedino u slucaju ako si nesto muljao pa se plasis da te ne provale.Svako ko se razume u suplemente primetice ako nesto ne valja.To je neka moja logika sto se tice ovoga :)
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #33 poslato: April 13, 2012, 11:18:23 posle podne »

Jeste to zeznuta stvar, u pravu je Robert, a razumem i Beli93-a...

Mada, iskreno, otvoren suplement se ne bih usudio da kupim...

Kao kupac, nekada ipak treba rizikovati, tako sam ja po povoljnoj ceni uzeo ON protein ;)

EDIT: imao sam i ja za prodaju monohidrat koji mi je pravio probleme sa stomakom, al se ipak nisam usudio da ga postavim ovde (a razmisljao sam) :D
« Poslednja izmena: April 13, 2012, 11:20:21 posle podne od strane djoleeeee » Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #32 poslato: April 13, 2012, 12:29:27 posle podne »

Izaslo bi izmedju 3300-3400 dinara.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: April 13, 2012, 10:17:24 pre podne »

Veoma istinit post Roberte..nego koliko bi to izaslo ako se salje za NS?
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #30 poslato: April 13, 2012, 12:38:45 pre podne »

Nisam ja takva osoba koja bi nekom podvalila nesto,prvenstveno zato sto ne bih voleo da mene neko prevari na taj nacin ;) Oba suplementa su kupljena pre tridesetak dana,Shock sam uzeo u AMG sportu,a kreatin u Pansportu na slaviji...Nema nikakve frke oko podvale necega :)

Beli, druže, postavi stvari ovako - da li postoji prevarant koji bi priznao da hoće nekog da prevari? :) Onda ne bi bio prevarant, zar ne? :D Znači, stvarno nemam ništa protiv tebe, niti te znam, niti mislim da si prevarant već samo pokušavam da ti prezentujem stvari u drugačijem svetlu nego što ih vidiš. :)

Da li misliš da neki prevarant ne bi napisao apsolutno isto što si i ti u ovom citiranom postu? :)

Skoro 10 godina privatno sam se bavio trgovinom u jednoj oblasti koja nema nikakve veze sa suplementima i fitnesom. Ono što sam ja video i doživeo za taj period apsolutno je neprocenjivo i mnogo mi pomaže u svim drugim oblastima. Pošto obožavam internet kupovinu, i to mahom preferiram raznorazne polovne stvari, naletao sam na bezbroj prevaranata i vremenom sam naučio kako da ih prepoznam i osujetim u pokušaju da me zeznu. A, pokušavaju na svakakve načine i pogodi šta je svima zajedničko - svako je rekao da je iskren, pošten, nema razloga da bilo koga zezne  i izazove probleme. :)

Ja sam pre 2  nedelje oglasio svoj mobilni telefon. IzmeĂ°u ostalih, javio mi se jedan zainteresovani čovek. Pošto nismo bili iz istog grada, predložio sam mu da ga pošaljem pouzećem. Znaš šta mi je rekao? :) "Nema šanse pouzećem, možeš da mi pošalješ tako i običan kamen u kutiji a platim ti ga kao telefon". :D :D Sve je bilo jasno. Apsolutno nisam želeo da mu se pravdam i pričam o poštenju jer to nema svrhe. Mi smo samo dva stranca i sve reči odu niz vetar. :)

Ma, i da nismo stranci, nema veze. NajroĂ°enijem pozajmiš novac i on te prevari da će da vrati, zaboravi i pravi se toša, a ti posle dokazuj, čudi se i juri ga za novac, a kamoli sa nepoznatim. :D

Morao sam ostaviti duži post u ovako nebitnoj temi, ali to je bilo jače od mene. Samo mi privuklo pažnju to što se pravdaš kako si iskren dečko, bez loših namera, pa sam ti morao izneti stvari iz drugog ugla. A, kao što rekoh, ovo se ništa lično ne odnosi na tebe, već je generalna priča o trgovini meĂ°u nepoznatim ljudima.

p.s. meni kod kuće već godinu i po dana stoji skoro puna kutija SCI Attacka(ne odgovara mi, potrošio sam 5-6 dozera i ostavio kutiju da skuplja prašinu) i nisam se usudio da je oglasim na forum iako me svi znaju i iza mene stoji firma za koju radim. Jednostavno, neću da rizikujem da me neko zlonamerno proziva i eventualno mi pravi probleme jer je prodavanje otvorenih suplemenata vrlo delikatna stvar. :)
Ok,razumem te ja Roberte u pravu si,i meni bi bio cim da uzimam nesto od nekoga sto je vec otvoreno,ali opet kod licnog preuzimanja to se sve moze proveriti zar ne? :) Ako se slucajno desi da i neko kupi ovo od mene i da mu nesto ne odgovara ili misli da sam ga prevario moze slobodno da mi se javi i ja cu mu vratiti novac nije nikakav problem .
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #29 poslato: April 12, 2012, 08:02:56 posle podne »

Ajde poshalji taj attack, nemoj da si takav :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: April 12, 2012, 07:59:28 posle podne »

Nisam ja takva osoba koja bi nekom podvalila nesto,prvenstveno zato sto ne bih voleo da mene neko prevari na taj nacin ;) Oba suplementa su kupljena pre tridesetak dana,Shock sam uzeo u AMG sportu,a kreatin u Pansportu na slaviji...Nema nikakve frke oko podvale necega :)

Beli, druže, postavi stvari ovako - da li postoji prevarant koji bi priznao da hoće nekog da prevari? :) Onda ne bi bio prevarant, zar ne? :D Znači, stvarno nemam ništa protiv tebe, niti te znam, niti mislim da si prevarant već samo pokušavam da ti prezentujem stvari u drugačijem svetlu nego što ih vidiš. :)

Da li misliš da neki prevarant ne bi napisao apsolutno isto što si i ti u ovom citiranom postu? :)

Skoro 10 godina privatno sam se bavio trgovinom u jednoj oblasti koja nema nikakve veze sa suplementima i fitnesom. Ono što sam ja video i doživeo za taj period apsolutno je neprocenjivo i mnogo mi pomaže u svim drugim oblastima. Pošto obožavam internet kupovinu, i to mahom preferiram raznorazne polovne stvari, naletao sam na bezbroj prevaranata i vremenom sam naučio kako da ih prepoznam i osujetim u pokušaju da me zeznu. A, pokušavaju na svakakve načine i pogodi šta je svima zajedničko - svako je rekao da je iskren, pošten, nema razloga da bilo koga zezne  i izazove probleme. :)

Ja sam pre 2  nedelje oglasio svoj mobilni telefon. IzmeĂ°u ostalih, javio mi se jedan zainteresovani čovek. Pošto nismo bili iz istog grada, predložio sam mu da ga pošaljem pouzećem. Znaš šta mi je rekao? :) "Nema šanse pouzećem, možeš da mi pošalješ tako i običan kamen u kutiji a platim ti ga kao telefon". :D :D Sve je bilo jasno. Apsolutno nisam želeo da mu se pravdam i pričam o poštenju jer to nema svrhe. Mi smo samo dva stranca i sve reči odu niz vetar. :)

Ma, i da nismo stranci, nema veze. NajroĂ°enijem pozajmiš novac i on te prevari da će da vrati, zaboravi i pravi se toša, a ti posle dokazuj, čudi se i juri ga za novac, a kamoli sa nepoznatim. :D

Morao sam ostaviti duži post u ovako nebitnoj temi, ali to je bilo jače od mene. Samo mi privuklo pažnju to što se pravdaš kako si iskren dečko, bez loših namera, pa sam ti morao izneti stvari iz drugog ugla. A, kao što rekoh, ovo se ništa lično ne odnosi na tebe, već je generalna priča o trgovini meĂ°u nepoznatim ljudima.

p.s. meni kod kuće već godinu i po dana stoji skoro puna kutija SCI Attacka(ne odgovara mi, potrošio sam 5-6 dozera i ostavio kutiju da skuplja prašinu) i nisam se usudio da je oglasim na forum iako me svi znaju i iza mene stoji firma za koju radim. Jednostavno, neću da rizikujem da me neko zlonamerno proziva i eventualno mi pravi probleme jer je prodavanje otvorenih suplemenata vrlo delikatna stvar. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: April 12, 2012, 07:30:14 posle podne »

Ma to je problem u beogradjanima, mi novosadjani nemamo te probleme :P :D

Ma ostro oko i njuh bi odma provalio..Shock mmmm ima takav miris i ukus da mi je u svesti urezan nema sanse da bih ga omasio :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 17 upita.